Gönderen Konu: Tramer kaydı silinebilir mi  (Okunma sayısı 1521 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 9200
  • Model Yılı: '17
  • 7 kere teşekkür etti
Tramer kaydı silinebilir mi
« : Ağustos 06, 2019, 09:41:59 »
Haziran ayında bir araca arkadan çarptım. Ön tampon ve 1 adet far kaza sonucunda kırıldı. Toyota servisinde yaptırmak istedim. Serviste hasar kaydı oluştu eksper 9000 TL fiyat çıkardı. Fiyatı çok yüksek bulunca vazgeçtim. Feragat ettim. Sanayide 1000 TL ye kendim yaptırdım. Şimdi tramer kaydına baktığımda araç kazalı gözüküyor ve 9000 TL ücret çıkarmışlar. Sigortayı aradım onlarda dosya açıldığı için ödeme yapılsada yapılmasada sisteme girilme zorunluluğu var diyorlar. Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Toyota Club Türkiye

Tramer kaydı silinebilir mi
« : Ağustos 06, 2019, 09:41:59 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Moderatör
    • XenForo Destek Forumu
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 110000
  • Model Yılı: '15
  • 745 kere teşekkür etti
  • 740 kere teşekkür edildi
Ynt: Tramer kaydı silinebilir mi
« Yanıtla #1 : Ağustos 06, 2019, 12:40:56 »
Haziran ayında bir araca arkadan çarptım. Ön tampon ve 1 adet far kaza sonucunda kırıldı. Toyota servisinde yaptırmak istedim. Serviste hasar kaydı oluştu eksper 9000 TL fiyat çıkardı. Fiyatı çok yüksek bulunca vazgeçtim. Feragat ettim. Sanayide 1000 TL ye kendim yaptırdım. Şimdi tramer kaydına baktığımda araç kazalı gözüküyor ve 9000 TL ücret çıkarmışlar. Sigortayı aradım onlarda dosya açıldığı için ödeme yapılsada yapılmasada sisteme girilme zorunluluğu var diyorlar. Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

https://sbm.org.tr/
 0 850 277 60 60

Burası ile iletişim kurabilirsiniz