Gönderen Konu: Fazla Yakıt Tüketimi Sorunu - (2012 Yaris 1.33 Cool Multidriver S)  (Okunma sayısı 14820 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 102201
  • Model Yılı: '13
  • 154 kere teşekkür etti
  • 317 kere teşekkür edildi
Çok yakiyor.  Bagiriyor. Plastik kalitesi berbat. Tipsiz. Ani hizlanmiyor. Yol sesi aliyor.
HEMEN KURTULUN satin gitsin.
 VW alin. Opel alin. Kafaniz rahat etsin. Buralarda da yazip okuyup yorulmazsiniz.
yaris fun multidriveS 2013  beyaz lpg-brc + cruise control + speed limiter + android multimedya + geri görüş + ....

Güya kibar olabilmek icin Giresun u Kiresun yapanlar var.

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 1500
  • Model Yılı: '20
  • 27 kere teşekkür edildi
Çok yakiyor.  Bagiriyor. Plastik kalitesi berbat. Tipsiz. Ani hizlanmiyor. Yol sesi aliyor.
HEMEN KURTULUN satin gitsin.
 VW alin. Opel alin. Kafaniz rahat etsin. Buralarda da yazip okuyup yorulmazsiniz.

Değişik bir ironi tarzı.
Ama neden VW? Mercedes var bmw var audi var..
Japon olsun diyorsan Subaru mazda...

Diğer taraftan Yaris gitmiyor ama çok yakıyor diyen arkadaş, sakın ola ki 1.33 corollaya binme. Gitmemekle yakma nasıl olur görürsün!

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
  • Model Yılı: '14
  • 1 kere teşekkür etti
  • 1 kere teşekkür edildi
1,4 corolla var bende yakıt konusunda sıkıntım yok öncesindede 1,6 lpgli auris vardı oda iyiydi ama cvt yaris tam hayal kırıklığı.1,3 yaris böyle ise 1,3 corollayı düşünemiyorum

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: 0+
  • 1 kere teşekkür edildi
 Bende 2012 multidrive s var ortalama 6.0 yakıyorum .Açılmış bir motorla hem gücü artıyor hemde yakıt değerleri düşüyor.Devir saati mümkün mertebe 2000 lerde tutarsanız bu değerleri elde edebilirsiniz.