Gönderen Konu: CORONA ateşleme sorunu  (Okunma sayısı 1809 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Corona
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 320000
  • Model Yılı: '94
CORONA ateşleme sorunu
« : Kasım 19, 2018, 14:12:23 »
Merhaba yaklaşık 5 aydır 94 otomatik corona sahibiyim, aracın ateşleme sisteminde sorun yaşıyorum. seyir halinde stop etme sorunu var. ustalar distiribütör arızalı dediler taiwan malı 590 tl ye alıp taktık bu sabah yine yolda bıraktı. ayrıca gösterge panelinde motor arıza ışığı yanıyor. konu hakkında yönlendirmeleriniz benim için çok kıymetli şimdiden teşekkürler.

Toyota Club Türkiye

CORONA ateşleme sorunu
« : Kasım 19, 2018, 14:12:23 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 1 kere teşekkür edildi
Ynt: CORONA ateşleme sorunu
« Yanıtla #1 : Kasım 19, 2018, 19:02:59 »
Corona motor arıza ışığı konulu yazıyı okudunuz mu? Arızayı tespit edebilirsiniz

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • En masrafsız ve sağlıklı araç tabanvay.
  • Araç: Corona
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 420000
  • Model Yılı: '93
  • 416 kere teşekkür etti
  • 2220 kere teşekkür edildi
Ynt: CORONA ateşleme sorunu
« Yanıtla #2 : Kasım 19, 2018, 21:41:35 »
Merhaba yaklaşık 5 aydır 94 otomatik corona sahibiyim, aracın ateşleme sisteminde sorun yaşıyorum. seyir halinde stop etme sorunu var. ustalar distiribütör arızalı dediler taiwan malı 590 tl ye alıp taktık bu sabah yine yolda bıraktı. ayrıca gösterge panelinde motor arıza ışığı yanıyor. konu hakkında yönlendirmeleriniz benim için çok kıymetli şimdiden teşekkürler.
hocam madem istanbuldasınız aracı direk tem servise götürün @Ufuk Sönmez (16363) bey konuda en uzman kişidir aracınız modeli eski olmasına rağmen teknolojik olarak aynı modeldeki 1.6 lardan biraz farklı ve bilgi tecrübe gerektiren bir araçtır her ustayım diyen kişilere aracı emanet etmeyin aksi halde çok para harcatırlar ufuk beyle özel mesaj ile görüşün ve randevulu gitmeniz daha iyi olur sorunu çözeceklerine emin olabilirsiniz geçmiş olsun
EGEA 1.4 BENZİN 95 HP URBAN
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
EMNİYET KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.