Gönderen Konu: Chiptuning  (Okunma sayısı 2316 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
Chiptuning
« : Eylül 06, 2019, 07:34:57 »
Merhaba arkadaşlar 2009 model 1.4 d4d manuel elegant corolla kullanicisiyim bakımlarını hiç aksatmam kısa bir süreye kadar araca değiştirme fikrim vardı fakat bu piyasa daha iyisini almam için en az araba kadar para vermem gerekiyor bu yüzden binmeye devam edicem gibi duruyor. Aracım 126 binde baskı balata falan 100 binde değişmişti. Madem satamicam bende araca Dr.ecu da yazılım yaptırmayı düşünüyorum 115 bg ve 250 tork diyorlar çünkü araç gerçekten çok konforlu ama gitmiyor maalesef amacım rolling ya da yarış değil akıcı gitsin acil bı durumda beni kurtaracak gücü olsun. Daha önce yazılım yaptıran varmı varsa ne tavsiye eder ? Şimdiden teşekkürler . Not : sakin ama sakın pedal box gibi saçma sapan şeylerden bahsetmeyelim aynı parayı yazılıma veririm net çünkü pedal box denilen şey benim yerime gaza basan bir aletten öteye gidemez.

Toyota Club Türkiye

Chiptuning
« : Eylül 06, 2019, 07:34:57 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 234
  • Model Yılı: '08
Ynt: Chiptuning
« Yanıtla #1 : Eylül 24, 2019, 17:07:03 »
ben ecu yüklettim kağıthanede bi usta yapıyor ama öyle abartılacak kadar farkı yok benim araç 2008 mmt otomatik şanzıman % 10 farketti sadece
bana söyledikleri programın içinde hava basınç ayarını arttırmışlar % 20 gibi fazla hava alıyor muş biraz fark etti gidişte ama çok değil bilgin olsun

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 44000
  • Model Yılı: '16
  • 10 kere teşekkür etti
  • 66 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Eylül 24, 2019, 19:00:50 »
Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum. Çevremde hiç olumlu şeyler duymadım. Forumda biraz araştırma yaparsanız hak vereceksiniz. Üstelik yüzde 10-15 lik bir artış için değer mi o kadar paraya , bence değmez
Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Moderatör
    • XenForo Destek Forumu
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 110000
  • Model Yılı: '15
  • 745 kere teşekkür etti
  • 740 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Eylül 24, 2019, 19:27:45 »
Yazılımı herkes yapar eline bilgisayar faresi alan herkes, ama  herkes beceremez şuan sanayiye gidin oto döşemeci bile yapıyor.
Size tavsiye edebileceğim yerler; DR.Ecu veya Başel Tuning