Gönderen Konu: AURİS 1.33 LIFE 2016 HIZ SABİTLEYİCİ  (Okunma sayısı 273 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 6 kere teşekkür etti
  • 12 kere teşekkür edildi
AURİS 1.33 LIFE 2016 HIZ SABİTLEYİCİ
« : Nisan 09, 2020, 18:15:17 »
Arkadaşlar selamlar,

Aracım 1..33 AURİS 2016 hız sabitleyici taktırmak istiyorum aracıma ve aynı zamanda sis farı da bu işlemleri uygulayana ve parçayı nereden tedarik edeceğimi bilen arkadaşlar destek olabilirler mi acaba ? Yada hız sabitleyici takılmıyor mu bu araçlara ?

Toyota Club Türkiye

AURİS 1.33 LIFE 2016 HIZ SABİTLEYİCİ
« : Nisan 09, 2020, 18:15:17 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '17
  • Kilometre: 79000
  • Kan Grubu: 0+
  • 35 kere teşekkür etti
  • 1 kere teşekkür edildi
Ynt: AURİS 1.33 LIFE 2016 HIZ SABİTLEYİCİ
« Yanıtla #1 : Nisan 09, 2020, 18:27:25 »
Bende 2017 1.33 life Corolla var.Hız sabitleyiciyi yetkili serviste takdırdım fakat göstergede belli olmuyor ama aurislerde belli oluyor diye biliyorum.Sis farını da orjinal Corolla advance çıkma taktırmıştım onu da arka sisleri açtığım kol takımına bağladım.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 6 kere teşekkür etti
  • 12 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Nisan 09, 2020, 18:49:34 »
çok sağ olunuz bilemiyorum 1.33 lere takılıyor mu yada örneği varmı ve sis farı mukemmel bir fikir olmuş aracı deldirmek ve düğme elektirik hattı cektirmek zorunda kalmamışsınızdır. ancak bağımsız olarak kullanamazsınz burda da ayrı bir durum söz konsuu yani arka sisleri her zaman yakmak durumundasınz ki trafikte bazen görüypr ve 4 lü ile uyarmak durumunda kalıyorum özellikle yagmurlu ahvalarda bilinçsiz sürücüler sis arka ve ön sis kullanıyorlar ve asfaltın yansıması ile ciddi göz alıyor

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corona
  • Model Yılı: '93
  • Kilometre: 350000
  • Kan Grubu: A+
  • 184 kere teşekkür etti
  • 1086 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Nisan 09, 2020, 20:09:46 »
Arkadaşlar selamlar,

Aracım 1..33 AURİS 2016 hız sabitleyici taktırmak istiyorum aracıma ve aynı zamanda sis farı da bu işlemleri uygulayana ve parçayı nereden tedarik edeceğimi bilen arkadaşlar destek olabilirler mi acaba ? Yada hız sabitleyici takılmıyor mu bu araçlara ?
aracınıza hız sabitleyici takılır ve ekranda ışığı yanar ekranda cc ışığı yönünden aurislerin alt yapısı müsait ama Corolla 1.33 için aynı durum söz konusu değil,corollaya takılır çalışır ama ışık ekranda yanmaz,
Sis farı için ve cc kol için form üyemiz tem oto ufuk sönmez bey ile iletişime geçebilirsiniz,
[ Ziyaretçiler eklentileri göremez ]
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR

Etiketler: