Gönderen Konu: Toyota protect kandırmacası  (Okunma sayısı 1402 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 8000
  • Model Yılı: '18
  • 4 kere teşekkür etti
  • 2 kere teşekkür edildi
Toyota protect kandırmacası
« : Ekim 18, 2019, 20:24:44 »
geçen sene kasım ayında corolla aldım. bayiden çıkarken Toyota protect uygulaması yapıldı. 5 sene garantili olduğu söylendi. aradan birkaç ay geçti yapılan uygulamadan eser kalmadı. aldığım bayiye götürüp gösterdim binbir bahane uydurdular yenilemediler.yok senesi dolacakmış yok kendileri kontrol edecekmiş. senesi dolmak üzere fakat başka bir ilde bulunduğum için farkli bir bayiye götüreceğim.onlar da aldığınız yer yapmış onlar yeniler diyor. nasil iş bu anlamadım. Toyotanın ürünü tüm bayilerde garanti kapsamında değerlendirilmesi gerekmiyor mu?

Toyota Club Türkiye

Toyota protect kandırmacası
« : Ekim 18, 2019, 20:24:44 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Moderatör
    • XenForo Destek Forumu
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 110000
  • Model Yılı: '15
  • 744 kere teşekkür etti
  • 740 kere teşekkür edildi
Ynt: Toyota protect kandırmacası
« Yanıtla #1 : Ekim 18, 2019, 20:34:02 »
Her zaman şunu bilirim ki herşeyi asıl o işi yapana bırakacaksın mekanik işi mekanikçiye kaporta işini kaportacıya serviste yapılan bir çok sözde " boya koruma " işlemleri ertesi günü veya gün içerisinde teslimat yapılıyor nasıl bu kadar hızlı yapabiliyorlar bilmiyorum ama mümkün değil  Detailing işi önemli bir iştir bilmediğin bir yere bırakırsan boyayı yakar ve tekrar boşanmadan düzelmez yetkili servisler cam filmi boya koruma seramik kaplama gibi şeyleri dışarıdan anlaşma sağladığı dükkanlardan yaptırıyor onların da ne yaptığı belli değil.