Gönderen Konu: 2011 Sunrooflu Auris navigasyon ve bazı sorunlar  (Okunma sayısı 1266 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 130000
  • Model Yılı: '11
2011 Sunrooflu Auris navigasyon ve bazı sorunlar
« : Haziran 27, 2018, 22:04:04 »
İyi günler bugün yeni bir auris araç aldım. 2011 model 1.6 Elegant otomatik vites sunroof deri koltuk koltuk ısıtma gibi ekstra özellikleri var.
Sorunum navigasyonu açamıyorum güncelleme istiyor sanırım ya da navigasyon cdsi ancak benim elimde yok. Bir de bu cihazın özellikleri nedir video falan oynatıyormu usb girişi yok takılabilir mi.
Bir de tavandaki oluklardan birinin plastik çıtası yok internette bulamadım nereden temin edebilirim.
Şimdiden teşekkürler

Toyota Club Türkiye

2011 Sunrooflu Auris navigasyon ve bazı sorunlar
« : Haziran 27, 2018, 22:04:04 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • En masrafsız ve sağlıklı araç tabanvay.
  • Araç: Corona
  • Kilometre: 420000
  • Model Yılı: '93
  • 416 kere teşekkür etti
  • 2220 kere teşekkür edildi
Ynt: 2011 Sunrooflu Auris navigasyon ve bazı sorunlar
« Yanıtla #1 : Haziran 28, 2018, 11:10:33 »
Tuncay bey aracınız hayırlı olsun profilinizde eksik bilgiler var yaş şehir gibi doldurursanız daha doğru yönlendirme yapılır multimedya ile ilgili bilgim yok ama sanruf çıtasını ya servisten yada Ankara veya İstanbul daki çıkmacılardan bulabilirsiniz internetten o gibi parçalar zor bulunur tam adını teknik tabir ile yazmak lazım zaten bulsanızda dünyanın parasıdır en iyi çözüm çıkmacılara bakmak
EGEA 1.4 BENZİN 95 HP URBAN
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
EMNİYET KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 100000
  • Model Yılı: '16
  • 22 kere teşekkür etti
  • 112 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Haziran 28, 2018, 16:55:09 »
İyi günler bugün yeni bir auris araç aldım. 2011 model 1.6 Elegant otomatik vites sunroof deri koltuk koltuk ısıtma gibi ekstra özellikleri var.
Sorunum navigasyonu açamıyorum güncelleme istiyor sanırım ya da navigasyon cdsi ancak benim elimde yok. Bir de bu cihazın özellikleri nedir video falan oynatıyormu usb girişi yok takılabilir mi.
Bir de tavandaki oluklardan birinin plastik çıtası yok internette bulamadım nereden temin edebilirim.
Şimdiden teşekkürler
Navigasyon için verdiği hata nedir?
2009-2012 Auris Comfort Extra LS 1.6-132PS Valvematic
2012-2016 Corolla Comfort Extra 1.4 D-4D 90 PS
2016 - Corolla Premium Navi High 1.4 D-4D 90 PS

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Auris
  • Kilometre: 130000
  • Model Yılı: '11
« Yanıtla #3 : Haziran 28, 2018, 19:45:42 »
Navigasyon için verdiği hata nedir?
Aslında bugün hata vermediğini farkettim. Haritayı siyah gösteriyor. Şırnaktayım sanırım buranın haritası yok batı illerini gösteriyor daha çok ana güzergah olarak. B9024 yazıyor bu arada ekranın üstünde. Toyotanın orjinal ekranı sanırım