Gönderen Konu: Orjinal Teyp Hakkında  (Okunma sayısı 3442 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A-
  • Model Yılı: '04
Orjinal Teyp Hakkında
« : Temmuz 01, 2019, 05:32:39 »
Merhaba Arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldım.

2004 Corolla Sol otomatik var aracın orjinal teyp tp ta kapalı olmasına rağmen sürekli radyoyu kendi kendine taramaya alıyor ve frekans değiştiriyor. Tuşlar sürekli iptal oluyor hiç bir işlem yaptırmıyor. Bunun çözümü varmı yada başına gelen varmı destek olursanız sevinirim.

Toyota Club Türkiye

Orjinal Teyp Hakkında
« : Temmuz 01, 2019, 05:32:39 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
Ynt: Orjinal Teyp Hakkında
« Yanıtla #1 : Temmuz 04, 2019, 04:56:59 »
Herhalde yanıtlayacak kimse yok

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • just do it
  • Araç: Camry
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 225000
  • Model Yılı: '06
  • 351 kere teşekkür etti
  • 565 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Temmuz 04, 2019, 11:09:05 »
Hakan burada genelde herkes kendi işinde meşgül fırsat bulan foruma giriyor.Fakat senin problemin henüz anlayan çıkmamış.Ya bekle ya da (ki benim tavsiyem) bir ustaya baktır. Modelin 2011 olsaydı bende hiç kullanılmamış corolla teybi var onu sana hediye ederdim.
Akıl ile sabrı birleştir ve zekan ile konuş...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
« Yanıtla #3 : Temmuz 05, 2019, 05:40:17 »
Hakan burada genelde herkes kendi işinde meşgül fırsat bulan foruma giriyor.Fakat senin problemin henüz anlayan çıkmamış.Ya bekle ya da (ki benim tavsiyem) bir ustaya baktır. Modelin 2011 olsaydı bende hiç kullanılmamış corolla teybi var onu sana hediye ederdim.

:)) Teşekkürler hediye için eski araçtan kalan pioneer teyp taktım biraz zahmetli oldu ama.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 256000
  • Model Yılı: '03
  • 9 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Temmuz 15, 2019, 18:06:18 »
Merhaba Arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldım.

2004 Corolla Sol otomatik var aracın orjinal teyp tp ta kapalı olmasına rağmen sürekli radyoyu kendi kendine taramaya alıyor ve frekans değiştiriyor. Tuşlar sürekli iptal oluyor hiç bir işlem yaptırmıyor. Bunun çözümü varmı yada başına gelen varmı destek olursanız sevinirim.
Hocam merhaba. teybin sürekli dönmesi kanalın henüz ayarlanmadığından oluyor. Bu yüzden istediğiniz  frekansa getirdikten sonra sağ ve sol taraftaki tuşlardan birine  basıp ( tam hatırlayamadım şu an ) ondan sonra hangi numaralı tuşa kaydedecekseniz o tuşa uzun basmanız gerekir. Malesef biraz sıkıcı bir durum bende zor çözmüştüm.
"Toyota Corolla 2003 1.6 Sol Otomatik Granit gri"

Arka koltukta oturan dış kapı mandalının dışarıya verdiği patron imajı ..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 135000
  • Model Yılı: '05
« Yanıtla #5 : Temmuz 18, 2019, 11:08:03 »
Merhabalar sizin sorun sanırım için bi önerim var daha önce  başıma geldi teyp söktüm arka taraftaki kabloları söküp takınca kendini sıfırladı çözüm oldu bunu başka yolla yapan arkadaş varmı bilemiyorum ama teyp sıfırlamak için ben bu yolu buldum komple söktüm fişlerini çıkardım tekrar taktım yapmak istersen burdan ön konsol sökmene ve teyp çıkarmana yardımcı olabilirim
2005 model Toyota hb. Terra

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
  • 1 kere teşekkür etti
« Yanıtla #6 : Temmuz 28, 2019, 22:44:07 »
 2006 d4d  benim aracın teyp aynı şekilde ses gitti .söktüm gösterdim ses çipi yanmış dediler başta ses le alakalı idi şimdi açma kapama düğmeside çalışmıyor yol bilgisayarı ve saat çalışıyor ,şimdilik buna da şükür.ben çıkma buldum bir tane 500 tl dediler.ama internette araştırsanız 275 tl ye de var.Arabayı satmıyacak olsam şu multimedya sistemlerden birini taktıracaktım.