Gönderen Konu: 2012 corolla comfort extra sabitleyici taktim 80 tl  (Okunma sayısı 1190 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Bulutların Üstü Hep Güneşli
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 267000
  • Model Yılı: '96
  • 56 kere teşekkür etti
  • 60 kere teşekkür edildi
2012 corolla comfort extra sabitleyici taktim 80 tl
« : Ocak 13, 2019, 23:17:35 »
Linkte belirttiğim videoyu izledikten sonra sahibinden com'dan satiş yapan samsundan serkan beyden 80 liraya kol+kabloyu aldim. Sağ soldaki kapaklari açinca alttaki yayi bastirdinmi airbag çikiyor. (Kontak kapali olacak) kolu tak 2 vidayi sik ve yoluna devam et. 5 dakikalik bir işlem yada Elektrikçiye 10 lira ver o taksin.
Kutup başini sökmeye gerek yok . Bu ara aracim 2012 comfort extra benzin lpg 1.6
Başkada degerli bilgi yok tüm sorularin cevabi videoda zaten

Spastik_Serçe

Toyota Club Türkiye

2012 corolla comfort extra sabitleyici taktim 80 tl
« : Ocak 13, 2019, 23:17:35 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • En masrafsız ve sağlıklı araç tabanvay.
  • Araç: Corona
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 420000
  • Model Yılı: '93
  • 416 kere teşekkür etti
  • 2220 kere teşekkür edildi
Ynt: 2012 corolla comfort extra sabitleyici taktim 80 tl
« Yanıtla #1 : Ocak 13, 2019, 23:28:12 »
Linkte belirttiğim videoyu izledikten sonra sahibinden com'dan satiş yapan samsundan serkan beyden 80 liraya kol+kabloyu aldim. Sağ soldaki kapaklari açinca alttaki yayi bastirdinmi airbag çikiyor. (Kontak kapali olacak) kolu tak 2 vidayi sik ve yoluna devam et. 5 dakikalik bir işlem yada Elektrikçiye 10 lira ver o taksin.
Kutup başini sökmeye gerek yok . Bu ara aracim 2012 comfort extra benzin lpg 1.6

Yusuf bey hayırlı olsun yalnız başlığı ve msjdaki bazı yerleri düzeltmenizi rica ederim.
EGEA 1.4 BENZİN 95 HP URBAN
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
EMNİYET KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • OTO GÜVEN YOKOHAMA PETLAS ZONGULDAK BÖLGE BAYİİ
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 145661
  • Model Yılı: '10
  • 1 kere teşekkür etti
  • 1 kere teşekkür edildi
Ynt: 2012 corolla comfort extra sabitleyici taktim 80 tl
« Yanıtla #2 : Ocak 15, 2019, 22:39:07 »

Linki alabilirmiyiz sipariş için
DENİZİ OLMAYAN DENİZCİ