Gönderen Konu: kaskoda sorun  (Okunma sayısı 1717 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Herkesin kendince haklı sebepleri vardır...
    • Herkesin kendince haklı sebepleri vardır
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 2000
  • Model Yılı: '16
  • 2 kere teşekkür etti
  • 8 kere teşekkür edildi
kaskoda sorun
« : Aralık 04, 2018, 11:32:01 »
Daha önce yaşayıp çözen vardır diye bilgi almak istiyorum. Aracıma park halinde çarptılar tutanak tutuldu imzalandı karşı taraf suçu kabul etti. Evrakları servise verip arabamı yaptırdım. Şimdi kasko yenileyeceğim zaman kasko evrak göremediğinden kusurlu olarak ben gözüküyorum cezalı kasko fiyatı çıkıyor. Servisi arıyorum kaskoya gönderdik diyor kasko biz dosyaları açamıyoruz diyor. Kime ne anlatacağım ? Toyota vervis / toyota kasko
Kimsenin düşüncesi saçma değildir, inanması için mutlaka bir sebebi vardır. Kimseyi bu yüzden yargılama!

Toyota Club Türkiye

kaskoda sorun
« : Aralık 04, 2018, 11:32:01 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • En masrafsız ve sağlıklı araç tabanvay.
  • Araç: Corona
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 420000
  • Model Yılı: '93
  • 416 kere teşekkür etti
  • 2220 kere teşekkür edildi
Ynt: kaskoda sorun
« Yanıtla #1 : Aralık 04, 2018, 14:35:48 »
Daha önce yaşayıp çözen vardır diye bilgi almak istiyorum. Aracıma park halinde çarptılar tutanak tutuldu imzalandı karşı taraf suçu kabul etti. Evrakları servise verip arabamı yaptırdım. Şimdi kasko yenileyeceğim zaman kasko evrak göremediğinden kusurlu olarak ben gözüküyorum cezalı kasko fiyatı çıkıyor. Servisi arıyorum kaskoya gönderdik diyor kasko biz dosyaları açamıyoruz diyor. Kime ne anlatacağım ? Toyota vervis / toyota kasko
kusurlu olarak sizin çıkmanız için sizin kasko poliçeniz üzerinden işlem yapılmış olması lazım başka türlü siz kusurlu gözükmezsiniz kaza tespit tutanağı nın ve diğer evrakların fotokopisi sizde yokmu veya servis sisteminde kayıtlı olması lazım dahada yardımcı olmuyorlarsa Google dan tramer sonuç belgesi yazın çıkan kısımdan TC no ve plakanızla giriş yaptığınızda sonuç belgesine ulaşabilirsiniz çıktı aldığınız belgeyle kasko şirketinize başvuru yapmanız gerekmekte kasko şirketinizde karşı tarafın trafik sigorta şirketinden ücreti rucü etmesi lazım sizden kusurlu cezalı işlem yapamazlar
EGEA 1.4 BENZİN 95 HP URBAN
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
EMNİYET KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Dinozor
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 49060
  • 195 kere teşekkür etti
  • 1147 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Aralık 04, 2018, 14:50:25 »
ümit şahantimor beyin önerilerini uyguladıktan sonra ,son çare karşı tarafla temasa geçin,belki elindeki belge den faydalanabilirsiniz.bundan sonrada devletle milletle yaptığınız her işlemin bir fotokopisini dosya yapıp saklayın.bağlı olduğum vergi dairesine değil aynı kentteki başka vergi dairesine ödeme yaptım.(güya her yer bilgisayar) 3-4 ay sonra ödenmemiş diye ihtarname geldi,dosya ve evrakla gittim,konu halledildi.sigorta ile hep sorun yaşanıyor,5 yıl olunca tüm evraklar gidiyor,son olarak kasko dosyaları açamıyor ne demek?kim dosyayı açıyorsa kaskonuzu ona yaptırın.illa vatandaşa sorun yaratacaklar!
Tokay Ceritoğlu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Herkesin kendince haklı sebepleri vardır...
    • Herkesin kendince haklı sebepleri vardır
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 2000
  • 2 kere teşekkür etti
  • 8 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Aralık 04, 2018, 15:53:17 »
şirket evrakları göremediğinden kusurlu olarak beni göstermiş böyle açıklama yaptılar. zaten karşı taraftanta problemli insanlardı, fotokopileri elimde yoktu evrakların neyseki sonradan aklıma geldi evrakların fotoğrafını çektiğimi şimdi bulup şirketle paylaştım 1800 lira indirim oldu. neyse şimdi halledebildim. evrakların fotoğraflarını çekmemiz gerekiyormuş.
Kimsenin düşüncesi saçma değildir, inanması için mutlaka bir sebebi vardır. Kimseyi bu yüzden yargılama!