Gönderen Konu: 2005 corolla hb nasıldır kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum  (Okunma sayısı 18003 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • çıkarım senle her yola :))
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A-
nuri pazarlı bey çok güzel açıklamış benim aracım tam onun tarif ettiği gibi bir araç,bende yaklaşık 1 yıldr 2007 hb sol  kullanıorum çok memnunum hız düşkünü biri deilim daha çok konfora bakarım, bence hb olmasına rağmen konforlu,ayrıca seri bir arac kalkışlarda,araç her hb araç gibi bagaj kısmı küçük tabikide, piyasada çok fazla yok bu araçlardan temizini bulup bakımdan bakıma servise giderek memnuniyetle kullanırsınız :))

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Model Yılı: '05
  • Kilometre: 190000
  • Kan Grubu: B+
Arkadaşlar bizim bu araçlarımıza jak/ aux girişi nasıl takıtırabiliriz ?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Model Yılı: '05
  • Kilometre: 190000
2007 Corolla Hb Dizel aracımı 2 yıldır kullanıyorum çok memnunun yakıt olsun yol tutuşı olsun özelliklede fren olsun süper hiçbir şikayetim yok:) tek sıkıntım yan ve arka marşpiyel bulamıoyorum :)))

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
hocam bende 2005 model corolla aldım alalı yaklasık 3 ay oluyor. fakat sol ön tekerden bır ses gelıyor. tamırcıye gıttım dıreksıyon kutusu dedi. bır tanesıde kutuyu acıp bakmam lazım dedı oradakı rulmanlardan gelıyor bence dedı. basına boyle bır sey gelen varmı benden baska. stabılıze yollarda lakur lukur ses gelıyor sol tekerlegımden.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Avensis
  • Model Yılı: '11
  • Kilometre: 69000
  • 6 kere teşekkür edildi
Bende daha önce corolla 2001 vvt 1.4 terra vardı.yaklaşık 1.5 ay önce 2006 hb aldım çok harika bir araba kalkışlar frenler donanım çok güzel herkese tavsiye ederim.Ayrıca spor görünüşü ayrı bi güzel. :)
mehmet hocam

Etiketler: