Gönderen Konu: 1,33 Life ÖN KOL DAYAMA KAYAR KAPAK ve ÖN SİS FARLARI taktırdım.  (Okunma sayısı 1842 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 2615
  • Model Yılı: '15
  • 103 kere teşekkür etti
  • 14 kere teşekkür edildi
Ankara, Yıldız Sanayi'Den aldığım ön sisleri ve Kol Dayama Kayar Kapağını, Çorum Sanayide 100 TL'ye taktırdım. Ön sis farlarının orjinal çıkmalarına çok fahiş fiyat istediler. Mecburen yan sanayine yöneldim. Ön sisleri, arka sislerle aynı kola bağladı usta. Ek düğme kullanmadık. Çok daha orjinal oldu. Göstergede ön sislerin ve arka sislerin yandığı belli oluyor. Aracın görüntüsü değişti. Sıra orjinal çelik jantlarda...
coralla 1,33 life

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Moderatör
    • XenForo Destek Forumu
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 110000
  • 744 kere teşekkür etti
  • 740 kere teşekkür edildi
Ankara, Yıldız Sanayi'Den aldığım ön sisleri ve Kol Dayama Kayar Kapağını, Çorum Sanayide 100 TL'ye taktırdım. Ön sis farlarının orjinal çıkmalarına çok fahiş fiyat istediler. Mecburen yan sanayine yöneldim. Ön sisleri, arka sislerle aynı kola bağladı usta. Ek düğme kullanmadık. Çok daha orjinal oldu. Göstergede ön sislerin ve arka sislerin yandığı belli oluyor. Aracın görüntüsü değişti. Sıra orjinal çelik jantlarda...

Kayar kolcaga ne kadar verdiniz

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 2615
  • 103 kere teşekkür etti
  • 14 kere teşekkür edildi
Kayar kolcaga ne kadar verdiniz

150 TL'cik...
coralla 1,33 life

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 25000
Kolçak orjinal mi? Bı resim atabilir misiniz orjinal değilse. Birde nereden aldınız telefon yazarsanız çok sevinirim teşekkürler ilginiz için
1.33 corolla

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • MEB
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: '17
  • 68 kere teşekkür etti
  • 78 kere teşekkür edildi
Bu kayar kapak küçük bir parça. Bunun kalıbını çıkarıp yapsalar epey para kazanırlar.
2003 benzinli  terra 1.6 VVT-I  dan sonra 2017 1,6 advance manuel benzinliyle yola devam.

Üç günlük seyisler ve 40 Yıllık işi karıştırıyorlar.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
  • Kan Grubu: 0+
  • Model Yılı: '16
  • 4 kere teşekkür etti
kolçağın resmini görmemiz mümkünmü acaba bende çok merak ediyorum

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 25000
Bu beyfendinin kolcagi aldığı cikmaciyi aradım adam 300 lira dedi hiç indirim yapmadı ucuza bulabilirsen al dedi kapadı, cikmacilari hiç sevmiyorum seviye düşük ama mecburum gibi
1.33 corolla

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
Bu beyfendinin kolcagi aldığı cikmaciyi aradım adam 300 lira dedi hiç indirim yapmadı ucuza bulabilirsen al dedi kapadı, cikmacilari hiç sevmiyorum seviye düşük ama mecburum gibi

Bu kayar kapaktan bende arıyorum, her renk varmıydı ellerinde, birde tlf verirseniz bende sorayım