Gönderen Konu: Katlanır ayna iptal olmuyor  (Okunma sayısı 1137 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: '20
  • 11 kere teşekkür etti
Katlanır ayna iptal olmuyor
« : Ocak 08, 2020, 23:59:42 »
Herkese merhabalar . 2015 otomatik advance corollamda katlanır aynaları iptal edemiyorum, dıreksiyonun sol altındaki yön tuşu ile ayna katlama ve iptal tuşuna aynı anda bir müddet basmama rağmen iptal olmuyor , internette bakıyorum bu şekilde iptal ediyorlar ama benimkinde neden olmuyor acaba.

Toyota Club Türkiye

Katlanır ayna iptal olmuyor
« : Ocak 08, 2020, 23:59:42 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 11 kere teşekkür etti
Ynt: Katlanır ayna iptal olmuyor
« Yanıtla #1 : Ocak 10, 2020, 08:04:15 »
yrdimci olabilecek kimse yok mudur acaba , veya basina gelmis birisi

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Auris
  • Kilometre: 49000
  • Model Yılı: '15
  • 5 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Ocak 10, 2020, 14:13:23 »
Selamlar hocam. Kullanim klavuzunda ayna kapama tusuna ve ayna ayar tusunun ust okuna anahtar OFF konumundayken iki saniye sureyle basiniz diyor.
 Videodaki adimlari izledim ama olmuyor dediginiz icin klavuza bakip yazmak istedim belki farkli bir sey yapmissinizdir diye. Selamlar tekrar.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 11 kere teşekkür etti
« Yanıtla #3 : Ocak 22, 2020, 20:16:11 »
serviste baktirdim , direksiyonun sol tarafindaki yeri sokup soketi cikardilar iptal oldu , yetkili servisteki usta sonradan takilmis bu orijinalinde yok o yuzden siz yukari yon tusuyla ayna katlama tusuna ayni anda bassaniz bile iptal olmaz dedi , aslinda 2015 advance paket nasil orijinalinde olmaz anlamadim uzatmadim bende . sonra soketi geri takin o zaman eski haline donsun dedim taktirdim . cok ilginc ...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kilometre: 96000
  • Model Yılı: '15
  • 56 kere teşekkür etti
  • 14 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Mart 13, 2020, 14:42:36 »
serviste baktirdim , direksiyonun sol tarafindaki yeri sokup soketi cikardilar iptal oldu , yetkili servisteki usta sonradan takilmis bu orijinalinde yok o yuzden siz yukari yon tusuyla ayna katlama tusuna ayni anda bassaniz bile iptal olmaz dedi , aslinda 2015 advance paket nasil orijinalinde olmaz anlamadim uzatmadim bende . sonra soketi geri takin o zaman eski haline donsun dedim taktirdim . cok ilginc ...

benim araç ta 2015 ocak çıkışlı o dediğiniz özellik 2015 hazirandan sonraki üretilen araçlarda mevcut
''Girmeden tefrika bir millete, düşman giremez;
Toplu vurdukca yürekler, onu top bile sindiremez''.
(Mehmet Akif ERSOY)