Gönderen Konu: Auris arabamın altını vurdum,rolantide titreşim var acaba ne olmuştur?  (Okunma sayısı 705 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 10 kere teşekkür etti
  • 1 kere teşekkür edildi
merhaba iyi geceler,toyota auris 2012 1.4 d4 6 ileri arabanın altını sert bir şekilde yere vurdum.Birkaç gündür arabada rolantide çok fazla titreşim var acaba ne olmuştur? bunlarda karter koruma veya muhafaza sacı-plastiği varmı ? başka ne ses yapar ve ortalama ne kadar masrafı vardır

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • En masrafsız ve sağlıklı araç tabanvay.
  • Araç: Corona
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 420000
  • Model Yılı: '93
  • 416 kere teşekkür etti
  • 2220 kere teşekkür edildi
merhaba iyi geceler,toyota auris 2012 1.4 d4 6 ileri arabanın altını sert bir şekilde yere vurdum.Birkaç gündür arabada rolantide çok fazla titreşim var acaba ne olmuştur? bunlarda karter koruma veya muhafaza sacı-plastiği varmı ? başka ne ses yapar ve ortalama ne kadar masrafı vardır
Öncelikle geçmiş olsun,
Bu konuda kimse hasarı görmeden kimse net yorum yapamaz neresini vurdunuz nasıl bir hasar aldı bilemeyiz eğer motor takozlarından biri hasar aldıysa titreşim yaptırır,en kısa zamanda iyi bir kontrol ettiriniz.
EGEA 1.4 BENZİN 95 HP URBAN
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
EMNİYET KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Dinozor
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 48850
  • Model Yılı: '16
  • 192 kere teşekkür etti
  • 1142 kere teşekkür edildi
Öncelikle arabayı çalıştırmadan altına bakın ,yağ kaçağı var mı? yoksa veya çok az bir yağ birikintisi varsa en yakın sanayiye gidip baktırın.
Tokay Ceritoğlu