Gönderen Konu: 12v dimmer/çakar modülü/video inceleme/1.75 dolar-Kumanda dahil  (Okunma sayısı 4565 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Avensis 11' e.extra
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 100000
  • Model Yılı: '11
  • 2592 kere teşekkür etti
  • 1513 kere teşekkür edildi
Ürün Çin sitelerinde 1.75 dolar kumanda dahil. Hem akımı ayarlıyor hem çakar olarak iş görüyor. 3.stop çakari vs olarak ta iş görür...
Ben ambians ışığı için kullanacağım. Belki birinin işine yarar.

https://youtu.be/C6B4A4RdGEs

Ürün

Check out this item I found on eBay: http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=201389019065&globalID=EBAY-GB&alt=web
***Ayetleri görmezlikten gelirseniz, çocukları bile ihtiyarlatan bir günde kendinizi nasıl koruyacaksınız? (73:17)
***25k(benzin) 75k (lpg) =105k+km....MaşaAllah

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 2928 kere teşekkür etti
  • 2552 kere teşekkür edildi
Ynt: 12v dimmer/çakar modülü/video inceleme
« Yanıtla #1 : Kasım 07, 2015, 23:54:33 »
Baya uygun fiyata almışsın Talat hocam ya, benimde alasım geldi. Aliexprese baktım dediğin gibi 1,74 dolar oda 11.11 muhabbetine  :olu: Bu ürünle neler neler yapılmaz ki ya, kayınpederin köydeki evine akşam gidince karanlık olduğundan sıkıntı oluyordu, bunu alıp uzaktan kumanda niyetine dış lambaları yakarım ben bunla yahu :) Açık alanda 15 metreden fazla kumanda mesafesi var yazıyor. Kızımın odasındaki masa lambasını falan kumanda ettiririm....vay anasını aklıma yattı bu iş... Hiç EBAY dan alışveriş etmedim ama ben. :argh:
THE END

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 333
  • Model Yılı: '15
  • 636 kere teşekkür etti
  • 964 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Kasım 08, 2015, 00:05:16 »
Paylaşım için Teşekkürler Talat hocam.
"Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır."

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Avensis 11' e.extra
« Yanıtla #3 : Kasım 08, 2015, 10:57:31 »
Baya uygun fiyata almışsın Talat hocam ya, benimde alasım geldi. Aliexprese baktım dediğin gibi 1,74 dolar oda 11.11 muhabbetine  :olu: Bu ürünle neler neler yapılmaz ki ya, kayınpederin köydeki evine akşam gidince karanlık olduğundan sıkıntı oluyordu, bunu alıp uzaktan kumanda niyetine dış lambaları yakarım ben bunla yahu :) Açık alanda 15 metreden fazla kumanda mesafesi var yazıyor. Kızımın odasındaki masa lambasını falan kumanda ettiririm....vay anasını aklıma yattı bu iş... Hiç EBAY dan alışveriş etmedim ama ben. :argh:

aynen fiyatına göre çok güzel işler yapıyor ondan inceledim. ebay aliexpressten hızlı gönderiyor nasıl oluyor anlamadım. ben 1 adet daha kumandasız alacağım 1 kumada yeter.
***Ayetleri görmezlikten gelirseniz, çocukları bile ihtiyarlatan bir günde kendinizi nasıl koruyacaksınız? (73:17)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 636 kere teşekkür etti
Ynt: 12v dimmer/çakar modülü/video inceleme/1.75 dolar-Kumanda dahil
« Yanıtla #4 : Kasım 08, 2015, 11:02:29 »
Talat hocam american park modülü var mı bildiğiniz. ?
"Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır."

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Avensis 11' e.extra
« Yanıtla #5 : Kasım 08, 2015, 11:08:51 »
Talat hocam american park modülü var mı bildiğiniz. ?

hocam çinde zibille var. alabilirsiniz güvenle.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 2928 kere teşekkür etti
  • 2552 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #6 : Kasım 08, 2015, 11:22:02 »
aynen fiyatına göre çok güzel işler yapıyor ondan inceledim. ebay aliexpressten hızlı gönderiyor nasıl oluyor anlamadım. ben 1 adet daha kumandasız alacağım 1 kumada yeter.

Valla benimde alasım var, hatta 10 tane falan mı alsam ki diye düşünüyorum. Kumandalı bir şey olunca dayanamıyorum, euro diyor bu dolar olmuyor mu ?
THE END

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 636 kere teşekkür etti
« Yanıtla #7 : Kasım 08, 2015, 11:34:04 »
hocam çinde zibille var. alabilirsiniz güvenle.
Talat hocam elektrik mevzusundan gram anlamıyorum. Bir sürü ürün var ama hangisi american park oluyor onu çözemedim. Örnek ürün linki varsa o ürün üzerinden arama yapayım.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Avensis 11' e.extra
« Yanıtla #8 : Kasım 08, 2015, 15:42:45 »
Talat hocam elektrik mevzusundan gram anlamıyorum. Bir sürü ürün var ama hangisi american park oluyor onu çözemedim. Örnek ürün linki varsa o ürün üzerinden arama yapayım.
Hocam amerikan park ben de anlamam yanlış bilgi vermeyeyim. Ama tr de sitelerde 20 30 liraya satılıyor

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Avensis 11' e.extra
« Yanıtla #9 : Kasım 08, 2015, 15:43:27 »
Valla benimde alasım var, hatta 10 tane falan mı alsam ki diye düşünüyorum. Kumandalı bir şey olunca dayanamıyorum, euro diyor bu dolar olmuyor mu ?
E bay uygulaması ile al. O direkt tl ye çeviriyor.  Ekstra indirim de olabilir uygulama icin
Not kumanda pili çıkmıyor ayrı düğme pil alman gerekiyor

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kilometre: 7000
  • Model Yılı: '20
  • 264 kere teşekkür etti
  • 469 kere teşekkür edildi
ya bu yurt dışı siteleri ne kadar güvenli. ben daha önce hiç alışveriş yapmadım kaç günde geliyor bu ürün, kargo ücreti ne kadar alınıyor. Türkiyedeki fiyatı 20 lira gibi birşey

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/led-dimmer-led-kumanda-tek-renk-led-kontrol-201829402

böyle bir üründe işimizi görürmü ayak ucu aydınlatması için
Gör bak neler geçiyor hayatın içinden...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Avensis 11' e.extra
ya bu yurt dışı siteleri ne kadar güvenli. ben daha önce hiç alışveriş yapmadım kaç günde geliyor bu ürün, kargo ücreti ne kadar alınıyor. Türkiyedeki fiyatı 20 lira gibi birşey

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/led-dimmer-led-kumanda-tek-renk-led-kontrol-201829402

böyle bir üründe işimizi görürmü ayak ucu aydınlatması için
Bu da olur ama kumandasiz el ayak varan bir yere takmanız lazım Çin sitesinden alırsanız 4 te bir fiyatına kumandalı alırsınız. Son olarak tr deki en güvenli online satış sitesinden daha güvenli olduğunu söylersem abartmış olmam