Gönderen Konu: İstanbul için CC montaj tavsiye talebi- Corolla 1.33-Life-2017  (Okunma sayısı 2241 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: -
  • 164 kere teşekkür etti
  • 115 kere teşekkür edildi
Merhaba Arkadaşlar;
İstanbul'da(tercihen Avrupa yakası), Corolla 1.33-Life-2017 araca hız sabitleyici kolu uygulayack usta arıyorum.
Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Teşekkürler

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • En masrafsız ve sağlıklı araç tabanvay.
  • Araç: Corona
  • Kilometre: 420000
  • Model Yılı: '93
  • 416 kere teşekkür etti
  • 2220 kere teşekkür edildi
Ynt: İstanbul için CC montaj tavsiye talebi- Corolla 1.33-Life-2017
« Yanıtla #1 : Temmuz 12, 2018, 22:46:30 »
Merhaba Arkadaşlar;
İstanbul'da(tercihen Avrupa yakası), Corolla 1.33-Life-2017 araca hız sabitleyici kolu uygulayack usta arıyorum.
Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Teşekkürler
form üyesi tem oto @Ufuk Sönmez (16363) bey var sadece Toyota ya hizmet veriyorlar kendileri ile bir görüşün işin uzmanı olan diğer kişide yine form üyesi @Ahmet Güve (8047) bey var kendileri ile özel msj yolu ile iletişime geçerseniz yardımcı olacaktır lar diye umuyorum ayriyeten eliniz yatkınsa sizde takabilirsiniz kolu netten getirtip formda onu kendine yap (OKEY) Bölümü var oradan yardım alabilirsiniz veya yine formda ilgili konu için arama yaparsanız form üyesi arkadaşların nasıl taktıkları detaylı olarak anlatılmakta
EGEA 1.4 BENZİN 95 HP URBAN
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
EMNİYET KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Model Yılı: -
  • 164 kere teşekkür etti
  • 115 kere teşekkür edildi
Ynt: İstanbul için CC montaj tavsiye talebi- Corolla 1.33-Life-2017
« Yanıtla #2 : Temmuz 24, 2018, 09:45:05 »
form üyesi tem oto @Ufuk Sönmez (16363) bey var sadece Toyota ya hizmet veriyorlar kendileri ile bir görüşün işin uzmanı olan diğer kişide yine form üyesi @Ahmet Güve (8047) bey var kendileri ile özel msj yolu ile iletişime geçerseniz yardımcı olacaktır lar diye umuyorum ayriyeten eliniz yatkınsa sizde takabilirsiniz kolu netten getirtip formda onu kendine yap (OKEY) Bölümü var oradan yardım alabilirsiniz veya yine formda ilgili konu için arama yaparsanız form üyesi arkadaşların nasıl taktıkları detaylı olarak anlatılmakta
Yönlendirme için Teşekkürler.
Hava yastığından dolayı riske girmek istemiyoruz. İşi uzmanına bırakmak lazım. AHmet Bey veya Ufuk Bey'le irtibata geçeceğim kısa sürede.