Gönderen Konu: Yaris jant önerisi  (Okunma sayısı 2118 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • TOYOTA YARİS 1.33 FUN WHİTE
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 25000
  • Model Yılı: '13
Yaris jant önerisi
« : Ocak 05, 2017, 22:35:47 »
Merhabalar yarise takılabilcek jant boyutları kaç olmalı? aracım 2013 model
fabrikaston 15'inç mevcut ne kadar büyütebilirim?
lastik genişli ne kadar olmalı sürtmemesi için kaç ofset kullanmalıyım cevaplarınız için teşekkür ederim...

Toyota Club Türkiye

Yaris jant önerisi
« : Ocak 05, 2017, 22:35:47 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: 0+
  • Model Yılı: '11
  • 2 kere teşekkür edildi
Ynt: Yaris jant önerisi
« Yanıtla #1 : Nisan 02, 2017, 23:32:25 »
Vay be, siteye bak. Ocak ayında yazmışsın, daha bir tane cevap veren çıkmamış. Bende bunu soracaktım, yeni konu açmadan bir araştırayım dedim. Baktım ki sorulmuş, sevindim ama kursağımda kaldı sevincim.
Üzüldüm yaa. Toyotacılar yardımsever olmalı.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 51000
  • Model Yılı: '13
  • 259 kere teşekkür etti
  • 825 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Nisan 03, 2017, 07:54:00 »
Vay be, siteye bak. Ocak ayında yazmışsın, daha bir tane cevap veren çıkmamış. Bende bunu soracaktım, yeni konu açmadan bir araştırayım dedim. Baktım ki sorulmuş, sevindim ama kursağımda kaldı sevincim.
Üzüldüm yaa. Toyotacılar yardımsever olmalı.
siz cok yardim seversiniz siteye uyeliginiz 7. yilinda fakat toplamda 13 tane mesaj atmissiniz. sitede sabit konu olarak jant lastik konusu var orada butun detaylari yaziyor. hadi onuda gectim hic bisey bilmiyorsan google yazdigin zaman bile jant markalarinin sitelerinde buyutme oranini gosteren sablonlar cikiyor.
 birazcik arastirsaydiniz hem uzulmezdiniz hemde sevinciniz kursaginizda kalmazdi
Gulumsemesini Bilmeyen Tukkan Acmasin
Kars Atasozu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: 0+
  • Model Yılı: '11
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Nisan 03, 2017, 11:46:25 »
Heryerde bu saldırgan tutumlar. Sebebini bilemiyorum. Yediğimiz içtiğimize birşey mi katıyorlar? Zaten günlerdir araştırıyorum bu konuyu googleda. Bulduğum bir bilginin tersi birşeyler söyleyenler çıkıyor. Sana bir zararı mı var? 7 yıldır 13 masaj yazmışsın diyorsun. Bak ben senin kaç mesaj yazdığına hiç bakmadım. Yada görmedim... Bu benim yardım etmek istemediğimi mi gösterir sence? Herkesin ilgi alanı farklıdır. İnşaallah benim ilgi alanıma giren bir konuda yardım isteyen olursa ederim seve seve. Mesaj sayım artsın diye oraya buraya bilip bilmeden yorum düşmem mi lazımdı 7 senedir? Gençsindir, delikanlısındır, tartışmak kalp incitmek senin için problem değildir şu çağında ama yardım istedik, sende yoksa derman, geç git be kardeşim. Ne yapalım birbirimize sövüp sayalım mı?

Mesaj Birleştirildi: Nisan 03, 2017, 11:53:24
Eyüp, yoruma yanıt görünce sevindim biliyormusun? Biri konu ile ilgili bilgi verecek sandım. Keşke böyle olmasak.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • E12 SPORT 3ZZ-FE (Auris - Yaris D4D MMT) Civic EK9
    • Model araçlar, uçaklar, helikopterler
  • Kan Grubu: A-
  • Model Yılı: -
  • 482 kere teşekkür etti
  • 756 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Nisan 10, 2017, 12:18:36 »
Ben yardim edeyim , orjinal 15 .

16 takilirsa 195 50 16 lastik et 35 en fazla et40 jant

17 takilirsa 205 45 17 yada 205 40 17 takilabilir yine et 35 ve et40 tercih edilmeli