Gönderen Konu: 93 enjeksıyonlu corona motordan gelen ses yardım  (Okunma sayısı 982 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
93 enjeksıyonlu corona motordan gelen ses yardım
« : Mayıs 22, 2017, 17:57:55 »
arkadaslar yenı 93 model corona aldım enjeksıyon lu aracımın 2000 ıle 3000 devır arasında bı sakırdama sesı gelıyor 3 devırden sonra kesıyor bu ne sesıdır  aracın kapak sokulup fıncanlarına bakıldı bırsey yok dendı ama ses hala var bu arabayya yabancıyım ılk defa aldım yardımınızı beklıyorum

Toyota Club Türkiye

93 enjeksıyonlu corona motordan gelen ses yardım
« : Mayıs 22, 2017, 17:57:55 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corona
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 50000
  • Model Yılı: '94
  • 272 kere teşekkür etti
  • 77 kere teşekkür edildi
Ynt: 93 enjeksıyonlu corona motordan gelen ses yardım
« Yanıtla #1 : Mayıs 22, 2017, 18:01:55 »
Hocam sesi dinlemeden bişey demek zor.kaydedip paylaşırsanız daha faydalı olur.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #2 : Mayıs 22, 2017, 18:12:38 »
hocam arac su anda burda deıl en kısa zamanda paylasacağım avans vuruntusu dedıler  fıncanlarda bısı yok dedıler avans ayarı yapıldı dedıler ama o ses yıne gelıyor 2000 ıle 3000 devır arası manıfoltun ordan egzos patlak horultu yapıyor ordan gelme ıhtımalı varmıdır  ıkı demırın bırıbırıne degmesı gıbı tık tık tık dıe bı ses 3000 den sonra kesıo rolantıde felan bırsey yok bırde ankarada ıyı bır usta varmı toyotacı

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corona
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 50000
  • Model Yılı: '94
  • 272 kere teşekkür etti
  • 77 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Mayıs 22, 2017, 18:22:48 »
hocam arac su anda burda deıl en kısa zamanda paylasacağım avans vuruntusu dedıler  fıncanlarda bısı yok dedıler avans ayarı yapıldı dedıler ama o ses yıne gelıyor 2000 ıle 3000 devır arası manıfoltun ordan egzos patlak horultu yapıyor ordan gelme ıhtımalı varmıdır  ıkı demırın bırıbırıne degmesı gıbı tık tık tık dıe bı ses 3000 den sonra kesıo rolantıde felan bırsey yok bırde ankarada ıyı bır usta varmı toyotacı

Hocam sorununuz hakkında pek bilgim yok.ama Ankarada dörtnal toyota var Sadık usta.web sayfasını paylaşıyorum

http://www.yenidortnal.com.tr/

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #4 : Mayıs 22, 2017, 18:45:25 »
hocam ıyı bır servısmıdır sımdıkılerın hepsı tokatcı olmus  tsk ederım yardımınız ıcın