Gönderen Konu: Navigasyon yükletme  (Okunma sayısı 4056 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 70
  • Model Yılı: '13
  • 7 kere teşekkür etti
Navigasyon yükletme
« : Ağustos 09, 2018, 19:54:44 »
Merhaba arkadaşlar, foruma baktım ama sanırım ben göremedim.2013 Corolla premium aracımı yeni aldım ve İstanbul trafiğinde telefona bağımlı kalmamak adına Araçtaki ekrana navigasyon yükletmek istedim Servisi aradığımda 5000 tl dedi eleman 😱(gps modülü takılıp yazılım yüklenecekmiş) daha ekonomik bir çözüm yoluyla çözmüş arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Selamlar herkese.

Toyota Club Türkiye

Navigasyon yükletme
« : Ağustos 09, 2018, 19:54:44 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 125000
  • Model Yılı: '13
  • 220 kere teşekkür etti
  • 174 kere teşekkür edildi
Ynt: Navigasyon yükletme
« Yanıtla #1 : Ağustos 09, 2018, 21:16:58 »
Malesef servisin dediği fiyat civarında takıyorlar. Araç da Modül olmadığı için modül takılması gerekiyor.

Yurt dışından 1500tl civarına modül getirttirenler veya uyumlu android teyp takan arkadaşlar vardı forumda

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #2 : Ekim 26, 2018, 15:07:21 »
Malesef servisin dediği fiyat civarında takıyorlar. Araç da Modül olmadığı için modül takılması gerekiyor.

Yurt dışından 1500tl civarına modül getirttirenler veya uyumlu android teyp takan arkadaşlar vardı forumda

1500 tl civarında ben hiç modül göremedim.  bu fiyatlar 3 yıl öncesiydi. fiyatlar 500$ başlıyor

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: '15
  • 76 kere teşekkür etti
  • 75 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Aralık 10, 2018, 08:59:01 »
Andorid multimedia ekran alabilirsiniz, son fiyatlarını bilmiyorum ama ben 2 sene önce 1000 TL ye almıştım. İçinde igo navigasyon var.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: B-
  • Kilometre: 51000
  • Model Yılı: '14
  • 6 kere teşekkür etti
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Aralık 10, 2018, 11:18:45 »
2014 toyota corolla premium aracımda navigasyon yüklü yalnız çok pişman oldum aldığıma bi dünya para bayılmıştım navigasyon için  şimdi güncelleme için bir milyar para istiyor servis hemde 3 senelik sonrasında bir milyar daha daha daha. birde navigasyonu kullanışsız.bir yandex bir google maps nerde. hiçbir işe yaramıyor bu toyota navigasyon.. beninm tavsiyem telefonunuzu navigasyon programı yükleyip telefondan devam edin.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 250
  • Model Yılı: '15
  • 60 kere teşekkür etti
  • 280 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Aralık 10, 2018, 11:49:25 »
Orjinal teypi çıkarıp android multi-medya takmak isterseniz 1.500 ile 2.000 TL arasında internetten bulabilirsiniz.Eğer alırsanız markalı ürün almayın.Qem ürün alınki içine her türlü crackli uygulama kurabilesiniz.Navigasyonda dahil.Ben navigasyon kurulumu için size yardım ederim.Arkadaşın dediği gibi, telefonlada yetinebilirsiniz.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: '19
  • 109 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #6 : Aralık 10, 2018, 19:31:57 »
2014 toyota corolla premium aracımda navigasyon yüklü yalnız çok pişman oldum aldığıma bi dünya para bayılmıştım navigasyon için  şimdi güncelleme için bir milyar para istiyor servis hemde 3 senelik sonrasında bir milyar daha daha daha. birde navigasyonu kullanışsız.bir yandex bir google maps nerde. hiçbir işe yaramıyor bu toyota navigasyon.. beninm tavsiyem telefonunuzu navigasyon programı yükleyip telefondan devam edin.

benim aracımda touch 2 whit go mevcut, bende gps modulünü servisten satın almıştım 1.500TL civarına 3 yıl önce, ben gayet memnunum güncellemeleri çıktıkça yüklüyorum ve henüz beş kuruş para ödemedim (3 yıllık vs satın almadım) yapmanız gereken kendiniz web üzerinden indirip yüklemek, zaten toyota bir çok harita güncellemesini ücretsiz yükletiyor  (konu burada mevcut http://www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=60382.260 ), ancak bunun için custom portal da bir hesabınız ve tanımlı bir aracınız olması gerekiyor, son olarak 2018 in son güncellemesini aldım ve kurdum, navigasyon olarak bir eksiği yok, ayrıca telefon üzerinden bluetooth ile cihaza bağlıyım ve yol anlık trafik bilgisini (açık/tıkalı) görüyorum, poi bilgisi yeterli eksik mi var internete bağlı ise cihaz google üzerinden bunu da getiriyor daha ne olsun
2019 Corolla Hybrid Passion X-Pack e-CVT

Efsaneler ölmez şekil değiştirir.