Gönderen Konu: COROLLA İÇİN NAVİGASYONLU MULTİMEDYA OYNATICI ALACAK OLANLAR BURAYA..  (Okunma sayısı 37567 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 100000
  • Model Yılı: '10
  • 12 kere teşekkür etti
  • 34 kere teşekkür edildi
2010 corollama yaza multimedia taktıracağım, yakın zamanda  alıp kullanan ve memnun olan cihaz modeli ve ücretini yazabilirmi,şu nav.... diye başlayıp varyasyonları olanlar hariç, birde nette dolaşırken gördüm android olanları var, oem yada nav ilebaşlayanlar 800 liracivarıikenandroidolanlar1400 civarıkullanan varmı bunlardan?
2010 Toyota Corolla Comfort Benzin/Lpg

Bize Heryer ....     :)

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 92500
  • Model Yılı: '15
  • 145 kere teşekkür etti
  • 102 kere teşekkür edildi
Tuna kardeşim, yinede bilgilendirme için teşekkür ederiz evet sonuçta burada birşey yapıyorsak herşey bizler için ve en iyisi olsun isteriz  :)  ama cızırtı olayıda gerçekten can sıkıcı ve aslında orjinal bir parçanın yerini hiçbirşeyin tutamayacağıda aşikar  :huh:
valla bu konuda bilgisi olan arkadaşların buradan bu konu (cızırtı) hakkında bilgide verirlerse seviniriz..  özellikle söz sende Onurcuğum  :alkis:

Anrkarada pionner taktırdık. aynen dediğiniz gibi cızırtı problemi. Çözümü radyo frekans yükseltici taktılar sorun kalmadı. 120 TL aldılar.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 154000
  • Model Yılı: '08
  • 2 kere teşekkür etti
Dostlar 2008 Corolla D4D için özellikle şu an kullanan arkadaşlar varsa hangi multimedya sistemlerini kullandıklarını ve önerilerini paylaşırlarsa çok sevinirim. Cihazların fiyatları hem oldukça yüksek hem de Ankara'daki bu cihazları takanların garanti ve cihazların arkasında durma mevzularında sıkıntı çıkardıklarına dair bir sürü şikayet okudum. Önerilerinizi bekliyorum. (Ankara'da güvenilir ve işinin ehli satıcı-ustalar varsa önerirseniz çok sevinirim.)