Gönderen Konu: Toyota auris 1.33 life 2013 geri görüş kamerası  (Okunma sayısı 1762 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
Toyota auris 1.33 life 2013 geri görüş kamerası
« : Mayıs 03, 2019, 23:35:43 »
Arkadaşlar merhabalar...
  2013 life paket auris var. Piyasada satılan dikiz aynalı park kamerası aldım.. Ben şimdi bu geri görüş kamerasını nereye monte edeyim. Bununla ilgili çalışma yapan var mı.. Bagaj açma yerinin yanında full modellerde orijinal kamera yeri var diye biliyorum. Ama bende ki kamera muhtemelen oraya tam oturmayacak. Yan Sanayi olarak uygun bir kamerayı alabilirim ayrıyeten. Var mı alan veya montaj yapan. Veya montaj videosu gören...

Toyota Club Türkiye

Toyota auris 1.33 life 2013 geri görüş kamerası
« : Mayıs 03, 2019, 23:35:43 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 18000
  • Model Yılı: '17
  • 7 kere teşekkür etti
Ynt: Toyota auris 1.33 life 2013 geri görüş kamerası
« Yanıtla #1 : Aralık 24, 2019, 10:12:12 »
Merhaba ,Plakalığın üstüne yapmışlar bende fabrika çıkışı oraya koymuşlar2017 auris. Kamera gerçekten bizim araçlar için işe yarıyor arkasında kör nokta oluyor parkederken. Teşekkürler.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 44000
  • Model Yılı: '16
  • 10 kere teşekkür etti
  • 66 kere teşekkür edildi
Ynt: Toyota auris 1.33 life 2013 geri görüş kamerası
« Yanıtla #2 : Aralık 24, 2019, 10:34:56 »
Arkadaşlar merhabalar...
  2013 life paket auris var. Piyasada satılan dikiz aynalı park kamerası aldım.. Ben şimdi bu geri görüş kamerasını nereye monte edeyim. Bununla ilgili çalışma yapan var mı.. Bagaj açma yerinin yanında full modellerde orijinal kamera yeri var diye biliyorum. Ama bende ki kamera muhtemelen oraya tam oturmayacak. Yan Sanayi olarak uygun bir kamerayı alabilirim ayrıyeten. Var mı alan veya montaj yapan. Veya montaj videosu gören...
Merhaba, plakaligin oraya eğilip baktığında sol tarafta dikdörtgen bir kısım var yeri orası küçük bir delik ile kameranın montajını oraya yapabilirsiniz. Geri vitesteki tetikten alırsın elektriği, bagaj içinden sol kapının alt döşemesini çıkararak öne kadar götür.
Eğer kablolar çirkin durmasın istiyorsan ön kamera icin elektriği kontaktan al, el freninin oradaki bardaklık çıkıyor el freninin altından elektriği alabilirsin, elektrik bilgin yoksa çok oraları elleme derim. Yardımcı olacagim bir şey olursa mesaj atarsın 😉
Gazi Mustafa Kemal Atatürk