Gönderen Konu: COROLLA İÇİN NAVİGASYONLU MULTİMEDYA OYNATICI ALACAK OLANLAR BURAYA..  (Okunma sayısı 37623 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 50000
  • 27 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
Arkadaşlarım merhaba, 2011 model Corollam var ve aracıma Araç Navigasyon + Multimedya Sistemi taktırmayı düşünüyorum, eğer sitemizdende ben gibi corolla'sına Multimedya Sistemi alacak olan var ise buradanb irlikte hareket ederke toplu bir alım yapar ve piyasa değerlerinin altında alabiliriz diye düşünüyorum.
Ben 2-3 gündür marka marka araştırıyorum fakat bizim araçlar için en uygun ve uyumlu olan ürün kalitesi olsun kullanılırlığı olsun ve fiyatıyle herşeyiyle navitech marka öne çıkıyor bunu bizim sitedeki Onur Turan ve Gökhan Sezer arkadaşımızla konuştuk kendileride bu cihazdan almışlar ve gayet memnunlar sizde yine bi araştırın.
Onur arkadaşımız bu navitech markasının distribütör firması ile iletişime geçerek toplu alım için güzel bir indirim yaptırmak için yardımcı olacak sizlerde bu konudan yararlanmak isterseniz buradan konuşarak belli bir sayıya gelelim ve fiyat alalım. Navitech Toyota Corolla için 3 farklı model üretmiş ama en uygunu ve güzel olanı aşağıda ilk sıradaki  NX-215f modelidir sizlerde araştırın bakın fikir edinin ve buradan görüşlerinizi fikirlerinizi vede alacak olanların isimlerini belirtmesini rica ederim..

http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=51&pid=562

http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=51&pid=568

http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=51&pid=454
OLDUĞU KADAR, OLMADIĞI KADER...
1998 tipo S --> 2001 renault megane I -->2005 Seat Leon --> 2006 Alfa Romeo 147 --> 2007 Renault Clio III --> 2006 Renault Megane II 1.5 DCI --> 2010 Fıat Fıorıno --> 2006 Fıat Punto --> 2004 Renault Megane II HB --> 2011 COROLLA 1.4D 4D ELEGANT

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: A+
  • 7 kere teşekkür etti
  • 3 kere teşekkür edildi
ben de arıyordum. fiyatı makul Ve kredi kartına taksit olursa tadından yenmez.

nx215f in tuşlar üzerindeki turunCu boya mı, yani biraz kalitesiz gibi duruyor sanırım. yoksa foto mu beni yanıltıyor. 2.sıradaki ile karşılaştırdığınızda farkı   görürsünüz. ama siz tamamdır derseniz, nx 215f'e Varım

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • kralına yol vermişim, soytarısıyla uğraşamam...
  • Kan Grubu: 0+
  • Model Yılı: -
  • 13 kere teşekkür etti
  • 21 kere teşekkür edildi
güzel olabilir fakat bunu taktığımızda direksiyon kumandalarındanda kullanabilirmiyiz acaba??

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kendi Halinde Bir Mecnunum :)
  • Araç: Başka Marka
  • Kilometre: 135500
  • Model Yılı: '05
  • 234 kere teşekkür etti
  • 174 kere teşekkür edildi
ben de arıyordum. fiyatı makul Ve kredi kartına taksit olursa tadından yenmez.

nx215f in tuşlar üzerindeki turunCu boya mı, yani biraz kalitesiz gibi duruyor sanırım. yoksa foto mu beni yanıltıyor. 2.sıradaki ile karşılaştırdığınızda farkı   görürsünüz. ama siz tamamdır derseniz, nx 215f'e Varım

boya değil. aracın göstergeleri ile turuncu renkli yanıyor. en son ve en güncel olan modeli 215 f. kredi kartına taksit var. yarın satıcı ile görüşüp indirim için elimden geleni yapacağım.

Mesaj Birleştirildi: Kasım 18, 2013, 23:00:02
güzel olabilir fakat bunu taktığımızda direksiyon kumandalarındanda kullanabilirmiyiz acaba??

bütün fonksiyonlar tam anlamıyla çalışıyor ;)
Ya ALLAH' a Baş Eğer Hiç Kimseye Eğmezsin; Ya da Herkese Baş Eğer Hiçbir şeye Değmezsin...

