Gönderen Konu: Hoşgeldin Duster, güle güle Corolla  (Okunma sayısı 661 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • adapazarı
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '15
  • Kilometre: 54000
  • Kan Grubu: ---
  • 66 kere teşekkür etti
  • 84 kere teşekkür edildi
Ynt: Hoşgeldin Duster, güle güle Corolla
« Yanıtla #20 : Ağustos 26, 2020, 20:42:40 »
Evet testler arasında 4 yıl var ancak arkadaşın sattığı corolla o zaman teste girdi.satın aldığı duster de 2017 de teste girmiş ve corolla dan 4 yıl sonra teste girmiş olmasına rağmen yetişkin yolcu korumasında corolla nın 20 puan gerisinde kalmış. Hangi akla hizmetle aracın kullanım alanının n-cap testlerinden daha doğrusu güvenliğinden daha önemli olduğunu iddia edebiliyorsunuz? Hayretler içinde yazılanları okuyorum...  köy yoluna giden ya da geniş bagaja ihtiyacı olanlar kaza yapmıyor mu? Duster 64 km hız ile yapılan bu testte bile 3 yıldız almış bir araç savunulacak bir tarafı yok. Eskiden ucuzdu ne kadar ekmek o kadar köfte diyorduk şimdi o da kalmadı. tercihe saygı duyduğumu ve hayırlı olsun dileklerimi en başta ilettim ama elma ile armutu karıştırmamak lazım.
Hemşerim kimsenin kızdığı yok..sen niye böyle ofkeleniyorsun,2013 teki Corolla 2017 ncapten tekrar 5 yıldız alirmi bunu söyledik.bu formda tartışma kalitesi bellidir..elma armut diyorsunuz,biz zaten Toyota yi Dacia ile kıyas etme lüksüne sahip değiliz..tartışmasız Toyota deriz..
Ben tercihiden memnunum yine belirteyim..iyi dileklerin için sağol
Çıkarım seninle her yola 🚕🚗

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Ağustos 26, 2020, 20:42:40 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: C-HR
  • Model Yılı: '17
  • Kilometre: 15000
  • Kan Grubu: AB+
  • 108 kere teşekkür etti
  • 148 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Ağustos 26, 2020, 21:32:42 »
Hemşerim kimsenin kızdığı yok..sen niye böyle ofkeleniyorsun,2013 teki Corolla 2017 ncapten tekrar 5 yıldız alirmi bunu söyledik.bu formda tartışma kalitesi bellidir..elma armut diyorsunuz,biz zaten Toyota yi Dacia ile kıyas etme lüksüne sahip değiliz..tartışmasız Toyota deriz..
Ben tercihiden memnunum yine belirteyim..iyi dileklerin için sağol
Yanlış anlamışsınız kimsenin kızdığını söylemedim ben de kızmadım. Sadece yazdıklarım üzerine bir araçta kullanım amacının güvenlikten önce geldiğinin yazılması beni çok şaşırttı. 2013 corolla 2017 de hatta Toyota safety sense paketi eklenerek tekrar teste girsin şu an bile rahatlıkla 5 yıldızı tekrar alır. 2017 corolla ile 2013 corolla arasında sadece makyajdan kaynaklı kozmetik farklar var. Bir şey ispatlama durumunda değilim amacım da bu değil çünkü zaten bu konuda bilinçlisiniz. Yazdıklarıma hep dikkat ederim forumun tartışma kalitesinin altına hiç düşmedim bundan sonra da Allah ın izniyle düşmem. Böyle bir imada bulunmanız üzücü. Allah yeni aracınızı hayırlısıyla iyi günlerde kazasız kullanmayı nasip eylesin iyi akşamlar.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • adapazarı
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '15
  • Kilometre: 54000
  • Kan Grubu: ---
  • 66 kere teşekkür etti
  • 84 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Ağustos 26, 2020, 22:37:47 »
Yanlış anlamışsınız kimsenin kızdığını söylemedim ben de kızmadım. Sadece yazdıklarım üzerine bir araçta kullanım amacının güvenlikten önce geldiğinin yazılması beni çok şaşırttı. 2013 corolla 2017 de hatta Toyota safety sense paketi eklenerek tekrar teste girsin şu an bile rahatlıkla 5 yıldızı tekrar alır. 2017 corolla ile 2013 corolla arasında sadece makyajdan kaynaklı kozmetik farklar var. Bir şey ispatlama durumunda değilim amacım da bu değil çünkü zaten bu konuda bilinçlisiniz. Yazdıklarıma hep dikkat ederim forumun tartışma kalitesinin altına hiç düşmedim bundan sonra da Allah ın izniyle düşmem. Böyle bir imada bulunmanız üzücü. Allah yeni aracınızı hayırlısıyla iyi günlerde kazasız kullanmayı nasip eylesin iyi akşamlar.
Eyvallah,iyi akşamlar..
Çıkarım seninle her yola 🚕🚗

Etiketler: