Gönderen Konu: Euro Truck Simulator - 2  (Okunma sayısı 64051 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • .: Toyota Eco-Driver :.
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 11111
  • Model Yılı: '18
  • 66 kere teşekkür etti
  • 563 kere teşekkür edildi
Euro Truck Simulator - 2
« : Aralık 07, 2012, 22:31:16 »
yaklaşık 1 aydır piyasada olan fakat vakit bulamadığımdan dolayı paylaşamadığım oyunu sizlere sunuyorum. daha önce stds (scania truck driving simulator) konusunda oynanış ile ilgili bilgiler vermiş, ets-2 ile aynı olacağını söylemiştim. ets-2 son derece geniş bir haritaya sahip. oyunda iskoçya, ingiltere, fransa, italya, almanya, hollanda, polonya, lüksemburg, çek cumhuriyeti, avusturya, belçika gibi ülkeler mevcut. daha önceki euro truck simulator oyunundan farklı olarak garaj yönetim ekranı geliştirilmiş. bünyenize kattığınız şoförlerin de yetenekleri (puanları ile doğru orantılı) sizinle beraber gelişiyor. ayrıca tırınızı modifiye etme şansınız mevcut. parçaların çoğu seviyeniz yükseldikçe açılıyor. bunun dışında zorda kaldığınız durumda ya da garajınızı büyütmek istediğinizde bankadan kredi çekebiliyorsunuz. oyunla ilgili birkaç açıklayıcı videoyu paylaşıyorum.

Euro Truck Simulator 2 - Gameplay PC Max Settings, Best Truck and Crashes

Euro Truck Simulator 2 - DAF (DAV) Tuning

aşağıdaki linkten oyunu indirebilir, deneme sürümünde oynayabilirsiniz. oyunu aktifleştirmek isteyenler özel iletilerini çekinmeden gönderebilirler.

http://www.eurotrucksimulator2.com/download.php

her türlü soru ve görüşlerinizi bu başlıkta paylaşabilirsiniz, elimden geldiği kadar yardımcı olurum. iyi eğlenceler.

Toyota Club Türkiye

Euro Truck Simulator - 2
« : Aralık 07, 2012, 22:31:16 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 140000
  • Model Yılı: '10
  • 4 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
Ynt: Euro Truck Simulator - 2
« Yanıtla #1 : Aralık 07, 2012, 23:35:26 »
Hilesiz oynuyorum arada iki kamyon ve şoförüm var :) tırlarımın ikiside modifiyeli :D birisi Scania diğeri volvo :D level18

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 66 kere teşekkür etti
« Yanıtla #2 : Aralık 07, 2012, 23:41:21 »
Hilesiz oynuyorum arada iki kamyon ve şoförüm var :) tırlarımın ikiside modifiyeli :D birisi Scania diğeri volvo :D level18

güzel. ben de hilesiz oynuyorum. zaten hile ile zevki çıkmıyor. kendi tırım ile beraber 6 tane aracım var. önceden volvo kullanıyordum. denemek için kullandığım tırlar da oldu. 26. seviyedeyim ve 25'ten sonra scania'ya geçtim çünkü 730 hp'lik v8 motoru açıldı.

sana bir tavsiye eğer dikkatini çekmediyse uygularsın. şoför yönetimi kısmından adamlarının puanlarını harcama eğilimlerini belirleyebiliyorsun. adr sertifikalarına ya da uzun yola yönlendirmen yararına olacaktır.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: A+
« Yanıtla #3 : Aralık 08, 2012, 01:47:51 »
oyun çok fena sarıyor yahu
2012 Toyota Avensis 1.6 Elegant Extra
2006 Honda Civic 1.6 Es
2007 Opel Corsa 1.4
2001 Renault Laguna 1.6 RXE

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
« Yanıtla #4 : Aralık 08, 2012, 02:06:04 »
Oyuna bi kaç gün önce başladım çok hoş yapmışlar paylaşım içinde teşekkür ederim :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • SAFİR Auris...SIU Corolla T-Sport...
  • Araç: Auris
  • Kilometre: 59088
  • Model Yılı: '12
  • 312 kere teşekkür etti
  • 512 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Aralık 08, 2012, 03:28:47 »
Bunun gerçeğiyle oyun oynayacaksın ki tadı o zaman çıksın :D
arikushimikato Dr.Auris 1ND forever Pure SİU T Sport ;)
İlk önce bilgi sahibi olun sonra yorum yapın
Taklitlerden sakının
 https://www.facebook.com/groups/aurisclubturkey/  Aurise dair her şey

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kilometre: 140000
  • Model Yılı: '10
  • 4 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #6 : Aralık 08, 2012, 12:05:30 »
güzel. ben de hilesiz oynuyorum. zaten hile ile zevki çıkmıyor. kendi tırım ile beraber 6 tane aracım var. önceden volvo kullanıyordum. denemek için kullandığım tırlar da oldu. 26. seviyedeyim ve 25'ten sonra scania'ya geçtim çünkü 730 hp'lik v8 motoru açıldı.

sana bir tavsiye eğer dikkatini çekmediyse uygularsın. şoför yönetimi kısmından adamlarının puanlarını harcama eğilimlerini belirleyebiliyorsun. adr sertifikalarına ya da uzun yola yönlendirmen yararına olacaktır.
Benim şuanki tırım 600küsür hp de 90km yi geçmiyor düz yolda yokuş aşşağı sadece 110 ları falan görüyor o niye :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: AB+
  • Model Yılı: '07
  • 26 kere teşekkür etti
  • 31 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #7 : Aralık 08, 2012, 12:42:26 »
scania truck ı indirmiştim oyunun bitirdim şimdi bunu indiriyorum inşallah güzeldir :)
Çoğu zaman gidiyoruz... Kiminin hoşuna,kiminin zoruna ;)

2007 COROLLA TERRA D4-D FÜME 100.000
2004 CLİO Symbol 1.4 GÜMÜŞ GRİ 137.000

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 66 kere teşekkür etti
« Yanıtla #8 : Aralık 08, 2012, 12:49:34 »
Benim şuanki tırım 600küsür hp de 90km yi geçmiyor düz yolda yokuş aşşağı sadece 110 ları falan görüyor o niye :D

oyunda hız sınırlaması var. sistem gaz pedalı tepkisine göre çalıştığı için yokuş aşağı giderken bahsettiğin hızları görebilirsin. şu anda 620 hp'lik scania yerine 750 hp'lik volvo'yu kullanabilirsin. performansı daha iyi.

bu arada forumları araştırırsan hız sınırlamasını kaldıran modu ve daha fazlasını bulabilirsin. ben şahsen hız sınırını kaldırmadım fakat kullandığım modlar var çok başarılılar.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 66 kere teşekkür etti
« Yanıtla #9 : Aralık 08, 2012, 12:50:59 »
scania truck ı indirmiştim oyunun bitirdim şimdi bunu indiriyorum inşallah güzeldir :)

oyunu indirip kurduktan sonra aktifleştirirseniz otomatik güncelleme yapmamasını isteyin seçeneklerden. daha sonra sorun yaşamazsınız.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 66 kere teşekkür etti
« Yanıtla #10 : Aralık 08, 2012, 12:52:29 »
Oyuna bir kaç gün önce başladım çok hoş yapmışlar paylaşım içinde teşekkür ederim :)

benim paylaştığım sürümü indirip kurmadıysanız (versiyon 1.2.5.1) belirli bir seviyeden sonra "deneme sürümünüz burada sona eriyor" yazısı ile karşılaşabilirsiniz. iyi oyunlar.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Roy Roy...
  • 9 kere teşekkür etti
  • 25 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #11 : Aralık 12, 2012, 22:19:53 »
level 7 olduk :D manyak sarıyor :) şu mod olayınıda şimdi indiriyorum...
...Wir Leben Autos...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kilometre: 257500
  • Model Yılı: '01
  • 395 kere teşekkür etti
  • 373 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #12 : Aralık 12, 2012, 23:48:56 »
Mükemmel bir oyun bu kadar gerçekçi yapılmışını görmemiştim perşembedenpazara kadar oynadım deli divane :) Direk kredi çekip kendime man 440 hp 2100 nm tork'a sahip olan motora kadar yükselttim şöförlerimin birine iveco birine man aldım böyle birşey yok harika bir oyun ama iveco renault kadar iğrenç kamyon görmedim :D Volvonun hızlanması süper fakat dönüşleri kötü babam daf çok iyi diyor ama nedensiz bir şekilde mandan kopamıyorum herkese tavsiye ederim acaip sarıyor oyun :)
Toyota Corolla 2001 1.6vvt-i sol special 110+ bilmem kaç tane hp  BENZİNLİYDİ  Artık Prins Technomaxlı :rofl:

Simota Short Air İntake, 1.8 vvt-i İntake Manifold, 1.8 vvt-i Throttle Body, 1.8 vvt-i fuel injectors 51 mm straight pipe & sport muffler, Raizin Voltage Stabilizer, Greddy Oil Cacht Tank, Eibach pro kit 35 mm springs
Swimming coach :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
« Yanıtla #13 : Aralık 12, 2012, 23:50:11 »

