Gönderen Konu: halı saha açmak istiyorum  (Okunma sayısı 2802 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 260000
  • Model Yılı: '97
  • 17 kere teşekkür etti
  • 4 kere teşekkür edildi
halı saha açmak istiyorum
« : Eylül 21, 2017, 14:13:15 »
merhaba degerli forum üyeleri sizden bilgi almak istiyorum. hali hazırda 3500 m2 tarlam var şehir merkezinde yakında imar çalışması içine girmesi muhtemel ama ben buraya kapalı halı saha kurmak istiyorum memlekette 3 tane var ikisi pert biri 3 ay oldu açılalı oda açık halı saha. 25-30 bin nakit var gerisi kredi ile yapmak istiyorum toplam yatırım maliyeti 200 ile 250 bin arası tutuyor bu konu hakkında beni aydınlatırsanız sevinirim. vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.
1.6 GLİ

Toyota Club Türkiye

halı saha açmak istiyorum
« : Eylül 21, 2017, 14:13:15 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: C-HR
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 55000
  • Model Yılı: '17
  • 154 kere teşekkür etti
  • 397 kere teşekkür edildi
Ynt: halı saha açmak istiyorum
« Yanıtla #1 : Eylül 21, 2017, 15:31:04 »
merhaba degerli forum üyeleri sizden bilgi almak istiyorum. hali hazırda 3500 m2 tarlam var şehir merkezinde yakında imar çalışması içine girmesi muhtemel ama ben buraya kapalı halı saha kurmak istiyorum memlekette 3 tane var ikisi pert biri 3 ay oldu açılalı oda açık halı saha. 25-30 bin nakit var gerisi kredi ile yapmak istiyorum toplam yatırım maliyeti 200 ile 250 bin arası tutuyor bu konu hakkında beni aydınlatırsanız sevinirim. vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Merhaba, tam olarak hangi konuda bilgi almak istediğinizi biraz daha detaylı sorabilirseniz daha çok cevap alabilirsiniz sanırım. 

Ben bankacıyım. Finansal olarak soracağınız bir soru olursa buradan veya özelden cevap verebilirim..
2017 C-HR Hybrid Diamond