Gönderen Konu: Far robotu  (Okunma sayısı 1124 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 250000
  • Model Yılı: '06
  • 3 kere teşekkür etti
  • 1 kere teşekkür edildi
Far robotu
« : Ağustos 09, 2017, 14:48:47 »
Arkadaşlar avensis marka aracının sağ far yıkama robotu su fışkırtıyor yalnız su  attıktan  sonra yerine tam oturmuyor elle indirerek oturuyor.aliexpress bulamadım .nerden temin edebilirim.. teşekkür ederim pi

Toyota Club Türkiye

Far robotu
« : Ağustos 09, 2017, 14:48:47 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 200000
  • Model Yılı: '04
  • 1 kere teşekkür edildi
Ynt: Far robotu
« Yanıtla #1 : Ağustos 10, 2017, 01:38:32 »
merhaba  far yikama motorunu aliexpress sipariş verdim 22 dolar sanırım gelmesi 1 ay sürecek.. taktiğim zaman bilgi veririm

Ersin bey bu konuyla alakalı bir kaç tane yazmış olduğunuz bilgi var.. yardımcı olursanız bende çok mutlu olacak zira aynı  sorun bendede var.. Aliexpressden aldığınız üründemi böyle bir sorun var..yanlış ürünmü geldi ?  benim araçta iki far yıkama robotuda yukarı kalkmıyor ama motor sesini duyuyorum..
hayyyy

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 250000
  • Model Yılı: '06
  • 3 kere teşekkür etti
  • 1 kere teşekkür edildi
Ynt: Far robotu
« Yanıtla #2 : Ağustos 11, 2017, 02:09:51 »
Ersin bey bu konuyla alakalı bir kaç tane yazmış olduğunuz bilgi var.. yardımcı olursanız bende çok mutlu olacak zira aynı  sorun bendede var.. Aliexpressden aldığınız üründemi böyle bir sorun var..yanlış ürünmü geldi ?  benim araçta iki far yıkama robotuda yukarı kalkmıyor ama motor sesini duyuyorum..
   fatih bey  motor en geç 10 gün içinde elinize geçer..motorun çıkış yeri ters olduğu için tamponu sökünce göreceksiniz.motoru yatay şekilde takın hiç bi problem olmuyor. Motoru değiştirdikten sonra robotlar görev yapmaya başladı.. tikler satgilar