Gönderen Konu: 2017 Corolla Premium 50. yıl serisi için alarm seti tavsiyesi..  (Okunma sayısı 949 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
  • 11 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
Merhaba arkadaşlar,

Üç yıl önce satmak zorunda kaldığım aracımı, Dizel mmt 2017 Corolla Premium 50. yıl serisi ile yenilemiş bulunuyorum. Şimdiki aracım akıllı giriş ve çalıştırma sistemine sahip. Bu araçlar için orijinal toyota kataloğundaki  08585E8181kodlu alarm seti hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu alarm setini daha önce aracına taktırıp, kullanan var mı? Ayrıca, nette gördüğüm bu linkteki alarmı; https://urun.n11.com/alarm/toyota-corolla-2017-2019-obd-alarm-hiza-duyarli-kapi-kilitleme-P310019459 kullanan varmı?

Yorumlarınız için teşekkürler..
Toyota Corolla 2010 D-4D Elegant MMT Siyah & Bej

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 99000
  • Model Yılı: '13
  • 1361 kere teşekkür etti
  • 886 kere teşekkür edildi
Ynt: 2017 Corolla Premium 50. yıl serisi için alarm seti tavsiyesi..
« Yanıtla #1 : Aralık 13, 2019, 01:05:57 »
Öncelikle aracınız hayırlı olsun.iyi günlerde kullanın.
Toyota araçlar CENMAX alarm kullanıyor,toyota için üretilmiş ve kablo kesme biçme işlemine gerek olmadan soketlerle bağlantı yapılıyor bildiğim kadarı ile.Ben aracımda aldığımdan beri kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım.Fakat şöylede bir durum varki CENMAX toyota ile antlaşmalı olduğu için sadece yetkili servislerde satılıyor.Sistem araç dörtlü flash lardan bilgiyi aldığı için ayrıca kumanda vs gerek duyulmuyor stabil çalışan bir sistem.
Ancak şu an için fiyat nerelerdedir bilemiyorum.Tavsiyem öncelikle servisten fiyat almanız olacaktır.Çok uçuk maliyetler çıkarsa dışarıdan herhangi bir alarmda takılabilir ancak dediğim gibi kablo kesme/sıyırma vs oluyor bu durumda.
Selamlar
Not:Belirttiğiniz üründe hıza duyarlı kapı kilitleme den bahsediliyor,sizin araçta bu özellik yokmu ??
Sadece V-POWER - Anti LPG

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
  • 11 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
Ynt: 2017 Corolla Premium 50. yıl serisi için alarm seti tavsiyesi..
« Yanıtla #2 : Ağustos 26, 2020, 13:04:52 »
Ümit bey,
Biraz gecikmiş olsa da, cevabınız için teşekkürler. Sistemi serviste takdırdım. Bu arada bildiğim kadarıyla ile bu seri de hıza duyarlı kapı Kilitleme yok. Zaten çok da aradığım bir özellik de değildi.
Toyota Corolla 2010 D-4D Elegant MMT Siyah & Bej