Gönderen Konu: Yeni Corolla Hurda Teşvik ve Fiyat İndirimleri (Almadan Önce Bakın...)  (Okunma sayısı 1962 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 700
  • Model Yılı: '19
  • 3 kere teşekkür etti
  • 29 kere teşekkür edildi
Yeni araba alacak arkadaşlar güzel bişiden bahsedeyim zira ben bunu kendim alırken değilde arkadaşa alırken yaptık toyota bayisine gidin son fiyatı isteyim özellelikle drem veya alt paket için söylüyorum size 127-127,5 gibi bir fiyat vereceklerdir bu fiyat hurda teşvikinde 8 bin tlik indirime giriyor. sonra hangi ildeyseniz  bulurum.com ve benzeri adresinden araç hurda alım satım yazın(direk Googleye Yazın) ordan bir hurdacının telefonunu bulacaksınızdır aradığınızda size 3 bin tl hurda vereceklerini söylüyorlar (noter masrafı dahil İzmirde bu fiyat) adınıza bir araç düşüyorlar aldığınız belgeyi bayiye verdiğinizde extardan 5 bin indirim(8 bin-3 bin tl araç maliyeti) almış olursunuz... 0 alacak arkadaşlar bu dediğimi kesin yapsınlar flame pakette bu dediklerim olmuyor... bu işlemi bayilerde yapıyor fakat olar size 2 bin tl gibi bir indirim yapıyor. bana öyle öyle yaptılar bilmediğim için 3 bin tl zarar ettim :) bu arada hurda araçı alıp bayiye gitmiyorsunuz o konuda endişeniz olmasın... noterde tüm işlemler hallediliyor uğraşmıyorsunuz 2 saatlik bir işlem...

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 1000
  • Model Yılı: '19
  • 2 kere teşekkür etti
  • 1 kere teşekkür edildi
Araç alırken hurda aracı bayi kendisi ayarladı.