Anket

"GALATASARAY-m.iy. adlı tiyatro" konusu ne olsun?

Konu kilitlensin
Konu kaldırılsın
Müdahaleye gerek yok

Gönderen Konu: GALATASARAY-m.i.y adlı tiyatro  (Okunma sayısı 15119 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Araç: Hilux
  • Kan Grubu: A-
  • Kilometre: 184000
  • Model Yılı: '13
  • 32 kere teşekkür etti
  • 59 kere teşekkür edildi
GALATASARAY-m.i.y adlı tiyatro
« : Nisan 06, 2013, 21:09:23 »
Türk futbolunun üzerine çöken yıldırım demirören ve saz arkadaşlarının insanları nasıl dinden imandan çıkardığının uygulandığı bir maç oldu.

Hakem kıyafeti giymiş sıfatlandırmayacağım insan müsvettesi, taraftarı, klübeyi ve oyuncuları tek kelimeyle çıldırtmak için elinden geleni yaptı, çıldıranların yanında istediği birde GALATASARAYIMIZIN yenilmesiydi ama onu başaramadı. Umarım bunu isteyen kendilerine karanlık bile denemeyecek kadar net olan lobici ve şikeciler şunu anlamışlardır, GALATASARAYI böyle kirli oyunlarla yıkamazsınız...

Toyota Club Türkiye

GALATASARAY-m.i.y adlı tiyatro
« : Nisan 06, 2013, 21:09:23 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • YB276
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 40000
  • 154 kere teşekkür etti
  • 190 kere teşekkür edildi
Ynt: GALATASARAY-m.i.y adlı tiyatro
« Yanıtla #1 : Nisan 06, 2013, 21:20:48 »
Bütün şerefsizliklere rağmen Şampiyonluk yakın meşaleleri yakın. :alkis:
2011 Toyota Auris 1.4 D-4D Comfort Extra Special Edition
Beni en çok çeken şey mazotun köpürmesi,dizelin çalışırken yaptığı sesi Anlayamazsınız. :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Toyosundan uzakta, harap ve bitap...
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • 25 kere teşekkür etti
  • 54 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Nisan 06, 2013, 21:28:08 »
Maci izleyemedim ama mersin taraftari da hakemden sikayetci.
..modifiye, modifiye dediğin nedir ki gülüm, ben senin için stock gezmeyi göze almışım..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 2 kere teşekkür etti
  • 6 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Nisan 06, 2013, 21:31:35 »
=)  forumda böyle bir konunun insanları birbirine düşürmekten baska bir işe yarayacağını düşünmüyorum.

fatih terimin atılışının yanlış olduğunu düşünsem de bu sezonda 2. kez tekrarladığı bu hareketlerin hakem kışkırttı denerek açıklanacağını zannetmiyorum.

ayrıca hakemler hakkında düşünceleriniz varsa bunu şikeciler lobiciler diye başka insanlara yüklemek yerine federasyona söylemek yada suçu birazda kendiniz de aramak lazım diye düşünüyorum.

tekrar söylüyorum hakemin fatih terimi atışının yanlış olduğunu düşünsem de  fatih terimden sonra terimin yaptıklarının hasan şaşın atılışının davalanın atılışının falan mantıklı açıklaması olabileceğini düşünmüyorum.

eğer siz bunca şeye rağmen sadece hakem hatası yüzünden bunlar oldu diyorsanız ( hemde 2. kez) saygı duyarım.

yazdıklarınız sizin düşünceleriniz olduğu gibi bunlarda benim düşüncelerim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Teknoloji Müdürü
  • *
  • Kilometre: 158000
  • Model Yılı: '07
  • 422 kere teşekkür etti
  • 958 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Nisan 06, 2013, 22:05:27 »
la get, Terimin şov yapmaktan başka yaptığı yok :D
İnsanlar 10'a ayrılır
Binary saymayı bilenler ve bilmeyenler   

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kilometre: 70000
  • Model Yılı: '11
  • 8 kere teşekkür etti
  • 74 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Nisan 06, 2013, 23:04:46 »
Türk futbolunun üzerine çöken yıldırım demirören ve saz arkadaşlarının insanları nasıl dinden imandan çıkardığının uygulandığı bir maç oldu.

Hakem kıyafeti giymiş sıfatlandırmayacağım insan müsvettesi, taraftarı, klübeyi ve oyuncuları tek kelimeyle çıldırtmak için elinden geleni yaptı, çıldıranların yanında istediği birde GALATASARAYIMIZIN yenilmesiydi ama onu başaramadı. Umarım bunu isteyen kendilerine karanlık bile denemeyecek kadar net olan lobici ve şikeciler şunu anlamışlardır, GALATASARAYI böyle kirli oyunlarla yıkamazsınız...
Türkiye ye şikeyi getiren ilk kulüp galatasaydır bunu ilk önce belirteyim.Alper inde dediği gibi fatih terim tam bir şovmendir ve reytingleri altüst eder bir program yapsa başarısızlıklarını bu şekilde örtmeye çalışıyor Hakem hataları her zaman olacaktır ama lehinize olunca konuşuyorsunuz da aleyhinize olunca neden normal karşılıyorsunuz Burak yılmaz bile artık kendimi yere atmayacağım diyor gerisini siz düşünün artık.Fenerbahçenin nefesini arkanızda hissediyorsunuz ve bir beraberliğinizde şampiyon belli.Rüya takım bir fiyasko ve rüyadan uyanamadan elinizde hiç bir kupa kalmadan ligi bitirirseniz şaşırmıyacağım
yine toyota inadına corolla

