Gönderen Konu: 2007 Auris klima düğmelerindeki sorun  (Okunma sayısı 1382 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
2007 Auris klima düğmelerindeki sorun
« : Kasım 02, 2019, 16:33:06 »
Merhabalar,

2007 1.6 comfort Auris konsolda yer alan klima sıcaklık vs ayarlamaları yaptığımız 3 adet ayarlama tuşunun en soldaki tuş arızalı yani sıcaklığı ve soğukluğu sadece ayak tarafına ve ayak ve yüz tarafına verebiliyorum diğer sekmelere geçmiyor maalesef. Bir kaç kişiye sordum tuşa bağlı olan bağlantı halatının kopmasından bahsettiler.Sorunu nasıl çözebiliriz. Teşekkürler.

Toyota Club Türkiye

2007 Auris klima düğmelerindeki sorun
« : Kasım 02, 2019, 16:33:06 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • En masrafsız ve sağlıklı araç tabanvay.
  • Araç: Corona
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 420000
  • Model Yılı: '93
  • 416 kere teşekkür etti
  • 2220 kere teşekkür edildi
Ynt: 2007 Auris klima düğmelerindeki sorun
« Yanıtla #1 : Kasım 02, 2019, 17:04:23 »
Merhabalar,

2007 1.6 comfort Auris konsolda yer alan klima sıcaklık vs ayarlamaları yaptığımız 3 adet ayarlama tuşunun en soldaki tuş arızalı yani sıcaklığı ve soğukluğu sadece ayak tarafına ve ayak ve yüz tarafına verebiliyorum diğer sekmelere geçmiyor maalesef. Bir kaç kişiye sordum tuşa bağlı olan bağlantı halatının kopmasından bahsettiler.Sorunu nasıl çözebiliriz. Teşekkürler.
Madem hakatlıysa ve halat kopuksa değiştirerek sorunu çözebilirsiniz,ama ama araç dijital klima mı manuelmi onu belirtinki ona göre yardımcı olunsun eğer dijital ise halatlı değildir yön motoru arızalıdır.
EGEA 1.4 BENZİN 95 HP URBAN
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
EMNİYET KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
Ynt: 2007 Auris klima düğmelerindeki sorun
« Yanıtla #2 : Kasım 06, 2019, 10:46:56 »
manuel klima muhtemelen yön motoru arızasıdır. Kocaeli için neresi yapabilir.