Gönderen Konu: Napcaz şimdi?  (Okunma sayısı 959 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 2007 4d4 elegance mmt
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 220
  • Model Yılı: '07
  • 92 kere teşekkür etti
  • 29 kere teşekkür edildi
Napcaz şimdi?
« : Aralık 03, 2016, 01:41:39 »
Arkadaşlar Merhaba.
öncelikle herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
Bizim emektarın sağ arka kapıyı demir kapıya sürttüm de sizce nasıl bir yöntemle yaptırmalıyım? Generali kaskom var;ancak 12.12.2016 günü süresi dolacak. hasarsızlığı korumak istiyorum aynı zamanda masraf da etmek istemiyorum (: sıyrıklar mini onarımı aşmış gibi gözüküyor. Sizin engin tecrübeleriniz ve fikrinizi almak isterim. Bir beyin fırtınası yapalım. İstanbul Beylikdüzü konumu için bir kaportacı biliyor musunuz? Şimdiden alakanıza teşekkür ederim. Yolunuz daima açık olsun.
Sen seni bil,sen seni...

Toyota Club Türkiye

Napcaz şimdi?
« : Aralık 03, 2016, 01:41:39 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 333
  • Model Yılı: '15
  • 636 kere teşekkür etti
  • 964 kere teşekkür edildi
Ynt: Napcaz şimdi?
« Yanıtla #1 : Aralık 03, 2016, 08:18:55 »
Gecmis olsun. Son vakte dogru anlasmali bir yere giderseniz hasar dan dolayi priminiz yeni policenize yansimaz diye dusunuyorum. Zannedersem aracin ederinin %5 ini gecen hasarlarda hasarsizlik indirimi dusuyor. Sizin durumda muhtemel hasarsizlik indirimi ne artar ne azalir.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır."

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 2007 4d4 elegance mmt
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 220
  • Model Yılı: '07
  • 92 kere teşekkür etti
  • 29 kere teşekkür edildi
Yaşar ne yaşar ne yaşamaz
« Yanıtla #2 : Aralık 03, 2016, 10:00:38 »
Hasarla ilgili RS Servis ile anlaşması varmış. Bu sabah gittim, kaskodan yapabiliriz, hasarsızlık bozulur dedi çalışan arkadaş. Öte yandan 600tl gibi masrafı olurmuş. oradan çıkınca yenibosna yetkili servise uğradım. o  da aynı şekilde cevap verdi. 1000TL civarı masraf gözüküyor dedi. Bunlara ek olarak araç en az bir hafta yatar diyorlar. Sanki şasiyi sökecekler! Araç da lazım. Gerçi 150bin bakımına az kaldı. Hepsi bir arada olsa da olur herhalde çürüyecek hali yok ya...
Alakanıza teşekkürler, bol güneşli günler...
Sen seni bil,sen seni...