Gönderen Konu: Arkadaşlar bugün karar vermem gerekiyor Yardımlarınızı bekliyorum lütfen.  (Okunma sayısı 837 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 370
  • Model Yılı: '14
  • 24 kere teşekkür etti
  • 9 kere teşekkür edildi
Daha önce kolytuk kılıf başlığına yazdım ama ili çekmediğinden cevaplanmadı sanırım.
Bilgisi olan arkadaşlardan destek beklerim.

Arkadaşlar merhaba,
yardımlarınız lazım lütfen !!!
Döşemecioğlundan kılıflarım hafta sonu geldi. Aradım ilker bey, i koltukların sökülmesine vs gerek yok kesinlikle öyle bir işe girmeyin dedi.
Bende aldım kılıfları, tanıdık döşemeci olmadığından sanayide gezmeye başladım. 2-3 yere gittim hepsi koltuklar sökülecek diyor, Allah aşkına sıfır aracın koltukları sökülürmü, bunun başka yolu yokmu,
enson birisi arka oturak kısmı sökülecek sadece dedi.
Sizin yorumlarınız nedir. Elektrik aksamına zarar verebileceği vs söylendi.
Özellikle kılıfı kargolayan şahıs söktürmeden yapılabilir sen bile yapabilirsin vs dedi.
Yorumlarınız benim için çok önemli, şimdiden çok teşekkür ederim.

Mesaj Birleştirildi: Ağustos 18, 2015, 11:15:52
Güncel

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 12
  • Model Yılı: '14
  • 17 kere teşekkür etti
  • 10 kere teşekkür edildi
Aracimin koltuklari bej, ayni renk kilif getirttim.   kiliflar takilirken arka koltugun oturulan kisimlari ve koltuk baslari söküldü yalnizca. Digerleri giydirme yoluyla takildi

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: B+
  • Model Yılı: '13
  • 305 kere teşekkür etti
  • 177 kere teşekkür edildi
Önceki eski nesil Corolla aracıma döşemecide özel diktirip taktırmıştım. Onun ömrü de 2 yıl sürdü. Sonra dağıldı kumaşı. Bej renkti. Yanlış anlamayın ama bence çokta gerek yok. Kılıfa yapacagınız masrafı 2 yılda bir detaylı temizliğe ayırın yine aracınız temiz kalır. Ayrıca hava yastıklarının açılmasına engel olabiliyor bu kılıflar. Sorunuza gelirsek koltukların sökülmesine gerek yok. İyı bir döşeme ustası çok kolay yapar montajını.
Avensis elegant extra