Gönderen Konu: Sonax'ta Pasta-Cila Yaptırma  (Okunma sayısı 2345 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: '12
  • 137 kere teşekkür etti
  • 12 kere teşekkür edildi
Sonax'ta Pasta-Cila Yaptırma
« : Ekim 23, 2017, 09:09:12 »
Arkadaşlar merhaba,
Aracımda bir kaç noktada çizik ve ön camda lekeler var, Avrupa Yakası'nda bu işi en iyi yapan Sonax bayileri hangileridir? Konum olarak bana en yakın olanlar Unkapanı ve Haliç (Kanal7 binasının oradaymış) bayileri, bu ikisini önerir misiniz? Aman oralara değil de şu bayiye ve falanca sanayide şöyle bir usta var ona yaptır diyeceğiniz yerler de olabilir. Geçen sene de Cevizlibağ sanayide  yaptımıştım ama ilk yıkamadan sonra etkisi kalmadı, o nedenle artık bu işin erbabı birine/bir yere yaptırmak istiyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Toyota Club Türkiye

Sonax'ta Pasta-Cila Yaptırma
« : Ekim 23, 2017, 09:09:12 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 93000
  • 543 kere teşekkür etti
  • 290 kere teşekkür edildi
Ynt: Sonax'ta Pasta-Cila Yaptırma
« Yanıtla #1 : Ekim 23, 2017, 12:35:43 »
Valla ben sonax`ın hiç bir yaptığı işten memnun kalmadım ama genelde her bayide farklı diyorlar,işçilikle alakalı diyorlar.
Daha sonra ziebart da yaptım o güzeldi ama koltuktaki lekeyi çıkartamadılar yok çıkmaz o falan dediler.
Başka bir sefer de meguiars`da yaptırdım ondan oldukça memnun kaldım diyebilirim.
yani hepsi 3 aşağı 5 yukarı aynı süre dayanıyor.ama yine de sonax yerine diğer firmalara da gözatın derim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Rav 4
  • Kan Grubu: A-
  • Kilometre: 125000
  • Model Yılı: '14
  • 3 kere teşekkür etti
  • 28 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Ekim 23, 2017, 13:40:17 »
Corolla ön torpido üzerine konsol parlatıcı süt sürmüşler plastiği yapış yapış etti Güneşli'de Wymont otel altında sonax var götürdüm yaptılar ama tam çıkartamadılar. tekrar götürdüğümde ise bu kadar yapabiliyoruz. cevabını aldım,

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 93000
  • 543 kere teşekkür etti
  • 290 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Ekim 23, 2017, 13:42:58 »
arkadaş yazınca aklıma geldi,aynen bende de ön panel yapış yapış olmuştu ama diğer iki markada öyle değildi.