Ex '12 Corolla D-4D (0-31.000)
'05 Laguna 1.6 16V (133.700-...)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • DeVLeRiN AşKı BüYüK OluR..!
  • Model Yılı: '95
  • 167 kere teşekkür etti
  • 290 kere teşekkür edildi
bitmez bu muhabbetler...
2.0 Avensis Exe.E. Emekliye ayırdık ..
Şimdi LR Defender 110 2500cc lpg zamanı :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 234 kere teşekkür etti
Ya ALLAH' a Baş Eğer Hiç Kimseye Eğmezsin; Ya da Herkese Baş Eğer Hiçbir şeye Değmezsin...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • İlk göz ağrım 2007 Corolla HB SOL D4D MMT
  • Araç: Avensis
  • Model Yılı: '11
  • 99 kere teşekkür etti
  • 132 kere teşekkür edildi
E120 Kasaya uygun varsa ya da ilk sıradaki model oluyorsa ben de aranıza katılabilirim arkadaşlar.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Auris
  • 12 kere teşekkür etti
  • 11 kere teşekkür edildi
Merhaba, benimde auris aracımda Navitech GRD-NX104 takılı ancak ben önermiyorum. Bu tür cihazların tamamında bir radyo cızırtı problemi oluyor. Ben bir haftadır uğraşıyorum anten falan değiştirdim fakat cızırtı geçmedi. Aracın içerisinde güzel bir görüntü yaratıyor ama sadece görüntü ses kalitesi namına hiçbir şey beklemeyin.
2011 Toyota Auris 1.4 D-4D Comfort Extra

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 27 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
Merhaba, benimde auris aracımda Navitech GRD-NX104 takılı ancak ben önermiyorum. Bu tür cihazların tamamında bir radyo cızırtı problemi oluyor. Ben bir haftadır uğraşıyorum anten falan değiştirdim fakat cızırtı geçmedi. Aracın içerisinde güzel bir görüntü yaratıyor ama sadece görüntü ses kalitesi namına hiçbir şey beklemeyin.

Tuna kardeşim dediğinde haklı olabilirsin fakat çoğunluğa baktığımızda sadece Corolla araçlar için navitech muhabbeti değil başka marka araçlarda başka marka yada navitech hep takılı ve onlarda neden cızırtı yok ? bence ilk montaj esnasından kaynaklanan bir problem olabilirmi? kesinlikle size katılmıyorum demiyorum yanlış anlama kardeşim fakat hani dediğim gibi neden çoğunlukta cızırtı yok onu düşünüyorum..
1998 tipo S --> 2001 renault megane I -->2005 Seat Leon --> 2006 Alfa Romeo 147 --> 2007 Renault Clio III --> 2006 Renault Megane II 1.5 DCI --> 2010 Fıat Fıorıno --> 2006 Fıat Punto --> 2004 Renault Megane II HB --> 2011 COROLLA 1.4D 4D ELEGANT

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 12 kere teşekkür etti
Nuri abi, Aracımı alalı 2 hafta oluyor. Genelde tüm kanallarda cızırtı olunca dedim herhalde anten bağlantıları veya cihazın kendisinde sorun var. Ancak bir kaç oto ses sistemleri ile ilgilenen yere gittiğimde hep aynı şeyi söylediler. Bu tür cihazların genel sorunu bu dediler. Mutlaka istisnaları vardır ancak arkadaşım sıfır honda civic alırken takmışlardı onda da çözülemeyen bir cızırtı problemi olmuştu şimdi anlıyorum neden çözemediklerini. Ben bir kaç farklı antenle falan denedim ancak radyodaki zayıflık geçmedi. Hoş ses kalitesini de beğenmedim cd veya usb deki şarkılarda.

Belki sadece benim cihazla ilgili bir sıkıntıdır kesinlikle genel olarak kötülemiyorum, ustaların hepsinde var dediği için yazdım. Belki takılacak yerden bu konuda garanti istenebilir ancak bu cızırtı meselesi çok can sıkıcı, bir çözümü varsa bilen bana da söylesin  :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 27 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
Tuna kardeşim, yinede bilgilendirme için teşekkür ederiz evet sonuçta burada birşey yapıyorsak herşey bizler için ve en iyisi olsun isteriz  :)  ama cızırtı olayıda gerçekten can sıkıcı ve aslında orjinal bir parçanın yerini hiçbirşeyin tutamayacağıda aşikar  :huh:
valla bu konuda bilgisi olan arkadaşların buradan bu konu (cızırtı) hakkında bilgide verirlerse seviniriz..  özellikle söz sende Onurcuğum  :alkis:

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kilometre: 170000
  • Model Yılı: '08
  • 22 kere teşekkür etti
  • 31 kere teşekkür edildi
Tuna kardeşim, yinede bilgilendirme için teşekkür ederiz evet sonuçta burada birşey yapıyorsak herşey bizler için ve en iyisi olsun isteriz  :)  ama cızırtı olayıda gerçekten can sıkıcı ve aslında orjinal bir parçanın yerini hiçbirşeyin tutamayacağıda aşikar  :huh:
valla bu konuda bilgisi olan arkadaşların buradan bu konu (cızırtı) hakkında bilgide verirlerse seviniriz..  özellikle söz sende Onurcuğum  :alkis:

ben aracımda pek radyo dinlemem, ama radyoda cızırtı yok diye hatırlıyorum. yinede yanlış bilgilendirmemek için akşam aracımda deneyeceğim radyo durumunu.
KoRKTuKÇa TuTSaK, üMiT eTTiKÇe öZGüRSüNüZ
            2008 Toyota Corolla Elegant 1.6

http://www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=49954.0

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 27 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
Abi valla bi denersen çok sevinirim yaa bende çok pimpirikli biriyim hani zaten alacağımız multimedyada t.v. falan çekmiyor ona kabulüm arabada t.v. de neymiş  :argh: ama hani benim bu multimedya sistemini almamdaki sebepler sırasıyla ;
1- Navigasyon..
2- DVD - video izleyebilme. USB müzik dinleme..
3- Araç içi görsellik..
4- Radyo..

bunların dışında bir isteğim yok ama eğer oluyorsa  radyonun cızırtısıda çekilmez yani..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 22 kere teşekkür etti
Akşam eve gidince deneme yapacağım,sonrasında bilgilendirme yaparım. şu an işteyim araç evde deneyemiyorum.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 12 kere teşekkür etti
Mesela aynı şeyleri navigasyon için söyleyemem, bence gayet kaliteli iş çıkarmışlar navigasyon konusunda. Bende Tomtom var geçen sene almıştım bence en az onun kadar güzel navigasyon sistemi.

Gerçekten sonradan canınız sıkılmasın diye bilgilendirmek istedim, umarım gönlünüze göre olur sorunsuzca kullanırsınız.

Hem belki bu vesileyle cızırtı sorununu da hallederiz  :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 22 kere teşekkür etti
Mesela aynı şeyleri navigasyon için söyleyemem, bence gayet kaliteli iş çıkarmışlar navigasyon konusunda. Bende Tomtom var geçen sene almıştım bence en az onun kadar güzel navigasyon sistemi.

Gerçekten sonradan canınız sıkılmasın diye bilgilendirmek istedim, umarım gönlünüze göre olur sorunsuzca kullanırsınız.

Hem belki bu vesileyle cızırtı sorununu da hallederiz  :)

bu konuda haklısınız, bende 3 yıldır tomtom kullanan biriyim. bu yaz tatile navitech ile çıktım ama yanıma her ihtimale karşı tomtomuda aldım. 10 günlük uzun bir gezi boyunca tomtoma hiç ihtiyacım olmadı,bence de gayet başarılı navigasyonu.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 234 kere teşekkür etti
ben aracımda pek radyo dinlemem, ama radyoda cızırtı yok diye hatırlıyorum. yinede yanlış bilgilendirmemek için akşam aracımda deneyeceğim radyo durumunu.

bu konuda şöyle bir durum var; orjinal olmayan cihazların tuneri daha zayıf olduğundan cızırtı problemi olabiliyor. ancak şunu da belirtmeliyim ki ben Ağrı Patnos ta sınırlı kanallar olmasına rağmen hiç sıkıntı yaşamadım. hoş cihaz da bunca özellik varken radyonun da az kullanıldığını da hesaplarsak bence hiç sorun teşkil etmiyor. ancak göreceli bir durum olduğundan herkes kendi fikrini beyan ediyor. cızırtı olabilir olmayadabilir. bende olmadığı gibi.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 22 kere teşekkür etti
evden foruma giremiyorum, toyotaclubtr sayfası açılmıyor. bu sebepten dün akşam deneme sonucunu yazamadım.
akşam yaklaşık yarım saat radyo açık dolaştım denemek için. hiçbir cızırtı yok artık kesin eminim. cızırtı var diyen arkadaşım cihazı arızalı olabilir yada o model sorunludur bilemeyeceğim. almak isteyenler gönül rahatlığı ile alabilirler. zaten herhangi bir sorunda navitech deki yetkili arkadaş her türlü ilgileniyor.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 12 kere teşekkür etti

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 22 kere teşekkür etti
belirttiğiniz konuda 2 kişi cihazda sorun olabilir demiş. benim cihazın radyosu cızırtısız çalışıyor. genelleme yapmak yanlış olur.