Gönderen Konu: Hız Sabitleyici  (Okunma sayısı 29631 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
Ynt: Hız Sabitleyici
« Yanıtla #60 : Mart 28, 2009, 00:02:34 »
3000 lira çokmuş...  artık ayağımızla sabitleriz hızı ne yapalım... aslında eski almancılar gibi yapacaksın, adamlar kaç saat yoldan geldikleri için ağrlık koyuyorlarmış gaz pedalına :) çok kaza yapmış türkler, almanya-bulgaristan-tc sınırlarında :)

bahsettiğiniz olay da çok komik, ne rezil bir servismiş... kendi taktığı alarma dışarıdan diyor...
sol...

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #60 : Mart 28, 2009, 00:02:34 »

(Gizli Üye)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #61 : Mart 31, 2009, 15:02:19 »
Bana servisten mesaj geldi. 75tl X 6 taksit = 450 tl eder. Bende aradım sordum sadece benzinli modellere takılıyormuş. O zaman ne mesaj atıyon kardeşiiiim dedim  :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 500
  • Model Yılı: '19
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #62 : Nisan 18, 2009, 00:08:15 »
arkadaşlar 2009 corolla comfort var bu aralar hız sabitleyici taktırmak istiyorum, fiyatlar ne durumda servisler arasında fiyat farkı var ,serviste en uygun fiyat olarak 315 tl demişlerdi ancak zar zor 280 yaparız demişlerdi nedersiniz yaptırsammı yoksa bakım zamanı daha uygun hale getirebilirmiyim, yada daha düşük fiyata yaptırabilirmiyim yardımlarınızı bekliyorum nedersiniz selamlar

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Corolla 1.6 advance multidrive S
  • Kan Grubu: 0+
  • Model Yılı: '13
  • 56 kere teşekkür etti
  • 98 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #63 : Nisan 18, 2009, 20:33:41 »
yunus arkadaşım merhaba bendede 2008 corolla comfort var bende hız sabitleyici taktırdım harika birey kesinlikle taktırmanı tavsiye ederim fiatına gelince ben dolapdere gedizlerde 271 tl taktırmıştım ayrıca servisimden çok memnunum hayırlı akşamlar  :D :D :alkis: :alkis:

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Kişiselleştirmeyelim :)
  • Kilometre: 150
  • Model Yılı: '21
  • 119 kere teşekkür etti
  • 205 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #64 : Nisan 18, 2009, 23:06:09 »
Dizeller içinde Cruise Control (Hız Sabitleyicisi) istiyoruz, duy sesimizi ToyotaSA. Birde şu bagaj kapağı sorununu çözseler. Kumanda ile bagaj açmak istiyorum (Alper buna çözüm üretti, Toyota beceremiyor mu?)
Bir gün dünyaya ait büyük bir derdin olursa Rabbine dönüp, "Benim büyük bir derdim var" deme, derdine dönüp "benim büyük bir Rabbim var" de.
"Ey Toprak ! Rabbim Ben'den Razı Olmadan Bana Sarılma.." "Sövene dilsiz, vurana elsiz olmak gerek"
“Bir kişi Allah'tan başka kimseye ihtiyacı olmadığına inanırsa, Allah'da O'nu, başkasına muhtaç etmez!"

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • TOYOTA SEVER,ESKİ TOYOTA SAHİBİ.
  • Araç: Başka Marka
  • Kilometre: 54000
  • Model Yılı: '10
  • 19 kere teşekkür etti
  • 52 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #65 : Nisan 21, 2009, 09:35:45 »
dizellere hız sabitleyici tasarlansın, takılsın diye imza kampanyası mı başlatsak ne dersiniz .)

çok mu zor acaba tasarlayıp takmak merak ediyorum açıkcası. birde avrupa versiyon dizellerde de mi yok acaba hız sabitleyici ?

2021 Corolla HYBRID Dream (AKTİF)
2013 Hyundai İ30 1,6 GDİ ELİTE (AKTİF)
1991 Mazda 323 HB AT. (AKTİF)
2010 MERCEDES C180 KOMPRESSOR (satıldı)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #66 : Nisan 21, 2009, 16:06:46 »
Arkadaşlar bugün 2009 corolla comfort aracım için servisle görüşüp hız sabitleyici için fiyat aldım 250 tl birde 5 taksit yapacaklar fiyat uygun gibime geliyor çünkü birkaç servisle görüştüm 310 dan aşağı vermiyorlar eğer sizde uygun diyorsanız gidip taktırcam selamlar

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • Achtung! Adolf Hakkı ohne Toyota Yaris Twin-Turbo
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: B+
  • 17 kere teşekkür etti
  • 41 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #67 : Nisan 21, 2009, 20:31:54 »
Arkadaşlar bugün 2009 corolla comfort aracım için servisle görüşüp hız sabitleyici için fiyat aldım 250 tl birde 5 taksit yapacaklar fiyat uygun gibime geliyor çünkü birkaç servisle görüştüm 310 dan aşağı vermiyorlar eğer sizde uygun diyorsanız gidip taktırcam selamlar

Fiyat uygun görünüyor Yunus bey.
Folgsamkeit macht frei...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • şaban demirel
    • facebook
« Yanıtla #68 : Nisan 21, 2009, 21:48:40 »
keşke benımkıne 500 deselerde bende zıplaya hoplaya EVEEEETTTT TAKIIIN desem. :D (3000tl dedilerde :D )
toyota'sız adam

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Kan Grubu: A-
« Yanıtla #69 : Nisan 21, 2009, 22:13:59 »
Arkadaşlar geçen gün toyota yetkili servisinde yörük plazada (van) 2007 model corolla benzinli  comford model aracıma hız sabitleyici taktırdım  186 tl tuttu. Montaj parası almadılar. (arabayı oradan aldığım için ve araç garanti kapsamından da çıkmıyor) arabaya sadece hız sabitleyici anahtarı taktılar (elegant modellerin de ki gibi direksiyonun yanında)2007 comford modellerinde sistem zaten mevcutmuş. 5 dakika sürmedi taktılar. Denedik çalışıyor şu an  kullanıyorum  ha bu arada dizel araçlarda bu sistem  yokmuş sonradan c c dizel araçlara takılmıyormuş

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • Achtung! Adolf Hakkı ohne Toyota Yaris Twin-Turbo
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: B+
  • 17 kere teşekkür etti
  • 41 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #70 : Nisan 22, 2009, 09:00:46 »
Cenker Bey, sizi öncelikle Tanışma bölümünde ayrı bir başlık altında tanıyabilir miyiz?

Ayrıca bağırmak anlamına geldiği için büyük harf ile yazmak forum kurallarına aykırıdır. Mesajınızın sağ üst köşesinde bulunan "Değiştir" seçeneğine tıklayarak mesajınızı düzeltebilirsiniz.
Folgsamkeit macht frei...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #71 : Nisan 23, 2009, 12:41:24 »
arkadaşlar uzun araştırma ve pazarlıklar sonucu bugün corollama hız sabitleyici taktırdım ankara toyanda 250 tl 5 taksit te malloldu.gayet güzel özellikmiş selamlar

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Kilometre: 160000
  • Model Yılı: '12
« Yanıtla #72 : Eylül 20, 2018, 09:26:50 »
2012 1.4d 4d ye hız sabitleyici takılıyormu?
Hakan Bulut