Gönderen Konu: Ankara'da T27'ye koltuk ısıtma sistemi montajı yapacak usta tavsiyesi  (Okunma sayısı 217 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • İyi olmak kolaydır , zor olan adil olmaktır.
  • Araç: Avensis
  • Model Yılı: '11
  • Kilometre: 170000
  • Kan Grubu: B-
  • 8 kere teşekkür etti
  • 4 kere teşekkür edildi
Değerli forum üyeleri,

Hepinize selamlarımı sunuyorum. Aramadan sonuç elde edemediğim için bu konuyu açmak gereği duydum. Aracım T27 ancak 1.6 olduğu için hiçbir koltukta ısıtma sistemi bulunmuyor.

https://m.tr.aliexpress.com/item/832859194.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&src=google&albslr=202580305&isdl=y&aff_short_key=UneMJZVf&source=%7Bifdyn:dyn%7D%7Bifpla:pla%7D%7Bifdbm:DBM&albch=DID%7D&src=google&albch=shopping&acnt=494-037-6276&isdl=y&albcp=994029296&albag=50935160804&slnk=&trgt=298785920806&plac=&crea=tr832859194&netw=g&device=c&mtctp=&gclid=EAIaIQobChMIyqWMj82u2AIVjJ0bCh3tQQQMEAQYDCABEgKi1vD_BwE
Paylaştığım linkteki ürünleri sipariş etsem ve aracın bütün koltuklarına ısıtma sistemi taktırsam diye düşünüyorum ancak teknik bilgim sıfırın altında olduğu için ehil birine bu işi emanet etmem gerekecek. Sizce mantıklı bir proje mi, daha önce uygulamasını gören oldu mu fikirlerinizi almak isterim. Ayrıca Ankara'da bu konuda bana çözüm üretebilecek ve yönlendirebileceğiniz ustalar kimlerdir bunu öğrenmek istiyorum.

Herkese iyi forumlar dilerim.

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Moderatör
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '13
  • Kilometre: 99000
  • Kan Grubu: B+
  • 662 kere teşekkür etti
  • 2064 kere teşekkür edildi
ben corollaya yapmıştım. orijinal tuş takımı yerine taktım. retrofit bi proje, ama sonradan yapılan ürüne göre çok hızlı ısıtıyor. ben çok memnunum. öncelikle döşemeciye gitmeniz gerekiyor, pedleri taktırın. sonrasında elektrik sistemi bağlanacak.
intagram.com/tosicorolla16
youtube.com/kaankara

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • İyi olmak kolaydır , zor olan adil olmaktır.
  • Araç: Avensis
  • Model Yılı: '11
  • Kilometre: 170000
  • Kan Grubu: B-
  • 8 kere teşekkür etti
  • 4 kere teşekkür edildi
Kaan Bey iki sorum olacak,

Taktığınız ürünlere ait (internetten aldıysanız) link mevcut mudur? Ya da ürünü bulabileceğim bir satıcı? Çoğu ürün universal diyerek satışa konmuş ancak denenmiş ürünü almak daha mantıklı olacaktır elbette.

Bu ürünlerin montajını nerede yaptırabileceğimi ne yazık ki henüz bulabilmiş değilim. Siz nerede yaptırdınız acaba?

Etiketler: t27 koltuk ısıtma montaj