Gönderen Konu: 2014 corolla 1.4d premium dizel otomatik araca nasıl hız sabitleyici takabilirim  (Okunma sayısı 2612 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 124000
  • Model Yılı: '14
Burda yeniyim yanlışım varsa af ola 2014 corolla 1.4d premium dizel otomatik araca nasıl hız sabitleyici takabilirim çokmu zahmetli dizel olduğu için

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
Merhaba çok zahmetli değil el beceriniz varsa kendiniz bile halledebilirsiniz ben satın alıp yaptım 1 yıldır kullanıyorum sorunsuz güzel cihaz youtube dizel corolla hız sabitleyici yaz arat arkadaş kendisi yapıyor hazır satılan kollar dizellere olmuyor maalesef  özel yapım olmalı sormak istediğiniz birşe olursa ben yardımcı olurum

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kilometre: 64000
  • Model Yılı: '16
  • 1 kere teşekkür edildi
Merhaba çok zahmetli değil el beceriniz varsa kendiniz bile halledebilirsiniz ben satın alıp yaptım 1 yıldır kullanıyorum sorunsuz güzel cihaz youtube dizel corolla hız sabitleyici yaz arat arkadaş kendisi yapıyor hazır satılan kollar dizellere olmuyor maalesef  özel yapım olmalı sormak istediğiniz birşe olursa ben yardımcı olurum
Selamlar. Maliyeti ne kadar tuttu? Araştırmama göre 2000-2500 tl civarıydı. Doğru mu?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
  • Bismillah
  • Kilometre: 230000
  • Model Yılı: '13

youtube hazır hız sabitleyici montajı yapılıyor, tam olarak linki paylaşabilir misiniz, teşekkür ederim.
Hayat kısa, hesap yakın,
Edepsizliği bırakın.
A. Karakoç