Gönderen Konu: yeni corolladan soğudum  (Okunma sayısı 5935 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: AB+
  • Model Yılı: '11
  • 74 kere teşekkür etti
  • 772 kere teşekkür edildi
Ynt: yeni corolladan soğudum
« Yanıtla #40 : Eylül 30, 2014, 17:10:11 »
Abdullah bey oncelıkle gecmıs olsun.Forumda ılk defa sız ımmobılızr hatasından bahsedıyorsunuz.Corolla veya dıger modellerde bu sorun bahsedılmedı.Kul yapımı olabılır.Allah beterınden kazadan beladan korusun.
Abdullah bey ıstanbuldakı yedek parca merkezı yanılmıyorsam avrupadakı en buyuk yedek parca merkezı.Burada genellıkle en cok gıden parcalar tedarık edılıyor.Ama japonyadan veya belcıkadan yanılmıyorsam 20 gunde sorunlu parcayı tedarık edebıyorlar.Oncekı corolla hb ıcın bu surede temın etmıslerdı..Butun fırmalarda asagı yukarı aynıdır.Ama dedıgınız gıbı parca stokta yok temın etme suresı de uzun ıse bu surede sızı aracsız bırakmamaları gerekırdı.
10 Yıldır  toyota kullanıcısı olarak oncekı toyota dıstrubıtoru Sabancının musterıye yaklasımı ıyı nıyetı Sımdıkı Alj den cok cok ıyıydı.Bunlar ılerleteceklerıne dahada kotu ettıler.
2011 d4d Corolla

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #40 : Eylül 30, 2014, 17:10:11 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 65000
  • Model Yılı: '14
  • 12 kere teşekkür etti
  • 3 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #41 : Eylül 30, 2014, 19:15:30 »
Abdullah bey oncelıkle gecmıs olsun.Forumda ılk defa sız ımmobılızr hatasından bahsedıyorsunuz.Corolla veya dıger modellerde bu sorun bahsedılmedı.Kul yapımı olabılır.Allah beterınden kazadan beladan korusun.
Abdullah bey ıstanbuldakı yedek parca merkezı yanılmıyorsam avrupadakı en buyuk yedek parca merkezı.Burada genellıkle en cok gıden parcalar tedarık edılıyor.Ama japonyadan veya belcıkadan yanılmıyorsam 20 gunde sorunlu parcayı tedarık edebıyorlar.Oncekı corolla hb ıcın bu surede temın etmıslerdı..Butun fırmalarda asagı yukarı aynıdır.Ama dedıgınız gıbı parca stokta yok temın etme suresı de uzun ıse bu surede sızı aracsız bırakmamaları gerekırdı.
10 Yıldır  toyota kullanıcısı olarak oncekı toyota dıstrubıtoru Sabancının musterıye yaklasımı ıyı nıyetı Sımdıkı Alj den cok cok ıyıydı.Bunlar ılerleteceklerıne dahada kotu ettıler.
teşekkür ederim Ne yazık ki araç vermediler .toyota merkeze özellikle sordum 10 günü aşan durumlar da verilir denildi.plaza ya da bu durumda bişey denilmez genel merkez 10 gün diyorsa plazada  buna uyar
new toyota corolla

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 2928 kere teşekkür etti
  • 2551 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #42 : Eylül 30, 2014, 20:06:25 »
teşekkür ederim Ne yazık ki araç vermediler .toyota merkeze özellikle sordum 10 günü aşan durumlar da verilir denildi.plaza ya da bu durumda bişey denilmez genel merkez 10 gün diyorsa plazada  buna uyar

Peki ya 11 gün olursa size 11 günlük taksi yada kiralık araç ücreti verecekler mi? Sonuçta ne olacağı ne zaman geleceği belli olmayan bir durum yaşanıyor. Hayret ya, yollarda görüyorum test aracı bilmem ne aracı deyip orada çalışanlar kullanıyorlar evlerine gidip geliyorlar bari en azından müşteri memnuniyeti deyip onlardan verseydiniz be Toyota Firması.

İlk mesajda da yazmışsınız araç Türkiyede yapılan bir araç diye, acaba fabrikadan bulunamıyor mu ki yurt dışından getirtilebiliyor. Ahmet Güve hocam daha iyi bilir bu konuyu. Bu arada ne malum bu süre içerisinde bu arızalı parçanın sıfırla değiştirileceği belkide tamir ettirilip tekrardan gerisin geri takacaklar. :wacko:

İnşallah tez zamanda sıkıntınız giderilir.
THE END

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Moderatör
  • Sheer Driving Pleasure
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 135000
  • Model Yılı: '07
  • 2227 kere teşekkür etti
  • 3391 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #43 : Eylül 30, 2014, 20:23:09 »
Türkiye cumhuriyetinde satış, servis ve yedek parça sorumlulugu ALJ holding e aittir.
Bu nedenle Corollanın TR de üretilmesi bu konuda hiçbir avantaj saglamaz.
Avensis 1.8 A/T 2007 LPG (Tomasetto)
AP900 Cruise control
www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=50407.new#new