Gönderen Konu: Model Garaj yapımı (diorama)  (Okunma sayısı 3604 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: '02
  • 171 kere teşekkür etti
  • 246 kere teşekkür edildi
Model Garaj yapımı (diorama)
« : Nisan 29, 2017, 19:49:57 »
Merhaba abilerim model motorsiklet koleksiyonum adı altında 3tane motorsikletim bitanede lamborghini aracım var model motorsiklet koleksiyonu konum:

http://www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=69896.0

Odamda bilgisayar masamda aşağıda resimdeki gibi duruyorlar:

Ben bunlar için bi garaj modeli yapmak istiyorum diorama olarak geçiyolar ama nerden nasıl başlarım nasıl bi mazeme kullanırım hiç bilmiyorum kullanıcağım mazemenin kolay kesilmesi kolay şekillenmesi lazım reklamcıdan dekorasyon için yapışkanlı kağıtlar falan çıkarıp içerisini yapabilirim ama yol yordam bilmiyorum daha önce kalkışmadım böyle bişeye forumda bu hobiyle uğraşan abilerim var bana yol yordam gösterebilceklerini umuyorum teşekkür ederim şimdiden.

Toyota Club Türkiye

Model Garaj yapımı (diorama)
« : Nisan 29, 2017, 19:49:57 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 149000
  • Model Yılı: '09
  • 341 kere teşekkür etti
  • 233 kere teşekkür edildi
Ynt: Model Garaj yapımı (diorama)
« Yanıtla #1 : Nisan 29, 2017, 20:46:52 »
Burak kardeşim,
Güzel bir hobi. Ancak bir kere modelciliğe bulaşırsan bir daha yakanı kurtaramazsın. Gerçi belki de en zevkli ve en zararsız hobilerden birisi. Model mağazalarından ve internette model sitelerinden istediklerini bulabileceğini düşünüyorum.
2009, Lacivert, Jeep Cherokee 2.8 CRD Limited, A/T, C/C,

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: '02
  • 171 kere teşekkür etti
  • 246 kere teşekkür edildi
Ynt: Model Garaj yapımı (diorama)
« Yanıtla #2 : Nisan 29, 2017, 21:15:21 »
Burak kardeşim,
Güzel bir hobi. Ancak bir kere modelciliğe bulaşırsan bir daha yakanı kurtaramazsın. Gerçi belki de en zevkli ve en zararsız hobilerden birisi. Model mağazalarından ve internette model sitelerinden istediklerini bulabileceğini düşünüyorum.
Abi başladık bi kere satın almak değilde kendim yapmak istiyorum ama nasıl mazeme kullanılır nasıl şekillendirmeliyim falan bu konularda hiç bilgim yok iyi bişey çıkarmı bilmiyorum