Gönderen Konu: aksiyon kamerası tavsiye  (Okunma sayısı 3208 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: C-HR
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 55000
  • Model Yılı: '17
  • 154 kere teşekkür etti
  • 397 kere teşekkür edildi
aksiyon kamerası tavsiye
« : Temmuz 21, 2017, 17:25:41 »
Merhaba,

Geçen gün migros'ta 80 TL'ye aksiyon kamerası satışı vardı. Yorumları okudum fiyatına göre iyi deniyordu ama fotoğraf kalitesi hakkında tereddütte kalıp almadım.. Bu tatilde su geçirmeyen kamera ihtiyacını çok hissettim, keşke alsaymışım dedim.

Forumdaki ilgili ve bilgili arkadaşlardan önerilerini bekliyorum. Profesyonel fotoğrafçı değilim, fotoğrafları iphone ile çekiyorum. Şu an beklentim sadece suya dayanıklı olması.. 200-250 TL'ye kadar f/p yüksek tavsiye edebileceğiniz makine var mıdır?
2017 C-HR Hybrid Diamond

Toyota Club Türkiye

aksiyon kamerası tavsiye
« : Temmuz 21, 2017, 17:25:41 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 93000
  • Model Yılı: '12
  • 543 kere teşekkür etti
  • 290 kere teşekkür edildi
Ynt: aksiyon kamerası tavsiye
« Yanıtla #1 : Temmuz 21, 2017, 19:24:10 »
hiç biri iyi foto çekmez çekemez,genel olarak da 80-250-1000 liralık arasında çekim kalitelerinde mega farklar yok.sonuçta bu sensör meselesi önce :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Site Yöneticisi
  • Deus ex machina
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: -
  • 2854 kere teşekkür etti
  • 3226 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Temmuz 21, 2017, 21:16:12 »
Normal kameralar için su geçirmez kaplar vardı, telefona uygunu var mı bakmak lazım.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 180000
  • Model Yılı: '00
  • 8 kere teşekkür etti
  • 18 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Temmuz 21, 2017, 22:53:30 »
Merhaba,

Geçen gün migros'ta 80 TL'ye aksiyon kamerası satışı vardı. Yorumları okudum fiyatına göre iyi deniyordu ama fotoğraf kalitesi hakkında tereddütte kalıp almadım.. Bu tatilde su geçirmeyen kamera ihtiyacını çok hissettim, keşke alsaymışım dedim.

Forumdaki ilgili ve bilgili arkadaşlardan önerilerini bekliyorum. Profesyonel fotoğrafçı değilim, fotoğrafları iphone ile çekiyorum. Şu an beklentim sadece suya dayanıklı olması.. 200-250 TL'ye kadar f/p yüksek tavsiye edebileceğiniz makine var mıdır?
Sana iki önerim var biri bu: https://www.teknostore.com/products/sjcam-sj4000-aksiyon-kamerasi ya da bunu alırsın : https://www.teknostore.com/products/xiaomi-yi-aksiyon-kamera bütçene kalmış bir olay. (Xiaomi daha kaliteli)
Toyo Toyo Toyo :D
Toyota Corolla 1.3 Terra A/C 180000 km

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 102000
  • Model Yılı: '14
  • 85 kere teşekkür etti
  • 109 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Temmuz 21, 2017, 23:05:09 »
2 yildir xiaomi yi kullaniyorum. Bir gopro degil ama ben fiyat performans olarak cok memnunum. 2k cekiyor ama ben maksimum 1080p denedim, gayet tatmin edici. Ben 2 sene once gearbest diye bir siteden almistim. Yeni 4k modeli de cikmis, guncel fiyatlarindan haberim yok.

Asagidakiler yi ile yapilmis kendi cekimlerimdir

2014 Auris TS Advance Skypack CVT
2011 Corolla Comfort Extra D4D Manuel (SATILDI)
2009 Yaris Terra 1.3 VVTI Manuel (SATILDI)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 93000
  • Model Yılı: '12
  • 543 kere teşekkür etti
  • 290 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Temmuz 24, 2017, 19:50:37 »
2 yildir xiaomi yi kullaniyorum. Bir gopro degil ama ben fiyat performans olarak cok memnunum. 2k cekiyor ama ben maksimum 1080p denedim, gayet tatmin edici. Ben 2 sene once gearbest diye bir siteden almistim. Yeni 4k modeli de cikmis, guncel fiyatlarindan haberim yok.

Asagidakiler yi ile yapilmis kendi cekimlerimdir

kamerana haksızlık ediyorsun gayet güzel,gopro dan bence farkı yok,sadece pazarda ilk oluşundan dolayı bir şey sanılıyor.2-3 seneye kalmaz batar marka not al :))