Gönderen Konu: 99 corollaya 4x100 6.5x16 jant ve 195 45 16 lastik taksam sürter mi?  (Okunma sayısı 1116 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 215000
  • Model Yılı: '99
  • 2 kere teşekkür etti
merhaba arkadaşlar. 1999 corolla aracıma 4x100 6.5x16  et 35 porsche jantı takmak istiyorum.  sürtme  yapar mı sorun çıkar mı. bu boyutta lastik  veya jant takanlardan degerli yorumlarını bekliyorum. teşekkürler..
toyota ile yola devam..

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 2 kere teşekkür etti
Ynt: 99 corolla 4x100 7x16 janta 195 45 16 takabilirmiyim
« Yanıtla #1 : Temmuz 13, 2016, 22:47:15 »
bugun baktım jantta 4X100__6.5X16__ET:35 yazıyor bu et değeriyle sürtme yaparmı arkadaşlar.
toyota ile yola devam..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Hayat seni Vay Ki Ki vay vay..!!!!
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 180000
  • 56 kere teşekkür etti
  • 2 kere teşekkür edildi
iyi günler yiğit abi öncelikle hayırlı günler arkadaşımda 2000 terra  vardı ve ona 205x40x16 jant taktırdık gayet hoş durdu lakin ufak tefek modifiye işlemi yapılması gerekiyor örneğin çamurlukların açılması gibi yada kamber gibi ön arka kamber yaptırdık gayet hoş durdu yani sürtme de öyle pek yok hiç mi yok var tabiki 5 kişi binince araca ve virajlara biraz sert girince sürtme oluyor ama rahatsız edici bir sürtme değil bu  :saygi:
Hayallerimiz Ertelendi Yarına Yalnız Adam yine YALNIZ başına...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 2 kere teşekkür etti
iyi günler yiğit abi öncelikle hayırlı günler arkadaşımda 2000 terra  vardı ve ona 205x40x16 jant taktırdık gayet hoş durdu lakin ufak tefek modifiye işlemi yapılması gerekiyor örneğin çamurlukların açılması gibi yada kamber gibi ön arka kamber yaptırdık gayet hoş durdu yani sürtme de öyle pek yok hiç mi yok var tabiki 5 kişi binince araca ve virajlara biraz sert girince sürtme oluyor ama rahatsız edici bir sürtme değil bu  :saygi:
cok teşekkürler süleyman kardeşim. ben 195 taban kullanacagım ama kesinlikle kamber işine girmek istemiyorum..çamurlugu belki traşlatabilirim..ama deneyen varsa bilgi verirse cok sevinirim..teşekkürler.
toyota ile yola devam..