Gönderen Konu: 2011 Coralla Aracıma Taktıracağım Multimedya sistemi hakkında kafamdaki sorular  (Okunma sayısı 1214 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 120000
  • Model Yılı: '11
Arkadaşlar merhaba , 2011 model dizel corallam var elegant donanım seviyesinde , Aracıma Multimedya ekranı taktırmak istiyorum lakin ne taktıracağımı hangi ürünün benim için daha kullanışlı olduğunu bilmiyorum . Ayrıca taktıracağım üründe aracımın mevcut donanımında olan Bluetooth,geri görüş kamerası vs. gibi özelliklerde herhangi bir sıkıntı yaşarmıyım. Ve bu işi iyi yapabilecek bir ustaya ihityacım var , daha önce yaptıran arkadaşlar güncel yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum.  :saygi:

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 93081
  • Model Yılı: '11
  • 8 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
Öncelikle geri görüş kamerasında problem yaşayacağınızı sanmıyorum çünkü kamera ekranı zaten aynada bu yüzden bir sorun olmaz büyük ihtimalle. Bluetooth için emin konuşamıyorum sorun olabilir de olmayabilir de, bunu taktıracağınız yer size söyleyecektir. Diğer sorularınız için de benim sorularım olacak size:
1-Nerede yaşıyorsunuz?
2-Taktırmak istediğiniz multimedyadan tam olarak beklentiniz nedir? Navigasyon? Müzik?
1996 Toyota Corolla 1.3 XL
2005 Toyota Corolla 1.6 Terra
2011 Fiat Linea 1.3 Multijet Active Plus
2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 58000
  • Model Yılı: '14
  • 18 kere teşekkür etti
  • 73 kere teşekkür edildi
kaliteli bir cihaz alırsanız sorun yaşamazsınız
piyasadaki mantar gibi olan cihazlardan alırsanız sorun yaşama ihtimaliniz var
ürüne karar verirken önceliğiniz belli midir

Benim için ses öncelikliydi Pioneer tercih ettim

bu ürünü tercih edebilirse ses ve bt konusunda sorun yaşamazsınız
https://www.trendyol.com/kenwood/ddx-417-btm-duble-multimedya-p-6106932?boutiqueId=349541&gclid=CjwKCAiAws7uBRAkEiwAMlbZjrcizX_aJ0UOqSJlr7tXDpf5S1oFnIDeSpjREDWRKazlJEDbKGdZmxoCqn0QAvD_BwE
1996 1997 xli 1997 xei 1.6 gri
2007 corolla hb sol boncuk&Auris coupe d4d elegant buz bey.
2010 corolla d4d elegant manuel gri 2011 verso d4d
2014 Dizel Tekna Qashqai