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kilometre: 100
  • Model Yılı: '10
  • 367 kere teşekkür etti
  • 316 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #6 : Nisan 06, 2013, 23:06:26 »
seyirciyim. :blink:

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • 32 kere teşekkür etti
« Yanıtla #7 : Nisan 06, 2013, 23:09:56 »
Tekno başkanın da rengi belli oldu  :P

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • 32 kere teşekkür etti
« Yanıtla #8 : Nisan 06, 2013, 23:12:00 »
Türkiye ye şikeyi getiren ilk kulüp galatasaydır bunu ilk önce belirteyim.Alper inde dediği gibi fatih terim tam bir şovmendir ve reytingleri altüst eder bir program yapsa başarısızlıklarını bu şekilde örtmeye çalışıyor Hakem hataları her zaman olacaktır ama lehinize olunca konuşuyorsunuz da aleyhinize olunca neden normal karşılıyorsunuz Burak yılmaz bile artık kendimi yere atmayacağım diyor gerisini siz düşünün artık.Fenerbahçenin nefesini arkanızda hissediyorsunuz ve bir beraberliğinizde şampiyon belli.Rüya takım bir fiyasko ve rüyadan uyanamadan elinizde hiç bir kupa kalmadan ligi bitirirseniz şaşırmıyacağım

Hımm Galatasaray ilk şikeyi yaparken şahittiniz demek, bu iletiyi yazan kişi 2011-2012 yılında Avrupa'dan men edilmiş ve şikesi sahaya yansımadığı!! tescillenmiş bir klübün taraftarı mıdır acaba?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 8 kere teşekkür etti
« Yanıtla #9 : Nisan 06, 2013, 23:13:47 »
sonunda kadar fenerbahçe diyorum ve gurur duyuyorum biz şike yapmadık ve bunu herkez görecek üstümüze oynanan oyun bu sadece.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kilometre: 160000
  • Model Yılı: '14
  • 58 kere teşekkür etti
  • 72 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #10 : Nisan 06, 2013, 23:18:32 »
la get, Terimin şov yapmaktan başka yaptığı yok :D
Kesinlikle.....Daima Fenerbahçe... :D
"Türk Birliği`nin bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği`ne inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk Birliği`yle açacaktır. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır.Türk'ün varlığı bu köhne aleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek."   M.KEMAL ATATÜRK

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • YB276
  • 154 kere teşekkür etti
« Yanıtla #11 : Nisan 06, 2013, 23:24:38 »
Kirli çamaşırları ortaya dökersek forumu fenerasyon kapatabilir bu yüzden tartışmaya bile gerek yok.Bu lig için fazla şerefliyiz.
Beni en çok çeken şey mazotun köpürmesi,dizelin çalışırken yaptığı sesi Anlayamazsınız. :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • 32 kere teşekkür etti
« Yanıtla #12 : Nisan 06, 2013, 23:33:35 »
Şikeci der demez ortaya çıkmanız nedendir acaba? Madem alakanız yok neye cevap veriyorsunuz pek sevgili masumane fenerbahçe tarftarları

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 8 kere teşekkür etti
« Yanıtla #13 : Nisan 06, 2013, 23:41:37 »
Şikeci der demez ortaya çıkmanız nedendir acaba? Madem alakanız yok neye cevap veriyorsunuz pek sevgili masumane fenerbahçe tarftarları
Şike vs demekler bize taş attığın kesin o yüzden cevap hakkı doğuyor.
Kirli çamaşırları ortaya dökersek forumu fenerasyon kapatabilir bu yüzden tartışmaya bile gerek yok.Bu lig için fazla şerefliyiz.
Fazla şerefli derken sizmi şereflisiniz hım sen öyle diyorsan öyledir

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 8 kere teşekkür etti
« Yanıtla #14 : Nisan 06, 2013, 23:45:06 »
 1986 - 87 sezonunda ergun gürsoy un malatyasporlu futbolcuların her birine bir adet tofaş araba hediye ettiğini

- ankaragücü maçında şike yapıp tek devrede 4 gol yiyen rade zalad'ın 2001 senesinde ülkesinde yaptığı bir röportajda yaptığı şikeyi kabul ettiğini

( beşiktaş'ın yüzüncü yıl nostalji formasında sadece 1 sezon bjk forması giyen fanatik fenerbahçeli selim soydan'ın bile ismi bulunurken 700 futbolcu içinde ismi yazılmayan tek insan rade zalad'dır. )

- 1997 senesinde dünyanın en uzak mesafeli penaltı kararı ile ceza sahasının 3 metre dışında arif'in kendini zar zor içeri atmasıyla kazanılan temdit penaltısını ve bu sayede gelen şampiyonluğu  ( hakem vahap beyaz )(istanbulspor 2 3 galatasaray)

- galatasaray'ın kocaelispor ile oynadığı cumhurbaşkanlığı kupası maçında olanları

1996-97 sezonu maç 1-1 biter uzatmalarda hakan şükür kendini çok acemi bir şekilde yere atar ve penaltıyı alır.

- yabancı futbolcuların türk statüsünde oynama kuralı henüz yokken iki günde kendi kendilerine yaratan kulüp olduğunu bilmiyorsanız hatırlatırım çok şereflisiniz ya mu manidar ne yazık ki

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • 32 kere teşekkür etti
« Yanıtla #15 : Nisan 06, 2013, 23:51:23 »
Valla benim tek kastım fener değildi. Tüpçünün de ne halt olduğu malum ama sizin ya da benim belirtmeniz önemli değil, haklısınız şike denilince fenerbahçeli olarak alınmanızı garipsememeliyim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 12000
  • Model Yılı: '15
  • 1041 kere teşekkür etti
  • 900 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #16 : Nisan 06, 2013, 23:53:22 »
Bu lig için fazla şerefliyiz.

Burdan bu ligin şerefsiz olduğu anlamı çıkar ki maalesef öyle . :( Kapalı kapılar ardında neler dönüyor kimse bilemez ama ben hiç bir kulübün özellikle büyük kulüplerin bugüne kadar buralara hile yapmadan geldiklerine inanmıyorum . Özellikle son yıllarda ligden iyice soğudum insanda maç izleme keyfi bırakmadılar .

Bu arada koyu olmasa da galatasaray taraftarıyım .

1986 - 87 sezonunda ergun gürsoy un malatyasporlu futbolcuların her birine bir adet tofaş araba hediye ettiğini

- ankaragücü maçında şike yapıp tek devrede 4 gol yiyen rade zalad'ın 2001 senesinde ülkesinde yaptığı bir röportajda yaptığı şikeyi kabul ettiğini

( beşiktaş'ın yüzüncü yıl nostalji formasında sadece 1 sezon bjk forması giyen fanatik fenerbahçeli selim soydan'ın bile ismi bulunurken 700 futbolcu içinde ismi yazılmayan tek insan rade zalad'dır. )

- 1997 senesinde dünyanın en uzak mesafeli penaltı kararı ile ceza sahasının 3 metre dışında arif'in kendini zar zor içeri atmasıyla kazanılan temdit penaltısını ve bu sayede gelen şampiyonluğu  ( hakem vahap beyaz )(istanbulspor 2 3 galatasaray)

- galatasaray'ın kocaelispor ile oynadığı cumhurbaşkanlığı kupası maçında olanları

1996-97 sezonu maç 1-1 biter uzatmalarda hakan şükür kendini çok acemi bir şekilde yere atar ve penaltıyı alır.

- yabancı futbolcuların türk statüsünde oynama kuralı henüz yokken iki günde kendi kendilerine yaratan kulüp olduğunu bilmiyorsanız hatırlatırım çok şereflisiniz ya mu manidar ne yazık ki

Mustafa bey yukarda dediğim gibi tertemiz hilesiz hurdasız oynayan takım yok denecek kadar az . Dediklerinizi bilmemekle birlikte doğruluk olasılığı yüksek olabilir . Fakat size bir soru sormak istiyorum Fenerbahçe takımı bugüne kadar hiç mi hile yapmadı ? Sütten çıkmış ak kaşık bir tek Fenerbahçe mi ?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • 32 kere teşekkür etti
« Yanıtla #17 : Nisan 06, 2013, 23:55:46 »
Ben yazmaya kalksam forum veritabanı yeterli gelmeyebilir o yüzden, sahaya yansımayan TESCİLLİ şikeciklerinizle mutluluklar diliyorum size.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • YB276
  • 154 kere teşekkür etti
« Yanıtla #18 : Nisan 07, 2013, 00:21:56 »
Burdan bu ligin şerefsiz olduğu anlamı çıkar ki maalesef öyle . :( Kapalı kapılar ardında neler dönüyor kimse bilemez ama ben hiç bir kulübün özellikle büyük kulüplerin bugüne kadar buralara hile yapmadan geldiklerine inanmıyorum . Özellikle son yıllarda ligden iyice soğudum insanda maç izleme keyfi bırakmadılar .
Haklısın ama bunlar işin gerçektende abarttılar.Neyse fazla konuşmaya gerek bekleyelim görelim 19 mayıs gününü.
Şike vs demekler bize taş attığın kesin o yüzden cevap hakkı doğuyor.Fazla şerefli derken sizmi şereflisiniz hım sen öyle diyorsan öyledir
Fenerbahçenin kendi evinde Galatasarayı yenmekten başka ne gibi bi özelliği var söylermisiniz?(Son iki senedir onu da yapamıyorsunuz o ayrı)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • 32 kere teşekkür etti
« Yanıtla #19 : Nisan 07, 2013, 00:30:31 »
30 sene sonra gelen Türkiye kupası, 13 sene önce aldığımız kupada çeyrek final bir de unutmadan, 6-0 :)