Gönderen Konu: Araç Değer Kaybı Danışmanı | Araç Değer Kaybı Takip, Tahsil ve Danışmanlık Hiz.  (Okunma sayısı 2145 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

 • TcT Onaylı Firma
 • ****
 • Araç Değer Kaybını tahsil edelim!..
  • Araç Değer Kaybı Danışmanı
 • Araç: Auris
 • Model Yılı: '12
 • Kilometre: 75000
 • Kan Grubu: 0+
 • 2 kere teşekkür etti
 • 11 kere teşekkür edildi

Merhaba,

Araç Değer Kaybı Danışmanlık Hizmetleri Ofisi, 2016 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuş olan saygın bir firma olarak sigorta ve aracılık hizmetleri piyasasındaki yerini almıştır. Başlıca hizmet alanı; çift taraflı trafik kazasından kaynaklı olarak kazaya karışan araçlarda ortaya çıkan değer düşüklüğünü başka bir ifade ile de araç değer kaybının takibi ve tahsili noktasında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yine trafik kazalarından kaynaklı olarak ortaya çıkan maddi ve manevi zararların tazmininde taraflara danışmanlık ve takip hizmeti sunmaktadır. Araç Değer Kaybı Danışmanı tazminat hukukunun alanına giren bir çok konuda mağdurlara yardımcı olmaya çalışmaktadır.


Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak da kendisini niteleyen firmamız, kurulduğu günden bu yana Ankara ve çevre iller başta olmak üzere Türkiye’nin hemen her yerinden müşteri portföyüne sahiptir. Rakamlarla ifade etmek gerekirse Araç Değer Kaybı Danışmanı bu güne kadar 5000’i aşkın trafik kazasından kaynaklı olarak ortaya çıkan zararların takip sürecine müdahil olmuş ve tüm süreçleri takip ederek başarıyla sonuçlandırmıştır.

Araç Değer Kaybı Danışmanı, www.degerkaybidanismani.com adresli web sitesi ile birlikte sosyal medya üzerinde de bulunmaktadır. Web sitesi üzerinden araç değer kaybı başvurusu yapılabileceği gibi; araç değer kaybı başvuru dilekçesi, araç değer kaybı hesaplama bilgileri, araç değer kaybı Yargıtay emsal kararları, araç değer kaybı haberleri ile araç değer kaybı davasına ait temel bilgi ve belgeler yer almaktadır.

Neredeyse hepimiz her gün bir yerden bir yerlere giderken karayolu taşımacılığını kullanıyoruz. Ne yazık ki gerçekleşen trafik kazalarının bir şekilde tarafı oluyoruz. İşte bu gerçekleşen trafik kazalarında uğranılan maddi ve manevi zararı Araç Değer Kaybı Danışmanı sizler adına takip ve tahsil ederek danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Tazminatların tahsil ve takibi sürecinde mağdurlardan herhangi bir masraf adı altında ücret alınmayı tüm giderler Araç Değer Kaybı Danışmanı'nca karşılanmaktadır. Ayrıca belirtmek isteriz ki toyotaclubtr.com üyelerine iş süreçlerinde ayrıcalık tanınacaktır.

Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere hizmet etmekten onur duyarız.
Saygılarımızla
www.degerkaybidanismani.com

facebook/degerkaybidanis
twitter/degerkaybidanis

Alıntı yapılan: Metin Hacıoğlu
Araç Değer Kaybı Danışmanı'nı internet üzerinden bulmuştum. Kendilerine mail attıktan sonra hemen geri dönüş sağladılar. Ocak 2017'de gerçekleştirdiğim trafik kazasına bağlı olarak 780,00 TL araç değer kaybını sigorta şirketinden tahsil ettiler.

Alıntı yapılan: Cihan Korkmaz
Mart 2017 tarihinde Ortaca/Muğla'da gerçekleşen trafik kazası sonrasında Araç Değer Kaybı Danışmanı'na başvurdum. Eylül 2017'de sigorta şirketinden aracımın değer kaybını tahsil ederek bana havale yaptılar. Teşekkürler...

Alıntı yapılan: Tuğrul Taşçı
Bir arkadaşımın araç değer kaybını Araç Değer Kaybı Danışmanı takip ve tahsil etmiş. Ben de bu arkadaşımın önerisiyle Temmuz 2016'da Ankara'da gerçekleştirdiğim trafik kazası için başvurdum. Gayet yardımcı oldular ve 1.550,00 TL'lik araç değer kaybını tahsil ettiler.

Alıntı yapılan: Selçuk Arslan
Aralık 2015'te Ankara/Mamak'da park halindeki aracıma çarptılar. Araç Değer Kaybı Danışmanı, aracımın değer kaybı olan 2.350,00 TL'yi benden hiç para almadan 4 ayda tahsil edip, bankadan EFT ile bana gönderdi.

Alıntı yapılan: Ahmet Gülgüzel
Antalya'dan Ankara'ya işim gereği sık sık seyahat ediyorum. Yine bir gün Çankaya/Ankara'da iken aracım park halindeyken bir araç çarptı. Olay yerine polis çağırdık. Polis aracın plakasını tespit ettikten sonra Araç Değer Kaybı Danışmanı'na başvurdum. Aracımın değer kaybını tahsil ettiler.
Toyota Auris 1.4 D-4 2012 75.000 km

Araç Değer Kaybı Danışmanı, Araç Değer Kaybı Takip, Tahsil ve Danışmanlık Hizmetleri... www.degerkaybidanismani.com

Toyota Club Türkiye