Gönderen Konu: Çok karasız kaldım debriyaj setini paraya kıyıp orj. mi yoksa muadil mi almalı ?  (Okunma sayısı 1513 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
    • Can Tecim vCard
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: B-
  • Kilometre: 80000
  • Model Yılı: '12
  • 5 kere teşekkür etti
  • 1 kere teşekkür edildi
Merhabalar herkese, bu hafta bir çok yerden fiyat aldım, yetkili serviste işçilik dahil baskı balata bilya 1.940TL, ve tabiki özel servislerde de neredeyse aynı fiyatlara geliyor işçilik ile

Muadil ürünler de ise şuana kadar en düşük 750TL teklif aldım işçilik dahil 1.100TL olan bir teklif aldım(Ş.yağı dahil + Volant'a gerekirse taşlama yapıyor.)

Çok karasız kaldım muadil kullanıp sorun yaşayan var mı ? Böyle nadir bir bakım için muadil almaya değer mi ? veya muadil almak mantıklı derseniz nelere dikkat etmeliyim ?

Not : İstenirse ihtiyacı olanlara fiyat tekliflerini paylaşabilirim.
Not 2 : Yaris 12' 1.4D-4D 6 İleri Manuel

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 120000
  • Model Yılı: '08
  • 61 kere teşekkür etti
  • 298 kere teşekkür edildi
Merhabalar herkese, bu hafta bir çok yerden fiyat aldım, yetkili serviste işçilik dahil baskı balata bilya 1.940TL, ve tabiki özel servislerde de neredeyse aynı fiyatlara geliyor işçilik ile

Muadil ürünler de ise şuana kadar en düşük 750TL teklif aldım işçilik dahil 1.100TL olan bir teklif aldım(Ş.yağı dahil + Volant'a gerekirse taşlama yapıyor.)

Çok karasız kaldım muadil kullanıp sorun yaşayan var mı ? Böyle nadir bir bakım için muadil almaya değer mi ? veya muadil almak mantıklı derseniz nelere dikkat etmeliyim ?

Not : İstenirse ihtiyacı olanlara fiyat tekliflerini paylaşabilirim.
Not 2 : Yaris 12' 1.4D-4D 6 İleri Manuel
Zannerdersem arada 300-400 oynuyor servis ile ozel farki bana dokunmaz derseniz servis en iyisi forever kartiniz varsa indirimle yaklasik ayni fiyata geliyor karar sizin ozel derseniz maslak toyotatem ufuk beyin yanina gidin kafaniz rahat yaptirin derim

TURKCELL T40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Vazgeçemeyeceğiniz bir ilişki; TOYOTA! -
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 140000
  • Model Yılı: '06
  • 836 kere teşekkür etti
  • 836 kere teşekkür edildi
Aracı uzun süre kullanacaksanız orijinalden şaşmayın.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1.6 VVT-i

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
    • Can Tecim vCard
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: B-
  • Kilometre: 80000
  • Model Yılı: '12
  • 5 kere teşekkür etti
  • 1 kere teşekkür edildi
Bu arada yetkili servis fiyatlarına forever indirimleri dahil, ufuk bey zaten en ucuz fiyatları verdi orj ve muadil için konuda onun rakamları var muadil için. Orj üründe işçilikle her yerde neredeyse aynıya geliyor.
O yüzden orj ürün alıcaksam servise giderim gibi gözüküyor.

Anladığım kadarıyla genel fikir önemli parçalar için orjinalden şaşmamak

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 120000
  • Model Yılı: '08
  • 61 kere teşekkür etti
  • 298 kere teşekkür edildi
Bu arada yetkili servis fiyatlarına forever indirimleri dahil, ufuk bey zaten en ucuz fiyatları verdi orj ve muadil için konuda onun rakamları var muadil için. Orj üründe işçilikle her yerde neredeyse aynıya geliyor.
O yüzden orj ürün alıcaksam servise giderim gibi gözüküyor.

Anladığım kadarıyla genel fikir önemli parçalar için orjinalden şaşmamak

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kesinlikle mmt sanzumanda orjinalden sasma toyota icin uretilen setlerde urunde kullanilan metal tozuna kadar hersey farkli bu yuzdende kullanim omru daha uzun oluyor buda aradaki fiyat farkini amorti ediyor

TURKCELL T40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi