Gönderen Konu: COROLLA İÇİN NAVİGASYONLU MULTİMEDYA OYNATICI ALACAK OLANLAR BURAYA..  (Okunma sayısı 37635 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Moderatör
  • Sheer Driving Pleasure
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 135000
  • Model Yılı: '07
  • 2227 kere teşekkür etti
  • 3397 kere teşekkür edildi
Benim Avensis içinde varmı böyle birşey?
Olmadı benide gruba katın.
Avensis 1.8 A/T 2007 LPG (Tomasetto)
AP900 Cruise control
www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=50407.new#new

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 50000
  • 27 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
Benim Avensis içinde varmı böyle birşey?
Olmadı benide gruba katın.

Ahmet bey merhaba, sizin aracınız için uyumlu olan iki model bulunuyor..

http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=51&pid=538

http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=51&pid=444

Eğer birkaç kişi daha toplasak ve yetkili satıcıyla görüşüp sağlam bir indirim daha istesek olacak aslında arkadaşlar yokmu navigasyonlu multimedya alacaklar gel vatandaş gell  :D
OLDUĞU KADAR, OLMADIĞI KADER...
1998 tipo S --> 2001 renault megane I -->2005 Seat Leon --> 2006 Alfa Romeo 147 --> 2007 Renault Clio III --> 2006 Renault Megane II 1.5 DCI --> 2010 Fıat Fıorıno --> 2006 Fıat Punto --> 2004 Renault Megane II HB --> 2011 COROLLA 1.4D 4D ELEGANT

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Moderatör
  • Sheer Driving Pleasure

Eğer birkaç kişi daha toplasak ve yetkili satıcıyla görüşüp sağlam bir indirim daha istesek olacak aslında arkadaşlar yokmu navigasyonlu multimedya alacaklar gel vatandaş gell  :D

Bunlar 2009 dan sonraki yeni kasaya ait.
Benimkisi 2003/2006 arası üretilen makyajsız kasa.
AP900 Cruise control

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Moderatör
  • Sheer Driving Pleasure

Bunlar 2009 dan sonraki yeni kasaya ait.
Benimkisi 2003/2006 arası üretilen makyajsız kasa.
AP900 Cruise control

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Kilometre: 17500
  • 2 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum,açtığınız konuyu yeni okudum.Bende 2011 model Toyota Corolla elegant dizel araç var.2 gün önce Toyota Eskişehir sarar plazada Navitech NX-215F Toyota Corolla Navigasyon ve Multimedya Sistemi (Harici TV alıcısı ve Geri Görüş Kamerası Hediye) aracıma 1.000 tl 8 taksitle taktırdım.Daha önceki fiyat 1.750 tl idi,yıl sonu kampanyası yapmışlar,kampanyadan yararlanmak için hemen taktırdım.Servise taktırmadan önce bende epey araştırma yapmıştım,fiyatlar 750 den başlıyor 850-900 kadar satan siteler var.tabiki taktırma ücreleri hariçti.servisi tercih etmemim sebebi en azından cihazı takacak kişiler işin uzmanı ve sürekli aynı cihazın montajını yapıyorlar ve şuanda içim çok rahat.cihazda gayet güzelle benziyor,gerçi cihazı tam manası ile daha çözemedim,kurcalamaya devam ediyorum.Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim.
saygılar

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 27 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum,açtığınız konuyu yeni okudum.Bende 2011 model Toyota Corolla elegant dizel araç var.2 gün önce Toyota Eskişehir sarar plazada Navitech NX-215F Toyota Corolla Navigasyon ve Multimedya Sistemi (Harici TV alıcısı ve Geri Görüş Kamerası Hediye) aracıma 1.000 tl 8 taksitle taktırdım.Daha önceki fiyat 1.750 tl idi,yıl sonu kampanyası yapmışlar,kampanyadan yararlanmak için hemen taktırdım.Servise taktırmadan önce bende epey araştırma yapmıştım,fiyatlar 750 den başlıyor 850-900 kadar satan siteler var.tabiki taktırma ücreleri hariçti.servisi tercih etmemim sebebi en azından cihazı takacak kişiler işin uzmanı ve sürekli aynı cihazın montajını yapıyorlar ve şuanda içim çok rahat.cihazda gayet güzelle benziyor,gerçi cihazı tam manası ile daha çözemedim,kurcalamaya devam ediyorum.Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim.
saygılar

Erdinç bey merhabalar siteye hoş geldiniz. Konuyu ben açtım, bendede 2011 dizel elegant var ;) konuyu açma sebebim bende kendime bu cihazdan almak istiyorum ve sitede bu cihazdan arayanlar var ise hepberaber toplanıp daha çok indirim alabilmek toplu alım yapmak  ::) 
Servise taktırmak tabikide sizin kendinize göre mantıklı düşünceniz ile kıyaslandığında mantıklı fakat atıyorum cihazı 700-750 TL ye alabilirsek en fazla 100 TL de montaja para versek  850 TL ye hepsini halletmiş olacağız  :alkis:
Erdinç bey ben size cihaz hakkında şunu sormak istiyorum cihazın radyosunu dinlerken cızırtı geliyormu çekimi nasıl ? ve navigasyonunu kullandıysanız memnun kaldınız mı ? şimdiden teşekkürler
1998 tipo S --> 2001 renault megane I -->2005 Seat Leon --> 2006 Alfa Romeo 147 --> 2007 Renault Clio III --> 2006 Renault Megane II 1.5 DCI --> 2010 Fıat Fıorıno --> 2006 Fıat Punto --> 2004 Renault Megane II HB --> 2011 COROLLA 1.4D 4D ELEGANT

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
  • 2 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
Merhaba Nuri bey teşekkür ederim hoşbulduk.Nuri bey bu konuyu açmanız forumdaki bu cihazdan almak istiyen arkadaşlar için yararlı olmuş.Toplu alımlarda herzaman karlı alışveriş olur ve alıma katılan arkadaşların kazancı olur.Bende epeydir bu konuda araştırmalarım oldu.Net üzerinden almaya cesaret edemedim,montaj sorunu alacağından dolayi.Benim tanıdığım doğru dürüst montajcı yok maalesef.Olsa bile bizim arabalar sonuçta elektronik devreleri var,yapılacak yanlış bir işlem arabamıza zarar verebilir,2 kuruş kar edeceğiz diye,açıkçası bu benim kendi düşüncem o yüzden riske giremedim ve servisi tercih ettim.En azından cihazada bir sorun olduğunda servise gönil rahatlığı ile başvurabilir ve bizimle ilgilenmek zorundadırlar.Sonuçta cihazı öneren ve montajınıda yapan Toyota yetkili servistir.Nacizane düşüncelerim bunlar benim.Elbette sizin düşüncelerinizede sonsuz saygım var.
Nuri bey cihazı taktıralı 2 gün oldu,cihazın Radyosunda hiç bir sorun yok,cızırtı yaptığını bende forumlarda okumuştum.Serviste taktırmadan önce özellikle radyoda cızırtı olup olmadığını yetkili kişiye sorup öyle taktırmıştım.gönül rahatlığı ile şunu söyleyebilirim benim cihazımın radyosunda hiç cızırtı yok,tüm kanaları net çekiyor.Arabamı oturduğum apartmanın altındaki kapalı garaja koyuyorum orada bile radyo kesilmeden,cızırtısız çalışıyordu.Bence daha eski üretimlerde bu cızırtı varmış,bunu üretici firma sorunu çözmüş diye biliyorum.Cihazı servis monte ettikten sonra ilk Navigasyonu denediğimizde yazılım güncel deyildi.Dün SD mini kartı çıkarıp PC bağladım ve güncellemesini yaptım.Akşam iş çıkışı navigasyon u deneme şansım oldu,gerçekten 10 numara yapmışlar,ben çok beğendim.Cihazada 4 GB SD kart taktım,içine MP3+VCD film yükledim,cihaz hem MP3 ü hemde VCD filmleri gayet başarılı bir şekilde okudu.Filmlerdeki görüntü kalitesi güzel.Tek sorunu ki bunuda baştan Toyota serviş söylemişti TV kanaları karıncalı gösteriyor.Tv tam deneme şansım olmadı aslında başka yerlerdede deneyeceğim.
saygılar

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 27 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
Merhaba Nuri bey teşekkür ederim hoşbulduk.Nuri bey bu konuyu açmanız forumdaki bu cihazdan almak istiyen arkadaşlar için yararlı olmuş.Toplu alımlarda herzaman karlı alışveriş olur ve alıma katılan arkadaşların kazancı olur.Bende epeydir bu konuda araştırmalarım oldu.Net üzerinden almaya cesaret edemedim,montaj sorunu alacağından dolayi.Benim tanıdığım doğru dürüst montajcı yok maalesef.Olsa bile bizim arabalar sonuçta elektronik devreleri var,yapılacak yanlış bir işlem arabamıza zarar verebilir,2 kuruş kar edeceğiz diye,açıkçası bu benim kendi düşüncem o yüzden riske giremedim ve servisi tercih ettim.En azından cihazada bir sorun olduğunda servise gönil rahatlığı ile başvurabilir ve bizimle ilgilenmek zorundadırlar.Sonuçta cihazı öneren ve montajınıda yapan Toyota yetkili servistir.Nacizane düşüncelerim bunlar benim.Elbette sizin düşüncelerinizede sonsuz saygım var.
Nuri bey cihazı taktıralı 2 gün oldu,cihazın Radyosunda hiç bir sorun yok,cızırtı yaptığını bende forumlarda okumuştum.Serviste taktırmadan önce özellikle radyoda cızırtı olup olmadığını yetkili kişiye sorup öyle taktırmıştım.gönül rahatlığı ile şunu söyleyebilirim benim cihazımın radyosunda hiç cızırtı yok,tüm kanaları net çekiyor.Arabamı oturduğum apartmanın altındaki kapalı garaja koyuyorum orada bile radyo kesilmeden,cızırtısız çalışıyordu.Bence daha eski üretimlerde bu cızırtı varmış,bunu üretici firma sorunu çözmüş diye biliyorum.Cihazı servis monte ettikten sonra ilk Navigasyonu denediğimizde yazılım güncel deyildi.Dün SD mini kartı çıkarıp PC bağladım ve güncellemesini yaptım.Akşam iş çıkışı navigasyon u deneme şansım oldu,gerçekten 10 numara yapmışlar,ben çok beğendim.Cihazada 4 GB SD kart taktım,içine MP3+VCD film yükledim,cihaz hem MP3 ü hemde VCD filmleri gayet başarılı bir şekilde okudu.Filmlerdeki görüntü kalitesi güzel.Tek sorunu ki bunuda baştan Toyota serviş söylemişti TV kanaları karıncalı gösteriyor.Tv tam deneme şansım olmadı aslında başka yerlerdede deneyeceğim.
saygılar
Erdinç bey bu iyimser yaklaşımınızdan ve detaylı açıklamalarınızdan dolayı teşekkür ederiz.. TV olayı zaten araçta hangimiz TV izleyecez  ;) benim için en öenmli unsurlar, araç içi görsellik, navigasyon, cızırtısız radyo dinlemek, vcd dvd usb..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
  • 2 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
Nuri bey bende size teşekkür ederim.Tv konusunda haklısınız,herzaman izleme şansımızda yok zaten.Araç içi görsellik konusuna gelince 10 numara,arabaya değer katıyor.gerçekten arabaya çok yakışıyor.görenlerde hayranlıkla bakıyorlar.Navigasyon güzel,Radyoda cızırtı yok,arabanın orijinal teybinden daha kaliteli sesi var diyebilirim. vcd+dvd+usb gelince onlardada sorun yok.Darısı size Nuri bey.
saygılar

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Her dil, gönlün perdesidir.
  • Kilometre: 77777
  • Model Yılı: '09
  • 12 kere teşekkür etti
  • 35 kere teşekkür edildi
arkadaşlar uygun fiyat olur ve kk taksit imkanı olursa bende alabilirim
.....TOYOTA COROLLA 2009 1,6 ELEGANT VE SİYAH.....
İyi şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kendi Halinde Bir Mecnunum :)
  • Araç: Başka Marka
  • Kilometre: 135500
  • Model Yılı: '05
  • 234 kere teşekkür etti
  • 174 kere teşekkür edildi
Onur Bey ve Nuri Bey,

Yardımseverliğiniz için teşekkür ederim. Foruma şimdi girdim ve mesajlarınızı şimdi gördüm ; onun için fotoğraf çekemiyorum fakat internetten bir resim alıntı yaparak aynısını buraya ekliyorum.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.
http://

Mehmet bey görüştüm sizin için. bahsettiğimiz cihaz sizin aracınıza uygun değilmiş. ancak sizin cihazınıza universal olarak geçen cihazlar takılabiliyormuş. sadece çerçeve almak gerekiyormuş. cihaz:550 TL. cihaz+kamera:600 TL cihaz+kamera+çerçeve:650 TL fiyat verdiler.

Mesaj Birleştirildi: Kasım 27, 2013, 19:02:37
2002-2007 corolla içinde bulabilirmiyiz??

Cemal bey aynı durum sizin içinde geçerli. ancak fotoğraf çekip satıcıya göndermemiz gerekecek. ona göre net bir cevap verecekler.
Ya ALLAH' a Baş Eğer Hiç Kimseye Eğmezsin; Ya da Herkese Baş Eğer Hiçbir şeye Değmezsin...

Ex '12 Corolla D-4D (0-31.000)
'05 Laguna 1.6 16V (133.700-...)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • İlk göz ağrım 2007 Corolla HB SOL D4D MMT
  • Kan Grubu: 0+
  • Model Yılı: '11
  • 99 kere teşekkür etti
  • 132 kere teşekkür edildi

Mehmet bey görüştüm sizin için. bahsettiğimiz cihaz sizin aracınıza uygun değilmiş. ancak sizin cihazınıza universal olarak geçen cihazlar takılabiliyormuş. sadece çerçeve almak gerekiyormuş. cihaz:550 TL. cihaz+kamera:600 TL cihaz+kamera+çerçeve:650 TL fiyat verdiler.

Mesaj Birleştirildi: Kasım 27, 2013, 19:02:37
Cemal bey aynı durum sizin içinde geçerli. ancak fotoğraf çekip satıcıya göndermemiz gerekecek. ona göre net bir cevap verecekler.
Onur Bey çok teşekkür ederim yardımlarınız için. 
Satıcının bu teklifini kabul ederim , yalnız sizden ricam Universal Model hangi Markayı teklif ediyorlar, geri görüş kamerası sizlerdekiyle aynı ve aynı montaj özelliklerini mi taşıyor?  Cihazın detaylı özellikleri nelerdir , detaylı bilgi alabilir miyiz?
Çok soru sordum kusura bakmayın lütfen. Çok teşekkür ederim tekrardan.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 3 kere teşekkür etti
Yukarida belirttigim 750 TL fiyat veren saticidan kargo ve kredi kartina taksitle ilgili ek bilgi istemistim, sizinle paylasiyorum. Kargoyu alici odemeli gonderiyorlarmis (10 TL tutar dedi). Kredi kartina 3-6 taksit yapma imkanlari varmis. Bilginize.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Moderatör
  • Sheer Driving Pleasure
Konu dışı mesajlar silinmeye başlıyor.
Sonrası konunun kilitlenmesi
 :kötü:
AP900 Cruise control

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
  • 1 kere teşekkür etti
Nuri Bey merhabalar, http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=51&pid=568 linkindeki 2.ürün sanki daha şık görünüyor ancak sitede tükendi ibarezi yer alıyor. Acaba firmanın elinde SX-C101 ürünü bulunmakta mıdır ve fiyatı nedir?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kendi Halinde Bir Mecnunum :)
  • Kilometre: 135500
  • Model Yılı: '05
  • 234 kere teşekkür etti
  • 174 kere teşekkür edildi
Onur Bey çok teşekkür ederim yardımlarınız için. 
Satıcının bu teklifini kabul ederim , yalnız sizden ricam Universal Model hangi Markayı teklif ediyorlar, geri görüş kamerası sizlerdekiyle aynı ve aynı montaj özelliklerini mi taşıyor?  Cihazın detaylı özellikleri nelerdir , detaylı bilgi alabilir miyiz?
Çok soru sordum kusura bakmayın lütfen. Çok teşekkür ederim tekrardan.

Mehmet bey size özelden satıcının telefonunu yazdım. kendisi yardımcı olacaktır.
Ya ALLAH' a Baş Eğer Hiç Kimseye Eğmezsin; Ya da Herkese Baş Eğer Hiçbir şeye Değmezsin...

Ex '12 Corolla D-4D (0-31.000)
'05 Laguna 1.6 16V (133.700-...)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: '20
  • 195 kere teşekkür etti
  • 199 kere teşekkür edildi
Yukarida belirttigim 750 TL fiyat veren saticidan kargo ve kredi kartina taksitle ilgili ek bilgi istemistim, sizinle paylasiyorum. Kargoyu alici odemeli gonderiyorlarmis (10 TL tutar dedi). Kredi kartina 3-6 taksit yapma imkanlari varmis. Bilginize.

zannetmem 10 TL kargo tutacağını daha fazla tutar diye duşunüyorum. Aslında güzel bi rakam alabilsek bende çok niyetliyimde. hayırlısı bakalım.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kilometre: 15000
  • Model Yılı: '16
  • 62 kere teşekkür etti
  • 85 kere teşekkür edildi
zannetmem 10 TL kargo tutacağını daha fazla tutar diye duşunüyorum. Aslında güzel bi rakam alabilsek bende çok niyetliyimde. hayırlısı bakalım.

satıcının kargo ile anlaşması var ise 10tl tutabilir...başıma geldiği için biliyorum aynı kutuya ben 16 tl rakam verdiler anlaşmalı kurum adına gönderince 5 tl aldılar arada çok fark oluyor...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2009 avensis 1.6 valvematic elegant m/t
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 150
  • Model Yılı: '09
  • 5 kere teşekkür etti
  • 47 kere teşekkür edildi
Yeni avensis için başka ürünler var mı? iç ışıklandırma rengine uygun mu? (turuncu) ayrıca aracın iç rengine uyumlu olmasıda gerekir. (siyah)
AvensiStyle

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 27 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
Yeni avensis için başka ürünler var mı? iç ışıklandırma rengine uygun mu? (turuncu) ayrıca aracın iç rengine uyumlu olmasıda gerekir. (siyah)
Bayram bey merhaba, eğer navitech alacak olursanız biz gibi zaten navitech özel olarak her araç markasına ve modeline göre bu ürünleri üretiyor yani sizin toyotanızın iç ışıklandırması ne renk yanıyorsa cihazın ışıklandırması aynı renk birebir ve üründe herşeyiyle konsola uyumlu bir ürün oluyor o konuda tereddüt etmeyin..

Mesaj Birleştirildi: Kasım 29, 2013, 09:23:38
Ali bey 750 TL güzel bir rakam ve taksit imkanıda çok güzel, Onurcuğum sen nediyorsun bu işe ?? sence alınırmı bu rakama yani bence ciddi anlamda 750 TL k.kartına 6 taksit ve eğer yanında tv anteni ve kamerası varsa süper fiyat... evet arkadaşlar corollacılar artık almayalımmı nedersiniz ? 750 TL / 6 taksit  inanın arabalarımızın iç görünümü bambaşka olacak bu iç görünüm arabaya değer katacak, esnetiklik katacak ve ekstradan donanım katacak (navigasyon gibi) şimdi gidip şöyle kaliteli  7' ekranlı bir navigasyon cihası almaya kalksak zaten 250-300 TL zaten..

Mesaj Birleştirildi: Kasım 29, 2013, 09:26:22
Nuri Bey merhabalar, http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=51&pid=568 linkindeki 2.ürün sanki daha şık görünüyor ancak sitede tükendi ibarezi yer alıyor. Acaba firmanın elinde SX-C101 ürünü bulunmakta mıdır ve fiyatı nedir?
Serhat bey evet ilk etapta o ürün daha şık gibiydi fakat araştırmalarımız sonucu daha kullanışlı ve makul olan bizim bulduğumuz ürün gibi geldi en önemlisi mesela parlak ekran değil diğerleri parlak ekran güneşte parlayabiliyor ve görüntü kalitesi düşüyormuş ama bizim bulduğumuz ürün hem dokunmatik ekran hemde mat ekran..

Mesaj Birleştirildi: Kasım 29, 2013, 09:28:23
navitech'te orjinal olarak avensis için bu iki model var..