Gönderen Konu: miracast ile wifi yoluyla ekran yansıtma  (Okunma sayısı 893 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 46000
  • Model Yılı: '13
  • 9 kere teşekkür etti
  • 47 kere teşekkür edildi
miracast ile wifi yoluyla ekran yansıtma
« : Ocak 16, 2020, 20:15:45 »
Merhaba arkadaşlar.
forumda gördüğüm kadarıyla bazı arkadaşların yaptığı gibi mirorlink ile ekran yansıtma dışında miracast ile wifi üzerinden ekran yansıtma da yapılabiliyor. Çok incelemedim ama ilk denememde bağlandı. ekrandan kontrol edilemiyor ses bağlantısı yapıyormu bilmiyorum? vaktim olmadı kurcalıcak..
kablo ile uğraşmak yerine daha kolay. zamanı olan meraklısı olanlar bu konuda biraz araştırırsa faydalı olur kanaatındayım..

(telefonum sony z3 compact)

not: araç birçok yönden iyileştirilmiş ama lastik basınç sensörünün lastikleri ayrı ayrı göstermemesi hayal kırıklığına uğrattı. bazı b sınıfı araçlarda bile var artık.

Toyota Club Türkiye

miracast ile wifi yoluyla ekran yansıtma
« : Ocak 16, 2020, 20:15:45 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 6 kere teşekkür etti
  • 28 kere teşekkür edildi
Ynt: miracast ile wifi yoluyla ekran yansıtma
« Yanıtla #1 : Ocak 16, 2020, 20:56:42 »
Merhaba arkadaşlar.
forumda gördüğüm kadarıyla bazı arkadaşların yaptığı gibi mirorlink ile ekran yansıtma dışında miracast ile wifi üzerinden ekran yansıtma da yapılabiliyor. Çok incelemedim ama ilk denememde bağlandı. ekrandan kontrol edilemiyor ses bağlantısı yapıyormu bilmiyorum? vaktim olmadı kurcalıcak..
kablo ile uğraşmak yerine daha kolay. zamanı olan meraklısı olanlar bu konuda biraz araştırırsa faydalı olur kanaatındayım..

(telefonum sony z3 compact)

not: araç birçok yönden iyileştirilmiş ama lastik basınç sensörünün lastikleri ayrı ayrı göstermemesi hayal kırıklığına uğrattı. bazı b sınıfı araçlarda bile var artık.

araç hareket halinde görüntü kesiliyor yalnız bu şekilde.