Gönderen Konu: Bilgilendirme, SBM Ekran.  (Okunma sayısı 1099 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 9 kere teşekkür etti
  • 6 kere teşekkür edildi
Bilgilendirme, SBM Ekran.
« : Ekim 17, 2016, 23:27:54 »
Değerli toyotaclub forum büyüklerim ve arkadaşlarım;
Bilmeyen üyeler için bilgi amaçlı yazıyorum. Bildiğiniz gibi Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi yeni bir uygulamayla artık Trafik sigortasını yenileyecekler için 31 ayrı firmadan sizlere fiyatlarınızı görmenizi sağlıyor. Bunun için Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezinin sitesine girip, Trafik sigortası teklif alma sayfasına gitmeniz yeterlidir. Devamında Kimlik tipinizi, T.C yada Vergi numaranızla beraber araç plakanızı girip bu firmalardan alacağınız teklifleri görebilirsiniz. Bir sigortacı olarak SBM ekrandan fiyat almadan acentelerle veya acentenizle iletişime geçmemenizi öneririm.

Hızlı Link : https://teklif.sbm.org.tr/trm-teklif/public/trafikTeklifYenileme/sorgu.sbm

Fakat şunu da belirtmek isterim ki bazı firmalardan göreceğiniz tekliflerde acentelerden alacağınız teklifler farklı olabilir. Bu sistemin daha yeni olmasından kaynaklanmaktadır. Örnek olarak X firmasından 700 TL olarak gördüğünüz teklif, X acentesinin sisteminde daha düşük de çıkabilir daha yüksekte. Sistemin zaman içinde oturacağını ümit ediyorum.

Saygılarımla.

Toyota Club Türkiye

Bilgilendirme, SBM Ekran.
« : Ekim 17, 2016, 23:27:54 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: '20
  • 195 kere teşekkür etti
  • 199 kere teşekkür edildi
Ynt: Bilgilendirme, SBM Ekran.
« Yanıtla #1 : Ekim 18, 2016, 10:34:25 »
elinize sağlık güzel bir bilgilendirme ve paylaşım olmuş. en azından yaptırmadan önce fikrimiz oluşur. :alkis: