Gönderen Konu: auris blue hakkında  (Okunma sayısı 1311 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • 1 kere teşekkür etti
auris blue hakkında
« : Mart 31, 2018, 09:22:08 »
arkadaşlar öncelikle keyifli forumlar. 2008 auris 1.6 blue aldım. Aracı hiç bilmiyorum. ilk defa toyotaya biniyorum. ilk izlenimlerim araç çok seri donamım güzel. detaylar iyi. araç buz mavisi duruş efsane.
Sormak istediklerim;
Bu aracın özellikleri neler. (donanım vs).
Kapı açılınca sadece orta lambalar yanıyor önler yanmıyor.
Araç ilk çalıştırmada neden traktör gibi çalışılıyor. (Önceki arabalarım almandı, sanırım çok alışık olmadığım bir ses)
CD çalar 6 cd mi?
Çukurlarda sanki arac takla atarmış gibi ses veriyor. (sanırım süspansiyonlar çok sert)
Herkeslere şimdiden çok teşekkürler.

Toyota Club Türkiye

auris blue hakkında
« : Mart 31, 2018, 09:22:08 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
  • Model Yılı: '20
  • 13 kere teşekkür etti
  • 136 kere teşekkür edildi
Ynt: auris blue hakkında
« Yanıtla #1 : Mart 31, 2018, 13:05:53 »
arkadaşlar öncelikle keyifli forumlar. 2008 auris 1.6 blue aldım. Aracı hiç bilmiyorum. ilk defa toyotaya biniyorum. ilk izlenimlerim araç çok seri donamım güzel. detaylar iyi. araç buz mavisi duruş efsane.
Sormak istediklerim;
Bu aracın özellikleri neler. (donanım vs).
Kapı açılınca sadece orta lambalar yanıyor önler yanmıyor.
Araç ilk çalıştırmada neden traktör gibi çalışılıyor. (Önceki arabalarım almandı, sanırım çok alışık olmadığım bir ses)
CD çalar 6 cd mi?
Çukurlarda sanki arac takla atarmış gibi ses veriyor. (sanırım süspansiyonlar çok sert)
Herkeslere şimdiden çok teşekkürler.
İlk arabam Auris 1.6 blue idi. En çok jantlarını severdim. 2010-2012 arasında kullandım. Valla traktör gibi çalışmıyordu. Bir problem olabilir bir yerlerde. Blue modelinde 6lı cd changer var. Load tuşuna basıp 6 tane atabilirsiniz içine. Süspansiyonlarından da öyle sesler gelmezdi açıkçası. Tabi ben kullandığım zaman araç yeniydi 2-3 yaşındaydı. Zamanla illa ki birseyleri eskimiştir.