Şanzımanda kısıtlama var çünkü :D Yokuş aşağı boşa atınca 120 görmüştüm sonra durduruna kadar anam ağlamıştı ayrı konu :D
Toyota Corolla 2001 1.6vvt-i sol special 110+ bilmem kaç tane hp  BENZİNLİYDİ  Artık Prins Technomaxlı :rofl:

Simota Short Air İntake, 1.8 vvt-i İntake Manifold, 1.8 vvt-i Throttle Body, 1.8 vvt-i fuel injectors 51 mm straight pipe & sport muffler, Raizin Voltage Stabilizer, Greddy Oil Cacht Tank, Eibach pro kit 35 mm springs

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kan Grubu: AB-
  • Kilometre: 120000
  • Model Yılı: '09
  • 111 kere teşekkür etti
  • 54 kere teşekkür edildi
Re: Euro Truck Simulator - 2
« Yanıtla #14 : Aralık 12, 2012, 23:50:18 »
Bende oynamaya calisiyorum ama dreksiyon bi tuhaf 1.oyun cok guzeldi hic sikinti yasamamistim. Bu oyunda zor dönüyo,  döndümüde cok zor toparliyor.o arada da kaza yapiyorum.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
« Yanıtla #15 : Aralık 12, 2012, 23:51:35 »
Bende oynamaya calisiyorum ama dreksiyon bir tuhaf 1.oyun cok guzeldi hic sikinti yasamamistim. Bu oyunda zor dönüyo,  döndümüde cok zor toparliyor.o arada da kaza yapiyorum.

1 oyunda şöyle bir saçmalık vardı direksiyon çok hassastı 140 la giderken bile direksiyon tam dönüyordu bu mümkünatı olmayan birşey ve 1 oyunda dönerken feci esneme yapıyordu bunda daha stabil daha gerçekçi açıkçası.

Ayrıca Man da 1 depo ile 2700 kmde 1 kez depo fulluyordum bu da dipnot olsun :D Oturup kuzenle hesapladık 0.54 £ yakıyorduk kmde :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 66 kere teşekkür etti
« Yanıtla #16 : Aralık 13, 2012, 00:24:39 »
arkadaşlar direksiyonun hassasiyet ayarı var. isteyen değiştirebilir. çok da fazla kurcalamamak lâzım ama stds oynayanlar zaten oradaki efsane görevlerde çözmüştür direksiyon olayını.

oyunun en kötü tırları renault, iveco ve mercedes-benz. en iyi motorlar scania v8 - 730 hp, man tgx v8 - 680 hp ve volvo - 750 hp.

süslemeyi seven arkadaşlar forumlardan "megamod v7" modunu bulup indirebilirler. onun dışında yağmurda cama vuran damlaların sesini veren bir mod var o da güzel. çok fazla mod koyarsanız kasma artar ve bazılarında çakışma olduğundan çalışmayabilir.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 1 kere teşekkür etti
  • 25 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #17 : Aralık 13, 2012, 00:42:49 »
Benim laptop bu oyunu kaldırmıyor  :argh:
Sırf bunun için yeni pc almayı düşünüyorum.

Almak istediğim pc işlemci hızı 2.4 Ghz sizce kaldırır mı? Yoksa 3.0 Ghz daha mı rahat oynatır?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
« Yanıtla #18 : Aralık 13, 2012, 12:46:06 »
Benim laptop bu oyunu kaldırmıyor  :argh:
Sırf bunun için yeni pc almayı düşünüyorum.

Almak istediğim pc işlemci hızı 2.4 Ghz sizce kaldırır mı? Yoksa 3.0 Ghz daha mı rahat oynatır?

Yürek yiyebilirsen overclock olayını dene ama çok iyi soğutman lazım laptopu :D

Ayrıca 1 gb ekran kartında bile farları açınca kasıyor ekran kartın kaç ?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • !!! YERDEN GİDEN TOYOTACI !!!
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 163000
  • Model Yılı: '98
  • 31 kere teşekkür etti
  • 82 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #19 : Aralık 13, 2012, 12:55:58 »
Ben oyunu 3 haftadır oynuyorum ama gece gündüz seviye 31 oldu şu anda 125 tırım var bunların hepsi 750 hp lik volvo ama şöyle bir sorun var şöför 115 de bitti yani tırlar boşta kaldı ve bunu hiçbir şifre kullanmadan yaptım.