Gönderen Konu: aux sorunu  (Okunma sayısı 1093 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 155500
  • Model Yılı: '11
aux sorunu
« : Nisan 17, 2019, 20:56:51 »
Arkadaşlar merhaba 2011 corolla aracım var yeni aldım sayılır aux ve bluetooth a bağlıyamadım. elektronikciye gittim onlarda beceremedi bunda bluetooth yok dediler. teyp yerine toyotadan aldığı double ekran var ondan kaynaklı olduğunu söylediler böyle bişey doğru olabilirmi. Double ekranın fotosunu çektim fakat buraya eklemeyi beceremedim.  nasıl çözebilirim bunu teşekkürler .

Toyota Club Türkiye

aux sorunu
« : Nisan 17, 2019, 20:56:51 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 123000
  • 25 kere teşekkür etti
  • 8 kere teşekkür edildi
Ynt: aux sorunu
« Yanıtla #1 : Nisan 18, 2019, 14:20:23 »
orjinal ise bluetooth bağlantısı mevcut ama sizin teyp orjinal değil anladığım kadarıyla. teyp ne marka model foto vs. atarsanız yardımcı olunur ama sizin bilgi eksikliği çok kimse cevap veremez bu durumda

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
« Yanıtla #2 : Nisan 18, 2019, 15:27:09 »
evet maalesef foto ekleme yerini bulamadım. Sanayide biraz araştırdım orjinal teypte oldugunu söylediler. bunlarda yokmuş ne yazık ki.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 144000
  • Model Yılı: '13
  • 170 kere teşekkür etti
  • 118 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Nisan 18, 2019, 17:05:16 »
Merhaba
Eğer sorununuza çözüm bulamaz iseniz Hepsiburada.com veya N11.com sitelerinde Baseus Marka Bluetooth telefon aktarıcı, şarj cihazı ve aux bağlantısı yapabilen çakmağa takılan bir aparat var. 150 lira civarında. Çok başarılı.(Eğer 25-30 gün beklerim derseniz Alibaba sitesinde yaklaşık 15 dolar) Ben N11.com sitesinden 85 liraya aldım. Ama bitti malesef. Çift USB portu var hem flasbellek ten müzik dinleyebiliyor hem telefon şarj ediyor hemde telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz.
Cep telefonları;
Trafikte sosyal medya takibi veya  Kırmızı ışıkta beklerken mesajlaşma için DEĞİLDİR.
Sağa veya Sola dönerken önce sinyal sonra dikiz aynaları LÜTFEN

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • eltfedai@gmail.com
  • Kilometre: 86000
  • 10 kere teşekkür etti
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Nisan 22, 2019, 23:02:54 »
Aytaç bey bende de aynı araç var ve ben de bluetooth aux kullanıyorum yıllardır sıkıntı yok. Hespsiburada, gittigidiyor veya n11 de 15 TL ye aparat var. Birini USB girişine diğerini aux girişine bağlıyorsunuz ve teyp ekranında aux yazması lazım sonra bunları eșliyorsunuz. Eşlediginiz zaman paired diye bir ses geliyor ve telefon ile eslenmis oluyor. Müzik dinliyorsunuz ama görüşme için farkli aparat almanız lazım. Ben yıllardır müzik için 18 tlye aldığım aparatı kullanıyorum
Every Living Creature dies alone...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
« Yanıtla #5 : Nisan 23, 2019, 16:27:31 »
Merhaba yorumlarınız için hepinize teşekkür ediyorum mesajlarınızı yeni görebilirim. Fedai bey link ekleyebilirsiniz almak isterim. Telefonla konuşmak önemli değil. Şarkı dinlemeyi seviyorum telefondan. İyi günler