Gönderen Konu: Aracımın Direksiyondaki şu bölgesini nasıl boyayabilirim?  (Okunma sayısı 2046 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
Arkadaşlar selam,

Sanayide burayı boyamak için benden yüksek paralar istiyorlar bende kendim boyamak istiyorum internetten boya satın alarak ancak nasıl ve nereden hangi boyanın buraya kullanılacağını bulabilir ve kendim boyayabilirim bilgisi olan var mı acaba ? Siyahlık oluştu o bölgede

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kilometre: 30000
  • Model Yılı: '15
  • 48 kere teşekkür etti
  • 105 kere teşekkür edildi
Ynt: Aracımın Direksiyondaki şu bölgesini nasıl boyayabilirim?
« Yanıtla #1 : Kasım 07, 2019, 21:42:20 »
Bence kaplama yapın aynı renge yakın, hem daha zahmetsiz hem de ucuz olur. Boyarsanız da sakın sökmeden araç içinde boyamayın, boya nokta nokta her yere yapışır.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #2 : Kasım 07, 2019, 21:51:23 »
Bence kaplama yapın aynı renge yakın, hem daha zahmetsiz hem de ucuz olur. Boyarsanız da sakın sökmeden araç içinde boyamayın, boya nokta nokta her yere yapışır.

Nasıl bir kaplama yapabilirim yani internetten ne alsam buraya uygun olur ve güzel durmasını sağlayabilirim tavsiyeniz var mı acaba ?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kilometre: 30000
  • Model Yılı: '15
  • 48 kere teşekkür etti
  • 105 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Kasım 07, 2019, 22:03:27 »
Nasıl bir kaplama yapabilirim yani internetten ne alsam buraya uygun olur ve güzel durmasını sağlayabilirim tavsiyeniz var mı acaba ?

İç trimleri kaplama videoları var youtubeda onlara bakabilirsiniz. Benim malzeme olarak çok bilgim yok. Aksesuarcılarda satılır dokularına bakıp beğenin bir tane, elinizden gelmezse yaptırırsınız sanayide çok para alacaklarını sanmam o kadar küçük bölgeye.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #4 : Kasım 07, 2019, 22:05:37 »
İç trimleri kaplama videoları var youtubeda onlara bakabilirsiniz. Benim malzeme olarak çok bilgim yok. Aksesuarcılarda satılır dokularına bakıp beğenin bir tane, elinizden gelmezse yaptırırsınız sanayide çok para alacaklarını sanmam o kadar küçük bölgeye.

Teşekkür ederim bakacağım videolara :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Moderatör
  • Scientia Dux Vitae Certissimus
  • Araç: Başka Marka
  • Kilometre: 38000
  • Model Yılı: '21
  • 2106 kere teşekkür etti
  • 3134 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Kasım 07, 2019, 22:09:56 »
Parçanın geometri basit. Folyo alıp kendiniz fön makinesiyle kaplayabilirsiniz. En düzgünü de o olur. Ev ortamında nasıl boyarsanız boyayın toz oluyor, ya da boya fazla atıldığından akma yapıyor kötü görüntü oluşuyor.
Dacia Duster 1.3 TCE EDC Comfort 2021 model (2023-...) 38bin km- ...
Dacia Sandero Stepway 0.9 TCE Easy-R 2017 model (2021-2023) 32bin km-56bin km
Toyota Corolla 1.6 Multidrive S 2019 model (2019-2021) 0 km-23bin km.
Mazda 3 1.6 Touring 2010 model (2015-2019) 96bin km-171bin km Toyota Yaris 1.3 Terra 2007 model (2013-2015) 55bin-91bin km.