Gönderen Konu: Volkswagen Manisa’da fabrika kurma kararı aldı; Erdoğan’dan ‘Passat’ jesti geldi  (Okunma sayısı 2387 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Forest Engineer
  • Araç: Avensis
  • Model Yılı: '15
  • Kilometre: 60000
  • Kan Grubu: A+
  • 164 kere teşekkür etti
  • 175 kere teşekkür edildi
bu vag grubu araçlardan ne anlıyorlar (premium almanlar hariç) bimiyorum. en çok arıza yapan araçlar bunlar git sanayiye heryer vag grubu araç tamircileri ile dolu kimsenin saksıyı çalıştırdığı yok. hiçbir zaman vag grubu araçlara ilgi duymadım ne gençliğimde nede şuan.
2012 Corolla Comfort Otm. BRC'li (2012 - 2016)
2015 Avensis Elegant Ext. BRC'li (2016 - .......)

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corona
  • Model Yılı: '93
  • Kilometre: 350000
  • Kan Grubu: A+
  • 158 kere teşekkür etti
  • 938 kere teşekkür edildi
Malesef #dostumuz yok# çevremiz leş yiyici akbabalar dolu hepsi türkiye bir tökezlesinde tepesine çökelim diye beklemekte ama bilmiyorlar ki bu millet her daim bir olmayı birlik olmayı başarmıştır her nekadar öyle gözükmesekte kötü günde birlik olmayı başarmışızdır, RABBİM vatana millete devlete zeval vermesin,deniz aşırı mesafeden gelip benim güvenliğime tehdit var diyenler Irak'ı Suriye'yi Mısır'ı ve diğer orta doğuyu birbirine kattılar sayısız mahsum insanın ölümüne sebeb oldular kimsenin sesi çıkmadı tek kelime etmediler,bugün Türkiye Cumhuriyeti sınırının dibinde kurulmak şstenen terör devletine karşı ve Suriye'nin toprak bütünlüğünü korumak amaçlı yaptığı ve sivilleri koruduğu operasyon için bütün Avrupa,Arap dünyası,bizim sayemizde özgürlük yalayan kıbrıs ve diğerleri bir araya gelmiş Türkiye hakkında kınama msj'ları yaptırımlar vs çirkeflikler peşindeler her ne olursa olsun ülkem için dimdik ayakta durmaya heran hazırım eminimki her yurttaşta aynısını yapar o sebebten ötürü bu Avrupalıların tek kuruşluk malını almamaya dikkat ediyorum yıllardır İsrail ürünü cola almadığım gibi, ALLAH cc bu milleti korusun.(Amin)
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '13
  • Kilometre: 82000
  • Kan Grubu: 0+
  • 111 kere teşekkür etti
  • 62 kere teşekkür edildi
Bulgaristan ve Romanya Vw ile görüşmeye başlamış. Verdikleri teşvikleri artırmışlar. Muhtemelen bu iki ülkeden birisine gider. Ülkemiz için daha hayırlı olur belki. Birde Vw'den kamuya araç alımı bırakılırsa daha iyi olur.

https://www.haberturk.com/bulgaristan-ve-romanya-volkswagen-yatiriminin-pesine-dustu-son-dakika-2531423-ekonomi

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: C-HR
  • Model Yılı: '17
  • Kilometre: 33000
  • Kan Grubu: ---
  • 84 kere teşekkür etti
  • 135 kere teşekkür edildi
bu vag grubu araçlardan ne anlıyorlar (premium almanlar hariç) bimiyorum. en çok arıza yapan araçlar bunlar git sanayiye heryer vag grubu araç tamircileri ile dolu kimsenin saksıyı çalıştırdığı yok. hiçbir zaman vag grubu araçlara ilgi duymadım ne gençliğimde nede şuan.

koçun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derlermiş. yıllardır dünya araba piyasasını takip ederim, amerika ve arabistan'da akrabalarım var. oradaki akrabalarımın ortak söylediği şeyler amerikalılar ve araplar konfor ve güvenliğine çok düşkünler en çok tercih ettikleri arabalar   toyota lexus, land crauiser, mercedes ve subaru serileri.  oralarda vw'in kimse yüzüne bakmıyor ama bizde nedendir bilinmez vw premium araç muamalesi görüyor. gelgelim dünyanın en çok arıza veren araç sıralamasında vw hep açık ara önde çünkü adamlar bilinçli eskitme denilen taktiği uyguluyor yani garanti biter bitmez hatta çoğu zaman garanti bitmeden arızalar başlıyor ve servise gittiğinizde kullanıcı hatası deyip sizi gönderiyorlar. oysa toyota, garantisi bitmiş araçların hava yastığı fişeğini ücretsiz değiştiriyor. iki markanın kullanıcısına bakışını özetliyor zaten bu örnek. adamlar,  corolla, civic ve   chr fiyatına buzdolabından bozma donanım fakiri polo satıyorlar.  onların yatırımı olmaz olsun. devlet ricali alman araçları yerine Türkiye'de üretilen araçları tercih etsin. her zaman derim alman servisten, japonlar sorunsuzlıktan kazanır .

Etiketler: